Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Účinná česká kosmetika využívá vzácné složky kozího mléka

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
V letošním roce oslavila česká kosmetika značek La Chèvre a Le Chaton již 20 let svého působení na českém trhu. Od počátku své existence její výrobce Kosmetika CAPRI produkuje výrobky vysoké kvality podle vlastních originálních receptur, které jsou v současné době celosvětovým unikátem.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Účinná česká kosmetika využívá vzácné složky kozího mléka | foto: Kosmetika Capri, s.r.o.

Věnujte své kamarádce, mamince nebo dceři pod stromeček krásný dárek ve formě kvalitní české kosmetiky pro všechny generace, jejíž základ tvoří vzácné složky kozího mléka. Vhodně je doplňují suroviny mořského původu a rostlinné extrakty.

Kosmetické přípravky francouzsky znějících značek La Chèvre a Le Chaton vyrábí ryze česká společnost Kosmetika CAPRI, která si dává záležet, aby její produkty byly maximálně přírodní. Díky tomu jsou vhodné i pro citlivou pleť, alergiky, psoriatiky a atopiky, což potvrdily náročné klinické testy.

Účinná česká kosmetika využívá vzácné složky kozího mléka

Zázračné látky pro vaši pleť extrahované z kozího mléka

Účinná česká kosmetika využívá vzácné složky kozího mléka

Účinná česká kosmetika využívá vzácné složky kozího mléka

Značky La Chèvre a Le Chaton tvoří komplex vzácných, životně důležitých prvků jako je kozí syrovátka, tuk nebo tvaroh. Bílkovinná část syrovátky podporuje hydrataci pokožky a zabraňuje jejímu vysušování, AHA kyseliny se podílejí na prokrvení kůže, regulaci její látkové výměny a obnově horní vrstvy, navíc aktivují její regenerační procesy. Tuk z kozího mléka je ideálním transportním prostředkem živin do hlubokých vrstev pokožky, pleť dokonale zvláčňuje a chrání před nepříznivými vlivy okolního prostředí.

Rostlinné extrakty a extrakty z mořských řas obsažené v přípravcích La Chèvre a Le Chaton pleť revitalizují, ozdravují, omlazují a navracejí jí harmonii. Pokožka je pak zářivější, zdravější a působí mladistvě.

Pořiďte skutečnou kozu těm, kteří ji skutečně potřebují

Původním záměrem společnosti Kosmetika CAPRI byl chov koz a výroba sýrů. Ke svým 20. narozeninám tak navázala spolupráci s nadací Člověk v tísni a i vy tak můžete pomoci. Máte možnost na jejím e-shopu zakoupit dárkový certifikát Skutečný dárek. Skutečnou kozu pro ty, kteří ji potřebují, zakoupila i společnost Kosmetika CAPRI.

Společnost Kosmetika CAPRI také podporuje chov koz u nás, organizuje setkání kozích příznivců Den kozy v Praze, snaží se spojit chovatele a zpracovatele kozích produktů a zapojuje se do charitativních akcí.

Kvalitní česká kosmetika má několik prvenství

Kosmetika CAPRI jako první v České republice použila ve svých výrobcích čerstvé ovocné buňky, které uvolňují svůj blahodárný obsah až při aplikaci na pokožku, prvenství nese i ve výrobě přípravků s obsahem kozího mleziva a v použití tzv. airless kelímků. Navíc je její výrobek Sérum Platine S prvním přípravkem na světě, který obsahuje biologické přírodní růstové faktory z kozího kolostra. Účinně tak zpomaluje stárnutí pleti a urychluje obnovu pokožky.

Účinná česká kosmetika využívá vzácné složky kozího mléka

„S kosmetikou La Chèvre jsem dlouhodobě spokojena, používám ji několik let a i přesto, že jsem alergička, funguje skvěle. Doporučuji ji všem kamarádkám,“ říká spokojená uživatelka této kosmetiky Jana z Prahy.

Paní Jiřina z Pardubic s ní souhlasí: „Doporučuji tento obchod všem, je to opravdová kvalita, jsem s ní velmi spokojená a nejen já, ale i mé snachy, pro vnoučata, do koupele a na tělíčka.“

Účinná česká kosmetika využívá vzácné složky kozího mléka

Účinná česká kosmetika využívá vzácné složky kozího mléka

Více informací o společnosti Kosmetika CAPRI a jejích výjimečných produktech najdete na www.lachevre.cz. Pořídit si je můžete prostřednictvím jejího e-shopu.

Autor:

Nejčtenější

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris.

Trápí vás akné, afty, opary, řezné rány, bodnutí hmyzem, popáleniny, bércové vředy nebo puchýře? Vyzkoušejte švýcarský...

Další z rubriky

Landal Marina Lipno nabízí úžasné slevy na silvestrovské pobyty

Landal Marina Lipno nabízí úžasné slevy na silvestrovské pobyty

Užijte si závěr roku 2017 a přivítejte rok 2018 tak, jako ještě nikdy! Odjeďte ze šedivého města k lipenské přehradě a...

Činoherní klub prostoupily fyzikální zákony. Nenechte si ujít QED

Činoherní klub prostoupily fyzikální zákony. Nenechte si ujít QED

V prosinci 2017 uvedl Činoherní klub hru QED (Kvantová elektrodynamika). Autor Peter Parnell v ní propojil postřehy o...

Vysoká škola podnikání a práva nabízí profesionální MBA program

Vysoká škola podnikání a práva nabízí profesionální MBA program

Chcete kariérně růst a rozvíjet svůj manažerský potenciál? Toužíte znát nejnovější trendy v oblasti leadershipu a...

Najdete na iDNES.cz