Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Účinná oprava vozovek? Firma Siltek zná recept

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Letošní rok začal velmi nadějně pro firmu Siltek s.r.o. a její stroj Silkot na údržbu silnic. Tento stroj opravuje výtluky a jiné poruchy asfaltových vozovek s využitím odfrézovaného recyklátu. Účinná oprava vozovek firmy Siltek vám přinese kýžený efekt.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

SILTEK, s.r.o. | foto: SILTEK, s.r.o.

Společnost Siltek, s.r.o. přišla s revoluční myšlenkou a uvedla ji v život. Odfrézovaný materiál při opravách výtluků a prasklin vozovek umí použít znovu. Recyklát a opravovaná vozovka má přibližně stejně starý asfalt s podobnou křivkou zrnitosti.

Základ patentu firmy Siltek je v nahřátí recyklátu na 150 -160°C, aniž se spálí starý asfalt. Oprava vozovek s bonusem: Použití tohoto materiálu k opravám má kromě nesporného ekonomického přínosu i svůj aspekt ekologický, kterým je účelná "likvidace" nebezpečného odpadu. A to není jediný trumf.

Oprava vozovek se strojem Silkot rychle a levně

Další přicházejí hned vzápětí. Protože stroj využívá pouze LPG, elektřinu a recyklát, jsou velice nízké náklady a rychlá oprava vozovek. Stroj se zaškolenou tříčlennou posádkou je schopný opravit  90 - 100 m2 za směnu. Náklady na 1 m2 činí zhruba 250 Kč s desetiprocentním ziskem. 

A navíc Silkot lze využívat i v zimě. Tato technologie se dá použít až do -20°C na trvalou opravu. Jeho celoroční dostupnost tak uživatele činí nezávislými na sezónních dodávkách směsi z obaloven.

SILTEK, s.r.o. obr 1.

V jednoduchosti je síla stroje Silkot

Oprava vozovek probíhá velmi jednoduše a rychle. Výtluk a jeho okolí se nahřeje sálavým teplem ze zadního nahřívacího čela stroje Silkot. Po nahřátí posádka ocelovými hráběmi rozruší nahřátou plochu, přidá recyklát nahřátý na 150 - 160°C ve speciálním izolovaném ohřívacím zásobníku, který je součástí stroje.

Po pečlivém urovnání opravovaného místa následuje dokonalé zhutnění vibračním válcem. Opravované místo je možno pojíždět za 10 až 15 minut. Oprava vozovek se stroji Silkot je rychlá a jednoduchá.

Tyto výhody ze stroje Silkot dělají jedničku na trhu. Je to nejlepší a ekonomicky nejvýhodnější stroj na údržbu asfaltových vozovek. Oprava vozovek  se stroji Silkot má medaily. O jeho kvalitách vypovídá i získaná Zlatá medaile IBF 2009 z Brněnského veletrhu.

Úspěchy na sebe nenechávají čekat – oprava vozovek i v zahraničí

Hned na úvod roku proběhla mediální kampaň a stroj Silkot firmy Siltek s.r.o. se tak více dostal do širokého povědomí veřejnosti. Ohlasy na stroj Silkot byly hojné, a tak přibylo několik nových objednávek. Nejvíce si stroj pochvalují a objednávají technické služby měst, které určitě velkou měrou pomohou k zlepšení úrovně českých komunikací.

Firma Siltek s.r.o. začíná pomalu sklízet zasazené ovoce i v zahraničí. Oprava vozovek se přesouvá i do zahraničí. Na letošní rok je naplánováno několik prvních exportů, z nichž jeden konkrétní se momentálně řeší do Chorvatska.

Seznamte se se strojem Silkot podrobněji na webových stránkách společnosti na www.siltek.cz.

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Vinotéky již nabízí vína ve vyšší kvalitě.
Vinotéky již nabízejí vína ve vyšší kvalitě

Volání po vyšší kvalitě v prodeji sudových vín přináší své ovoce. Víno ve vinotékách nahrazují kvalitní jednorázové obaly VINOBOX.   celý článek

St. Petersburg Festival Ballet uvede úchvatná baletní představení.
St. Petersburg Festival Ballet uvede úchvatná baletní představení

Skvělé a velkolepé umělecké těleso St. Petersburg Festival Ballet disponuje vším, co lze nazvat ruskou školou klasického baletu, tj. veškerou přísnou elegancí...  celý článek

Program Erasmus slaví 30 let.
Program Erasmus slaví 30 let

V roce 2017 slaví Evropa 30 let existence programu Erasmus. Zahraniční studijní pobyt absolvovalo tehdy na evropské úrovni 3 244 studentů. Česká republika se...  celý článek

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.