Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Úklid bytových domů i administrativních budov zajistí specializovaná firma

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Budete mít více času a méně starostí, pokud svěříte úklid společných prostor bytových domů nebo kanceláří specializované firmě.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Úklid bytových domů i administrativních budov v dobrých rukou | foto: Správa nemovitostí

Komplexní úklid společných prostor bytových domů i komerčních objektů vám pravidelně poskytne společnost Úklid16 s.r.o., která je tu pro vás už více než 14 let a nabízí vysokou kvalitu za rozumné ceny.

Pečlivý úklid pro vaše společné prostory

Úklid vašich společných prostor domu od zaměstnanců ze společnosti Úklid16.cz je opravdu pečlivý, dávají si záležet na každém detailu, nejen na zametání a vytírání, ale i na mytí poštovních schránek, interiéru výtahu, vchodových dveří, zkrátka si poradí s jakýmkoliv vašim přáním ohledně úklidu.

Úklid bytových domů i administrativních budov v dobrých rukou

Úklid bytových domů i administrativních budov v dobrých rukou

Samozřejmostí je i úklid pod kovovými rohožemi u vstupu do domu, který bývá často při úklidu společných prostor opomenut. Zaměstnanci společnosti Úklid16.cz také ometají pavučiny, myjí osvětlovací tělesa a okna ve společných prostorách, keramické obklady stěn i celé zábradlí. Zaměřují se také na úklid garáží a chodníků, bez ohledu na roční období. Pokud je v okolí vašeho domu zeleň, postarají se o její neustále upravený vzhled a vždy začátkem jara a koncem podzimu provádějí rozsáhlý generální úklid.

Kompletní úklidové služby vašich kanceláří

Každodenní úklid kancelářských prostor provádějí proškolení zaměstnanci Úklid16.cz od zametání, vytírání a luxování, až po doplňování hygienických potřeb. Kvalita a flexibilita nabízených služeb přispívá k plnění vámi zadaných požadavků.

Společnost Úklid16.cz nabízí v rámci úklidových služeb pro administrativní budovy pravidelné i jednorázové úklidy, výškové práce - mytí oken, úklid garáží včetně strojního čištění, úklid chodníků i údržbu zeleně.

Společnost Úklid16.cz zajišťuje komplexní úklid vnitřních a venkovních prostor objektů již od roku 2005. Za svou dobu působnosti nasbírala bohaté zkušenosti v oblasti úklidu bytových domů, administrativních budov, komerčních objektů, bank, škol, zdravotnických zařízení, údržby zeleně a úklidu chodníků. Samozřejmostí je maximální důraz na kvalitu provedených prací.

Osobní přístup ke klientům, firma je tu pro vás i v havarijních situacích

Kvalifikovaní zaměstnanci Úklid16.cz jsou vybaveni profesionální úklidovou technikou, která vám výrazně sníží cenu úklidu, a vyznačují se flexibilitou a individuálním přístupem ke každému z klientů. Firma je také schopná a ochotná vám okamžitě vyhovět i v mimořádných či havarijních situacích.

V současné době má společnost Úklid16.cz v péči více než 220 objektů po Praze, uklízí přibližně 15 200 m2 denně. Více informací o společnosti Úklid16 s.r.o. najdete na www.uklid16.cz.

Autor:

Nejčtenější

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč!

Po pěti letech jsou tady opět volby prezidenta republiky. Hned osm uchazečů se utká v prvním kole a pokud nikdo nezíská...

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Další z rubriky

Kolektivní vyjednávání v automobilce TPCA na Kolínsku je v plném proudu

Kolektivní vyjednávání v automobilce TPCA na Kolínsku je v plném proudu

Vyjednávání v TPCA intenzívně probíhá již od října. Ke shodě zatím ve většině požadavků odborů nedošlo. Stávající...

Výletní plavby lodí vyčarují spousty zážitků v každé fázi života

Výletní plavby lodí vyčarují spousty zážitků v každé fázi života

Myslíte si, že plavby lodí jsou jen pro seniory a mladí by se na nich unudili k smrti? Nebo snad máte pocit, že kromě...

Jak najít zaměstnance do online marketingové společnosti?

Tým netpromotion hledá další profesionály, dbá na recenze. Foto: netpromotion...

Podle dostupných údajů Českého statistického úřadu nezaměstnanost neustále klesá. V závěru listopadu spadla na 3,5 %....

Najdete na iDNES.cz