Ultralevný internet vás může vyjít nakonec pěkně draze

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Kvůli všemožným reklamám a marketingovým akcím jsme se naučili žít s tím, že vše nakonec zlevní, a ke všemu existuje levnější alternativa.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Ultralevný internet vás může vyjít nakonec pěkně draze | foto: ČTK

Automaticky saháme po té nejlevnější nabídce nebo donekonečna hledáme tak extrémně levnou nabídku, u které musí být naprosto jasné, že za takto nízkou cenu nelze podobný produkt vůbec nabízet. A přece jej někdo nabízí. Je to skutečně ta správná volba i při výběru internetového připojení?

Když se sleva prodraží

„Online“ dnes už žije většina z nás téměř 24 hodin denně. Bez internetu si nedokážeme představit svoji práci, odpočinek, komunikaci s rodinou, ale ani každodenní zábavu. Mnohdy jsme na internetu závislí. Ne v negativním smyslu, ale proto, že nás třeba živí. Mnozí lidé dnes pracují z domova, ať již soustavně nebo občas. Mnohdy máme online vedlejšák. Studenti řeší přes internet plnění svých školních povinností. Být proto nechtěně offline dokáže být nejen nepříjemné nebo nepraktické, ale dokonce i drahé a likvidační.

Neustále výmluvy zaměstnavateli, kdy jste měli být v rámci home office online, ale nebyli jste, protože vám opět nešel internet, skončí tím, že nedostanete bonusy a na home office bude muset propříště zapomenout. Ještě horší je, když kvůli své nedostupnosti ztratíte důležitého klienta a obchodního partnera. To mohou jít škody do tisíců, statisíců a klidně i milionů.

Permanentně nefungující internet rozčílí i manželku, která nechce pořád telefonicky řešit s poskytovatelem připojení technické problémy. Chce si jen najít recept na jogurtovou buchtu a když děti usnou, podívat se přes internet na pěkný film. I pro děti zvyklé na svůj režim jsou výpadky nepříjemné. Pravidla, která jste doma zavedli, jsou vmžiku ta-tam: Internet jenom od čtyř do pěti? Ale vždyť tehdy zrovna nešel!

Levní poskytovatelé připojení k internetu obvykle pouze přeprodávají služby, jejichž funkčnost neumí ovlivnit. Nebo jde o malé firmy, které nedokážou poskytnou potřebný servis při problémech, protože na to prostě nemají zaměstnanecké kapacity. Oni šetří na lidech, vám pak kvůli nefungujícímu internetu utíkají peníze.

Nevolejte na lampárnu! Domluvte si konečně pořádné připojení k internetu

Nejrychleji rostoucím poskytovatelem internetu v Praze, s kvalitními a fungujícími službami, je AIM. Firma sází na větší jistotu, než na WiFi – na kabel. Přes technicky dražší řešení dokáže nabízet velice příznivé ceny. Kabelový internet navíc firma rozšířila i o vlastní internetovou televizi Kuki.

Novinkou AIM je, že se nyní kvalitních kabelových služeb dočkají i mimopražští zákazníci. Své služby totiž aktuálně rozšiřuje do celé České republiky. Podle obchodního ředitele AIM, Petra Jánského, „se během posledních šesti měsíců podařilo pokrýt stovky domácností, které v menších obcích po republice získaly přístup k rychlému připojení přes kabel“. Dostupnost připojení pro vaše město nebo obec si máte možnost prověřit na webu Aimzrychluje.cz.

Služby firmy až doposud využívalo především více než 40 000 domácností v Praze, Mělníku a v Neratovicích. Původní služba Internet Stodůlky, se tak velice rychle rozšířila a nyní raketově roste i po celé republice. „V Praze, v oblastech pokrytých vlastní optikou, nabízí AIM rychlost až 500 Mb/s. V rámci republiky pak až 250 Mb/s přes VDSL,“ dodává obchodní ředitel firmy Petr Jánský.

AIM: to je rychlý internet a stálá podpora pro zákazníky

Internet na doma musí být naprosto spolehlivý a s podporou zákazníků 24/7, tedy 24 hodin denně a 7 dnů v týdnu. Doma totiž nemáte po ruce kolegu-technika, který by vyřešil vaše technické problémy jako v práci. Potřebujete funkční internet a spolehlivého poskytovatele, ochotného kdykoliv pomoci. V noci nespí všichni lidé. Někteří prostě zrovna tehdy musí být online a řešit věci, které bez internetu nelze. Nebo se prostě jenom chceme bavit, za službu platíme, takže nás výpadky prostě nezajímají. AIM umí tento servis nabídnou.

Kuki televize

Nadstandardní službou AIM je již zmiňovaná vlastní internetová televize Kuki. Od 100 Kč měsíčně umí nabídnout chytrou televizi do domácnosti. K dispozici je až 100 televizních kanálů v různých žánrech. Záleží tedy jen na vás, jakou programovou skladbu si vždy vyberete. Programy jsou kvalitní, včetně filmových trháků, oblíbených pořadů i seriálů. Všechno lze snadno přehrát na televizi, tabletu, na PC i na chytrém mobilu. A navíc umožňuje až 100 hodin nahrávek, když se chcete k některému pořadu vrátit.

Nejčtenější

Užívejte si oblíbené aplikace bez čerpání dat

Užívejte si oblíbené aplikace bez čerpání dat

Sedíte v dálkovém autobuse z Ostravy do Prahy. Vlak má zase zpoždění. Potřebujete zabavit děti při čekání u lékaře nebo...

P2P nabízí lidem možnost vydělávat jako banka

P2P nabízí lidem možnost vydělávat jako banka

Každý už ví, že si na Zonky může nejlevněji půjčit od lidí. To nabízí příležitost pro spoustu dalších lidí, kteří mohou...

Plzeňské překvapení? Ne! Tipéři to vidí na druhou výhru Realu

Plzeňské překvapení? Ne! Tipéři to vidí na druhou výhru Realu

Druhá prohra s Realem, nebo plzeňské překvapení? Největší komunita sázkařů žene za druhou výhrou Real.

Tipsport spustil novou registraci. Už nemusíte na pobočku!

Tipsport spustil novou registraci. Už nemusíte na pobočku!

Máme skvělou zprávu pro klienty České spořitelny, Moneta Money Bank a Air Bank. Díky novince v podobě online ověření...

Pět nejčastějších chyb, kterými si ničíte povlečení

Při správné údržbě vydrží povlečení stále jako nové i několik let.

Už se vám někdy stalo, že jste si pořídila zbrusu nové povlečení za nemalé peníze, a po prvním použití bylo zničené?...

Další z rubriky

Snazší cesta k financování inovací díky InnovFin

Snazší cesta k financování inovací díky InnovFin

Raiffeisenbank ve spolupráci s Evropským investičním fondem nově nabízí zvýhodněné financování inovativních projektů...

S podporou Dluhopisy.cz se od nás vyváží sušené ovoce do celého světa

S podporou Dluhopisy.cz se od nás vyváží sušené ovoce do celého světa

Na zdravých snídaních z Domaželic u Přerova si pochutnávají v Německu, USA i Číně. Díky dluhopisům se výroba rozjela na...

Značka Q přitahuje klienty

Značka Q přitahuje klienty

Q je rozdíl. Cítit se dobře a vrátit se. Nebo ještě lépe: cítit se dobře, vrátit se a doporučit. To je důležité.

Najdete na iDNES.cz

Mohlo by vás zajímat