Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Účinná oprava vozovek? Firma Siltek zná recept

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Letošní rok začal velmi nadějně pro firmu Siltek s.r.o. a její stroj Silkot na údržbu silnic. Tento stroj opravuje výtluky a jiné poruchy asfaltových vozovek s využitím odfrézovaného recyklátu. Účinná oprava vozovek firmy Siltek vám přinese kýžený efekt.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

SILTEK, s.r.o. | foto: SILTEK, s.r.o.

Společnost Siltek, s.r.o. přišla s revoluční myšlenkou a uvedla ji v život. Odfrézovaný materiál při opravách výtluků a prasklin vozovek umí použít znovu. Recyklát a opravovaná vozovka má přibližně stejně starý asfalt s podobnou křivkou zrnitosti.

Základ patentu firmy Siltek je v nahřátí recyklátu na 150 -160°C, aniž se spálí starý asfalt. Oprava vozovek s bonusem: Použití tohoto materiálu k opravám má kromě nesporného ekonomického přínosu i svůj aspekt ekologický, kterým je účelná "likvidace" nebezpečného odpadu. A to není jediný trumf.

Oprava vozovek se strojem Silkot rychle a levně

Další přicházejí hned vzápětí. Protože stroj využívá pouze LPG, elektřinu a recyklát, jsou velice nízké náklady a rychlá oprava vozovek. Stroj se zaškolenou tříčlennou posádkou je schopný opravit  90 - 100 m2 za směnu. Náklady na 1 m2 činí zhruba 250 Kč s desetiprocentním ziskem. 

A navíc Silkot lze využívat i v zimě. Tato technologie se dá použít až do -20°C na trvalou opravu. Jeho celoroční dostupnost tak uživatele činí nezávislými na sezónních dodávkách směsi z obaloven.

SILTEK, s.r.o. obr 1.

V jednoduchosti je síla stroje Silkot

Oprava vozovek probíhá velmi jednoduše a rychle. Výtluk a jeho okolí se nahřeje sálavým teplem ze zadního nahřívacího čela stroje Silkot. Po nahřátí posádka ocelovými hráběmi rozruší nahřátou plochu, přidá recyklát nahřátý na 150 - 160°C ve speciálním izolovaném ohřívacím zásobníku, který je součástí stroje.

Po pečlivém urovnání opravovaného místa následuje dokonalé zhutnění vibračním válcem. Opravované místo je možno pojíždět za 10 až 15 minut. Oprava vozovek se stroji Silkot je rychlá a jednoduchá.

Tyto výhody ze stroje Silkot dělají jedničku na trhu. Je to nejlepší a ekonomicky nejvýhodnější stroj na údržbu asfaltových vozovek. Oprava vozovek  se stroji Silkot má medaily. O jeho kvalitách vypovídá i získaná Zlatá medaile IBF 2009 z Brněnského veletrhu.

Úspěchy na sebe nenechávají čekat – oprava vozovek i v zahraničí

Hned na úvod roku proběhla mediální kampaň a stroj Silkot firmy Siltek s.r.o. se tak více dostal do širokého povědomí veřejnosti. Ohlasy na stroj Silkot byly hojné, a tak přibylo několik nových objednávek. Nejvíce si stroj pochvalují a objednávají technické služby měst, které určitě velkou měrou pomohou k zlepšení úrovně českých komunikací.

Firma Siltek s.r.o. začíná pomalu sklízet zasazené ovoce i v zahraničí. Oprava vozovek se přesouvá i do zahraničí. Na letošní rok je naplánováno několik prvních exportů, z nichž jeden konkrétní se momentálně řeší do Chorvatska.

Seznamte se se strojem Silkot podrobněji na webových stránkách společnosti na www.siltek.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nový král levných telefonů je tady! Na trhu je Honor 7S

Nový král levných telefonů je tady! Na trhu je Honor 7S

Značka smartphonů Honor na náš trh uvedla trhák střední třídy. Honor 7S je v současnosti nejmenším Honor modelem vůbec...

Deset důvodů, proč jsou datovky lepší než maily a dopis

Deset důvodů, proč jsou datovky lepší než maily a dopis

Jen málokdo z nás si libuje v komunikaci se státní správou. Úředníci bývají často přehlceni a na jejich odpověď se...

S O2 TV se přechodu na DVB-T2 bát nemusíte.

S O2 TV se přechodu na DVB-T2 bát nemusíte.

Těšit se můžete i na větší množství sportu.

Sledujte 1. českou fotbalovou ligu živě na TV Tipsport a vsaďte si

Sledujte 1. českou fotbalovou ligu živě na TV Tipsport a vsaďte si

Jízda Plzně za obhajobou vs. ambice pražských rivalů. Vyhecované fanouškovské bitvy Opavy s Baníkem a nový herní...

Kdo ovládne finále? Vsaďte si na MS a získejte 1 000 Kč zdarma

Francie vs. Chorvatsko

Je tady netrpělivě očekávaný vrchol! Kdo ovládne finále MS 2018? Vstupte do největší komunity sázkařů a vyzvedněte si...

Další z rubriky

Univerzita přesně k vašim službám

Univerzita přesně k vašim službám

Je statisticky dokázáno, že čím má člověk vyšší vzdělání, tím pravděpodobně najde lepší uplatnění. Dnes je na trhu...

Nová válcovna slibuje bezodpadovou výrobu podlahovin i pracovní místa

Nová válcovna za 1,4 miliardy slibuje bezodpadovou výrobu podlahovin

Společnost Fatra pokračuje v realizaci výstavby nové válcovny. Od listopadové prohlídky staveniště se mnohé změnilo a...

Zpětný odběr pneumatik jede na plné obrátky

Zpětný odběr pneumatik jede na plné obrátky

Nevíte co s opotřebovanými pneumatikami? Už přes dva roky funguje kolektivní systém neziskové společnosti Eltma, který...

Najdete na iDNES.cz