Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Úchvatná thajská pláž či voňavý rum z Kuby? Vyberte dovolenou snů

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Říká se, že kdo chce poznat tu pravou Kubu, měl by se na tento karibský ostrov vydat co nejdříve. A je to pravda, není na co čekat. Pojeďte strávit svou dovolenou na Kubu.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Vyberte si dovolenou snů | foto: AGL travel

Kuba nejenom s kouzlem doutníků a rumu

Cestovní kancelář AGL travel pořádá na Kubu jedenáctidenní pobytové zájezdy s poznáním hlavního města Havany, po kterém se jmenují i legendární špičkové doutníky.

Se zájezdy budete nadmíru spokojeni a nadchnou vás. Budete se vracet odpočinutí, s báječnými pocity skvěle prožité a nijak nepromarněné dovolené, kterou provoní i pověstný kubánský rum.

CK AGL travel pořádá v roce 2013 na Kubu celkem 4 letecké zájezdy od května do října - jeden hned na začátku května, kdy se odlétá z pražského Letiště Václava Havla 1. května, další odlet pak je naplánován na 22. června, o letních prázdninách se letí 25. srpna a čtvrtým termínem odletu je 12. říjen.

Termíny se možná zdají daleko, ale pokud chcete mít jistotu, že se do omezené kapacity vejdete, neměli byste s objednávkou zájezdu dlouho otálet. Všechny pobyty jsou koncipovány jako all inclusive v pětihvězdičkovém hotelu Cayo Santa María na stejnojmenném ostrově.

Thajsko: Za relaxem i poznáním

Pokud by vám snad nevyhovovali příjemní a pohostinní španělsky hovořící Kubánci, můžete se s CK AGL travel přenést na úplně opačný kout exotického světa - do Thajska.

Pro našince už sice Thajsko možná nezní tak úplně nevšedně, ale vězte, že na jihovýchodě Asie je stále co objevovat.

Vyberte si dovolenou snů

CK AGL travel nabízí do Thajska jak pobytový, tak poznávací zájezd. Oba druhy zájezdů jsou patnáctidenní, odlétá se 16. března 2013, a zatímco v ceně pobytového zájezdu, který se odehrává ve čtyřhvězdičkovém hotelu v lokalitě Krabi, je zahrnuta pouze snídaně, při poznávacím putování po nejkrásnějších ostrovech a plážích Thajska si rovnou při úhradě ceny celého asijského výletu zaplatíte polopenzi.

Kde Di Caprio bojoval se žralokem?

Poznávačka po Thajsku přitom stojí za to a není určena jen dobrodruhům. Vychutnají si ji i lidé, kteří mají rádi větší pohodlí, ale kterým na druhou stranu nevadí cestovat a objevovat nové a nové kouty exotické přírody.

V Thajsku se s cestovní kanceláří AGL travel podíváte nejen do hlavního města Bangkoku. Bydlet budete v hotelu v provincii Krabi, kde zažijete projížďku na kajacích podél pláží a nedalekých ostrůvků a podvečerní pěší výlet s návštěvou jeskyně Phranang. Zároveň si užijete jednu z nejkrásnějších pláží a jedny z nejúžasnějších hor Thajska v kombinaci s průzračným mořem.

Z Krabi se při celodenním výletu lodí podíváte na ostrovy Bamboo a Phi Phi, který má být nejkrásnějším ostrovem v Thajsku, a kde se natáčel slavný film Pláž s Leonardem Di Capriem. Uvidíte místo, kde v jedné ze scén bojoval se žralokem.
Výlet zahrnuje oběd, několik zastávek na šnorchlování na plážích s tím, že šnorchly jsou k zapůjčení na lodi. Uvidíte malebné zálivy a scenérii skal a ostrovů vystupující z čistého moře. Dopřejte si výlet k Emerald pool, smaragdovému jezírku s léčivou vodou a do Tygří jeskyně, posvátného místa Buddhistického komplexu.

Další z ostrovů, které stojí za vidění, je Phangan. Je známý krásnými plážemi, korály a nedotčenou flórou tropických pralesů. Klienti zde dostanou volno ke koupání a relaxování. Mohou také využít vodní sporty na pláži či se s průvodcem vydat na pěší půldenní výlet na vrchol ostrova.

Ráj potápěčů

V rámci thajského putování se podíváte i na malebný hornatý ostrov v Siamském zálivu Ko Tao, kterému se říká želví ostrov. Tam si užijete hornatější reliéf ostrova, který je pokryt tropickou džunglí a kokosovými plantážemi. Díky průzračné vodě nabízí nejlepší potápění v Siamském zálivu. Jde o skutečný ráj potápěčů a milovníků podmořského života. Nenechte si ujít  výlet do rajské zahrady, kde je nejhezčí mořské dno v Thajsku a i při šnorchlování je nádherně vidět.

Kam se z hlavního města jezdí na dovolenou

Další etapou poznávačky po Thajsku je přejezd do Hua Hin, královského letního sídla - města, kam Thajci z Bangkoku jezdí na dovolenou. Najdete zde tradiční kulturní město s prvky moderního životního stylu.

Krásné pláže vybízí ke sportům jako je windsurfing a kitesurfing. Absolvujete také pěší výlet a návštěvu "Monkey Temple" - tradičního buddhistického místa, kde mniši žijí v souladu s opicemi.

Těšit se můžete také na výlet do národního parku Kaeng Krachan National. Jde o jeden z nejzajímavějších národních parků Thajska. Je ideální pro pozorování ptactva, ale žijí zde i divocí sloni, thajský medvěd, indo-čínský tygr, leopard a mnoho dalších. Výlet je formou safari, ale je zde i pěší nenáročná část výletu. Zájezd do Thajska zahrnuje návštěvu mnoha dalších krásných míst.

Vyberte si dovolenou snů

Madeira

Madeira: ráj květin

A teď pozor: do třetice skvělá nabídka dovolené. To pokud byste si snad nevybrali ani výlet na Kubu, nebo do Thajska, a rádi byste strávili své dny volna a relaxu někde blíže Evropy, pak specialisté z CK AGL travel doporučují překrásný ostrov Madeira, který sice patří Portugalsku, ale zeměpisně náleží Africe.

Madeira leží v Atlantském oceánu a je známa svou bujnou subtropickou vegetací. Je to doslova ráj květin. Na ostrově se strmými svahy uvidíte jedinečnou flóru a faunu. A nebudete se muset tolik omezovat termínově jako u Kuby a Thajska - termínů je v nabídce neporovnatelně více a začínají již první lednový týden.

Madeiru tak lze doporučit zejména těm, kdo se chtějí v čase české zimy a současných plískanic ohřát.

Kromě tří výše zmíněných destinací pořádá CK AGL travel zájezdy i na spoustu dalších překrásných míst po celém světě. Pokud chcete prostudovat kompletní nabídku cestovní kanceláře AGL travel, podívejte se na její webové stránky www.agltravel.cz.

Autor:

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Další z rubriky

Cyklovýlet pro každého aneb série společných cyklovyjížděk

Cyklovýlet pro každého aneb série společných cyklovyjížděk

Pravděpodobně to znáte. Venku hezké počasí, ideální podmínky pro kolo, ale vaši nejbližší nemají čas či energii a vám...

Malá částka za pojištění v cizině je při úrazu a nemoci dobře zúročena

Malá částka za pojištění v cizině je při úrazu a nemoci dobře zúročena

Jednodenní pracovní cesta, víkendový pobyt či týdenní dovolená za hranicemi České republiky by se cestovatelům mohla...

Cestování v srpnu je nejrizikovější z celé letní sezony

Srpen je nejrizikovějším měsícem letní sezony

Zájem Čechů o zahraniční dovolenou v posledních dvou letech rekordně roste. ERV Evropská pojišťovna meziročně eviduje...

Najdete na iDNES.cz