Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Účinná oprava vozovek? Firma Siltek zná recept

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Letošní rok začal velmi nadějně pro firmu Siltek s.r.o. a její stroj Silkot na údržbu silnic. Tento stroj opravuje výtluky a jiné poruchy asfaltových vozovek s využitím odfrézovaného recyklátu. Účinná oprava vozovek firmy Siltek vám přinese kýžený efekt.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

SILTEK, s.r.o. | foto: SILTEK, s.r.o.

Společnost Siltek, s.r.o. přišla s revoluční myšlenkou a uvedla ji v život. Odfrézovaný materiál při opravách výtluků a prasklin vozovek umí použít znovu. Recyklát a opravovaná vozovka má přibližně stejně starý asfalt s podobnou křivkou zrnitosti.

Základ patentu firmy Siltek je v nahřátí recyklátu na 150 -160°C, aniž se spálí starý asfalt. Oprava vozovek s bonusem: Použití tohoto materiálu k opravám má kromě nesporného ekonomického přínosu i svůj aspekt ekologický, kterým je účelná "likvidace" nebezpečného odpadu. A to není jediný trumf.

Oprava vozovek se strojem Silkot rychle a levně

Další přicházejí hned vzápětí. Protože stroj využívá pouze LPG, elektřinu a recyklát, jsou velice nízké náklady a rychlá oprava vozovek. Stroj se zaškolenou tříčlennou posádkou je schopný opravit  90 - 100 m2 za směnu. Náklady na 1 m2 činí zhruba 250 Kč s desetiprocentním ziskem. 

A navíc Silkot lze využívat i v zimě. Tato technologie se dá použít až do -20°C na trvalou opravu. Jeho celoroční dostupnost tak uživatele činí nezávislými na sezónních dodávkách směsi z obaloven.

SILTEK, s.r.o. obr 1.

V jednoduchosti je síla stroje Silkot

Oprava vozovek probíhá velmi jednoduše a rychle. Výtluk a jeho okolí se nahřeje sálavým teplem ze zadního nahřívacího čela stroje Silkot. Po nahřátí posádka ocelovými hráběmi rozruší nahřátou plochu, přidá recyklát nahřátý na 150 - 160°C ve speciálním izolovaném ohřívacím zásobníku, který je součástí stroje.

Po pečlivém urovnání opravovaného místa následuje dokonalé zhutnění vibračním válcem. Opravované místo je možno pojíždět za 10 až 15 minut. Oprava vozovek se stroji Silkot je rychlá a jednoduchá.

Tyto výhody ze stroje Silkot dělají jedničku na trhu. Je to nejlepší a ekonomicky nejvýhodnější stroj na údržbu asfaltových vozovek. Oprava vozovek  se stroji Silkot má medaily. O jeho kvalitách vypovídá i získaná Zlatá medaile IBF 2009 z Brněnského veletrhu.

Úspěchy na sebe nenechávají čekat – oprava vozovek i v zahraničí

Hned na úvod roku proběhla mediální kampaň a stroj Silkot firmy Siltek s.r.o. se tak více dostal do širokého povědomí veřejnosti. Ohlasy na stroj Silkot byly hojné, a tak přibylo několik nových objednávek. Nejvíce si stroj pochvalují a objednávají technické služby měst, které určitě velkou měrou pomohou k zlepšení úrovně českých komunikací.

Firma Siltek s.r.o. začíná pomalu sklízet zasazené ovoce i v zahraničí. Oprava vozovek se přesouvá i do zahraničí. Na letošní rok je naplánováno několik prvních exportů, z nichž jeden konkrétní se momentálně řeší do Chorvatska.

Seznamte se se strojem Silkot podrobněji na webových stránkách společnosti na www.siltek.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Franchisingová síť NATURHOUSE hledá zdatné podnikatele

Jan Gonda, Master-franchisant NATURHOUSE pro ČR a SR

Franchising s NATURHOUSE je poměrné jednoduchá cesta k podnikání s jistotou. Franchisor předá celé know how a je...

Remek očekával, že bude mít české následovníky

Remek očekával, že bude mít české následovníky

První československý kosmonaut Vladimír Remek, od jehož startu uplynulo 2. března přesně 40 let, předpokládal, že dříve...

Jak vypadají vítězné návrhy ve studentské architektonické soutěži?

Jak vypadají vítězné návrhy ve studentské architektonické soutěži?

Ceny ve studentské architektonické soutěži Central Group byly rozdány. Vyhlášení výsledků proběhlo v Centru...

Najdete na iDNES.cz