Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Účinná depilace pro ženy i muže

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
S příchodem jara obvykle nastupuje období, v němž ženy hledají více příležitostí pro vystavení jedné ze svých předností: sexy nohy. Zeptáte-li se mužů, jaké nohy se jim líbí nejvíce, dostane se vám jednoduché odpovědi: krásné na pohled, hebké na dotek. K tomu je zapotřebí účinná depilace.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Opilca medová depilace | foto: Parfumerie a drogerie Parfumissimo

Očekávání kladená na depilační výrobky jsou velmi vysoká. Spokojenost s výsledky je často velmi rozpačitá, a tak spotřebitelky hledají stále nové produkty, které by jejich problém vyřešily. Výběr produktů je ovlivňován parametry jako je praktičnost, časová nenáročnost, pohodlí, přiměřená cena, dlouhodobý efekt.

Účinná depilace už nezajímá jen ženy

profesionální depilační sada

Opilca profesionální depilační řada

Každá žena sní o jednoduché a účinné depilaci. Většina realizuje různé formy depilace v pohodlí domova pomocí depilačních krémů, jednorázových holítek a voskových pásků. Asi třetina žen občas navštěvuje profesionální salony, kde jsou ochotny platit vyšší cenu za klasickou, efektivní metodu depilace voskem.

Účinná depilace však dnes nezajímá jen ženy. Častými uživateli depilačních výrobků jsou i muži. Podle antického přístupu, oholené tělo umožňuje lépe vnímat plasticitu svalů a jejich objem. Depilace u mužů je tedy nejen funkční nezbytností pro některé sportovce, ale také estetickou a hygienickou záležitostí.

double use

Opilca krém na dvojí použití

Tradiční, ale i nové způsoby efektivní depilace pro ženy i pro muže najdete na www.parfumissimo.cz. Značky Opilca, Strep (účinná depilace pro muže) nebo nová depilační řada Leocrema tak nabízí produkty, které náročným uživatelům ušetří čas i peníze, které by jinak utratili návštěvou salonu a zajistí skvělé výsledky depilace na několik týdnů v pohodlí domova.

Výrobky jsou velmi praktické, bezpečné a snadno použitelné doma i na dovolené. Obchodníci mohou díky zájmu o novinky oživit nabídku v kategorii holení.

Pestrá nabídka krémových variant

pánský depilační krém

Strep pánský depilační krém

Značka Opilca s dlouholetou tradicí na českém trhu nabízí kromě známých depilačních krémových variant nový výrobek Opilca Double use krém s dvojím použitím, který vám umožní vybrat si způsob depilace - klasicky jako krém nebo díky vylepšenému složení použití při sprchování. 

Pánská krémová varianta pod názvem Strep depilační krém pro muže v atraktivním balení si najde své příznivce nejen v řádách sportovců. Složení obou výrobků umožňuje rychlou, pohodlnou a efektivní depilaci za 4 minuty. Výhodou nově uvedené značky Leocrema depilační krém 150 ml je větší balení oproti běžným 100 ml a rozhodně vás potěší, že je tato účinná depilace obohacena o Aloe Vera, med a mandlový olej.

Opilca krém 100 ml

Opilca krém 100 ml

Nejúčinnější je depilace voskem

Leocrema pásky na obličej

Leocrema pásky na obličej

Vedle krémů ale stále roste oblíbenost depilace voskem. Depilační vosky jsou jednou z nejúčinnějších a nejefektivnějích metod odstraňování nežádoucích chloupků. Účinná depilace za pomocí vosku může přetrvávat až 6 týdnů. Často používané Opilca depilační voskové pásky na tělo a obličej jsou nyní nově rozšířené o nabídku Leocrema depilační pásky na tělo i na obličej.

Výhodou obou značek je vedle kvality a ceny i počet kusů v balení. Standardně najdete v balení Opilca i Leocrema 20 ks. Varianta Leocrema depilační pásky na obličej dokonce nabízí 24 ks v balení. Konkureční výrobky jsou k dostání s nižším počtem kusů v balení nebo s vyšší cenou za jeden kus.

Opilca face bikiny strips

Opilca pásky na obličej a oblasti bikin

Distributor pro Českou a Slovenskou republiku Ravena Beauty CR s.r.o. zareagovala na rostoucí zájem o depilaci voskem a uvedla na trh novinky značky Opilca, které uspokojí i náročné spotřebitelky.

Pro ty, které ocení rychlou přípravu, dobrý výsledek a přírodní složení je určena Opilca medová depilace. Sofistikovanější, snadno ovladatelná a skvěle účinná je Opilca profesionální depilační sada. K té lze zakoupit i náhradní voskovou náplň. Sada obsahuje elektrický ohřívač vosku, který umoňuje rovnoměrné nanesení.

Více informací ke všem depilačním výrobkům naleznete na www.opilcacz.cz a www.opilca.sk.

Autor:

Nejčtenější

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Pět žhavých trendů automobilismu

Pět žhavých trendů automobilismu

Když se řekne „auto budoucnosti“, co vás napadne? Nejspíše elektromobilní samořídící Tesla, která vám cestou přečte...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Nejkrásnější česká návrhářka obléká celebrity

Nejkrásnější česká návrhářka obléká celebrity.

Ivana Mentlová obléká největší české módní ikony, má svoji vlastní designerskou značku a již šestou kolekci navrhuje...

Vaši náladu harmonicky doladí příjemné jarní vůně

Vaši náladu harmonicky doladí příjemné jarní vůně

Už je konečně krásně, ptáci zpívají a ven chodíme jen v tričku, dámy v letních šatech. Doplňte svůj outfit o stylové...

Nenechte si ujít pobyty v Chorvatsku se zábavným programem

Nenechte si ujít pobyty v Chorvatsku se zábavným programem.

Užijte si s celou svou rodinou senzační prázdniny nebo se vypravte na výhodné zájezdy pro seniory. Jadran nabízí vyžití...

Najdete na iDNES.cz