Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Úklidové práce nechte profesionálům a místo smýčení užívejte života

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Kdo by to neznal. Máte za sebou perný pracovní den. Snad stokrát jste si řekli, že s dalším zadaným úkolem či odpovědí na miliontý email se seberete a odkráčíte středem. Ale nápor jste ustáli. Měl by vás čekat zasloužený relax, při kterém si vychutnáte pocit, že jste dobří, a načerpáte síly na další dny.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Úklidové práce nechte profesionálům a místo smýčení užívejte života | foto: KLIRO spol. s r.o.

Kdo za vás však zvládne každodenní úklidové práce? Nakoupit, vymyslet rychlou večeři, s dětmi udělat úkoly, probrat s manželem den, ve spěchu poklidit, aby to doma za chvíli nevypadalo jako po výbuchu. A to nemluvíme o nestandardních dnech, kdy máte pozvané příbuzné, známé, něco slavíte.

Jinak příjemná situace se vám před očima mění v noční můru. Co všechno musím udělat? Koukají na vás neumytá okna, prach na poličkách, nevytřená podlaha, neuklizená koupelna, na zahradě neposekaná tráva, o plevelu na cestičkách ani nemluvě. Tyto úklidové práce člověka jistě netěší.

Kvalitní úklidové práce rychle a levně? Od úklidové firmy ano

Ne, není nutné zatnout zuby, zakleknout a do padnutí uklízet. Stačí využít služeb profesionálů - úklidové firmy KLIRO s.r.o. Řada lidí pořád žije ještě se zbytečnými předsudky, že objednat si úklidové práce je příliš drahé.

Opak je ale pravdou. Díky převratným vynálezům a rozvoji technologií jsou profesionální úklidové práce rychlejší, dokonalejší, ekologičtější, levnější a tedy i dostupnější pro každého.

Zbytečná je i obava z neprověřené firmy. Nesčetné reference za desetiletou existenci specialistů na úklidové práce společnosti KLIRO mluví jednoznačně. Na spolehlivost a kvalitu odvedené práce si tu můžete vsadit.

Mytí oken a čištění koberců je jen špička nabídky úklidové firmy

Pokud si přesto nedovedete představit generální úklid v praxi vašeho domova, začněte s některou z nabízených služeb, kterou potřebujete nejurgentněji. Společnost KLIRO nabízí mytí oken, čištění koberců, čalouněného i koženého nábytku, renovace parket, úklidové práce, ale i údržbu zeleně, sekání trávy, údržbu příjezdových cest včetně zimní údržby.

Úklidové práce nechte profesionálům a místo smýčení užívejte života

A budete překvapeni. Zatímco vám zabere například mytí oken spoustu času a výsledek nemusí být stoprocentní, profesionálové na úklidové práce mají za chvilku hotovo a beze šmouh. Potřebujete vyčistit koberce? Neplýtvejte silami. U úklidové firmy KLIRO si můžete zvolit hned z několika metod. Nejčastější je extrakční praní koberců. To je prováděno mokrou cestou za pomoci speciálního stroje, extraktoru, který je velice podobný běžnému průmyslovému vysavači, avšak navíc obsahuje nádobku na ředěný čisticí prostředek a trysku na postřik koberce. Tato technologie je nejen účinná, ale také levná.

Máte-li doma parkety, pak jste již jistě přemýšleli, jakou jim věnovat péči. KLIRO vše vyřeší za vás. Na vaše přání firemní odborníci odstraní původní ochrannou vrstvu vosku a nanesou novou. Jsou-li parkety již stářím opotřebované, nevadí. Odborníci na úklidové práce provedou jejich renovaci a vy si budete moci zvolit konečnou barvu povrchu. Toho docílí odstínem laku. Pak již stačí parkety udržovat běžným způsobem.

Úklidové práce od A do Z

Stejně tak příjemně překvapí, co je vlastně pro firmu úklid. To není jen vytírání, otírání prachu, ale i odstraňování pavučin, vodního kamene, odprašnění rozvodů, omývání osvětlení, odpadkových košů, očista klávesnic, telefonů, informačních tabulí, zvonků, důkladná očista či dezinfekce obkladů stěn. Úklidové práce firmy KLIRO jsou v tomto ohledu opravdu komplexní. Nenajdete v uklizeném prostoru plochu, kterou by pracovníci firmy neošetřili.

Úspěch úklidové služby KLIRO tkví v profesionálnosti, flexibilnosti, zručnosti, použitých prostředcích a materiálech. Spočítáte-li si náklady na nákup všeho potřebného a svůj čas, zjistíte, že objednané úklidové práce vyjdou nepoměrně levněji. A to nemluvíme o tom, že místo druhé domácí směny můžete odpočívat, věnovat se svým zájmům! Výsledkem je domácí pohoda.

Podrobné informace o pražské úklidové firmě KLIRO s.r.o., jednotlivé úklidové práce, ceník i kontakty a dispečink pro zákazníky najdete na internetové adrese www.kliro.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Pět žhavých trendů automobilismu

Pět žhavých trendů automobilismu

Když se řekne „auto budoucnosti“, co vás napadne? Nejspíše elektromobilní samořídící Tesla, která vám cestou přečte...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Zámek Ruegers v Rakousku ožije minulostí

Zámek Ruegers v Rakousku ožije minulostí

První srpnový víkend se příznivci historie, skvělé zábavy, ale i napětí můžou těšit na premiérový 1. ročník...

Prague PlayOffs 2018: Vyhrajte dvě vstupenky v hodnotě 7 380 Kč

Prague PlayOffs 2018: Vyhrajte 2 vstupenky v hodnotě 7 380 Kč

Milujete koně? Účastníte se různých parkurových klání? Ať už je vaše odpověď kladná na první či druhou otázku, případně...

Hvězdné války se vrací do Rudolfina ve velkolepém koncertu SCI-FI

Na pódiu Rudolfina bude 150 umělců.

Fanoušci filmové hudby se dočkají dalšího tematického koncertu. A bude to pořádný nářez. Už 13. října 2018 naplní...

Najdete na iDNES.cz