Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Úchvatná thajská pláž či voňavý rum z Kuby? Vyberte dovolenou snů

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Říká se, že kdo chce poznat tu pravou Kubu, měl by se na tento karibský ostrov vydat co nejdříve. A je to pravda, není na co čekat. Pojeďte strávit svou dovolenou na Kubu.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Vyberte si dovolenou snů | foto: AGL travel

Kuba nejenom s kouzlem doutníků a rumu

Cestovní kancelář AGL travel pořádá na Kubu jedenáctidenní pobytové zájezdy s poznáním hlavního města Havany, po kterém se jmenují i legendární špičkové doutníky.

Se zájezdy budete nadmíru spokojeni a nadchnou vás. Budete se vracet odpočinutí, s báječnými pocity skvěle prožité a nijak nepromarněné dovolené, kterou provoní i pověstný kubánský rum.

CK AGL travel pořádá v roce 2013 na Kubu celkem 4 letecké zájezdy od května do října - jeden hned na začátku května, kdy se odlétá z pražského Letiště Václava Havla 1. května, další odlet pak je naplánován na 22. června, o letních prázdninách se letí 25. srpna a čtvrtým termínem odletu je 12. říjen.

Termíny se možná zdají daleko, ale pokud chcete mít jistotu, že se do omezené kapacity vejdete, neměli byste s objednávkou zájezdu dlouho otálet. Všechny pobyty jsou koncipovány jako all inclusive v pětihvězdičkovém hotelu Cayo Santa María na stejnojmenném ostrově.

Thajsko: Za relaxem i poznáním

Pokud by vám snad nevyhovovali příjemní a pohostinní španělsky hovořící Kubánci, můžete se s CK AGL travel přenést na úplně opačný kout exotického světa - do Thajska.

Pro našince už sice Thajsko možná nezní tak úplně nevšedně, ale vězte, že na jihovýchodě Asie je stále co objevovat.

Vyberte si dovolenou snů

CK AGL travel nabízí do Thajska jak pobytový, tak poznávací zájezd. Oba druhy zájezdů jsou patnáctidenní, odlétá se 16. března 2013, a zatímco v ceně pobytového zájezdu, který se odehrává ve čtyřhvězdičkovém hotelu v lokalitě Krabi, je zahrnuta pouze snídaně, při poznávacím putování po nejkrásnějších ostrovech a plážích Thajska si rovnou při úhradě ceny celého asijského výletu zaplatíte polopenzi.

Kde Di Caprio bojoval se žralokem?

Poznávačka po Thajsku přitom stojí za to a není určena jen dobrodruhům. Vychutnají si ji i lidé, kteří mají rádi větší pohodlí, ale kterým na druhou stranu nevadí cestovat a objevovat nové a nové kouty exotické přírody.

V Thajsku se s cestovní kanceláří AGL travel podíváte nejen do hlavního města Bangkoku. Bydlet budete v hotelu v provincii Krabi, kde zažijete projížďku na kajacích podél pláží a nedalekých ostrůvků a podvečerní pěší výlet s návštěvou jeskyně Phranang. Zároveň si užijete jednu z nejkrásnějších pláží a jedny z nejúžasnějších hor Thajska v kombinaci s průzračným mořem.

Z Krabi se při celodenním výletu lodí podíváte na ostrovy Bamboo a Phi Phi, který má být nejkrásnějším ostrovem v Thajsku, a kde se natáčel slavný film Pláž s Leonardem Di Capriem. Uvidíte místo, kde v jedné ze scén bojoval se žralokem.
Výlet zahrnuje oběd, několik zastávek na šnorchlování na plážích s tím, že šnorchly jsou k zapůjčení na lodi. Uvidíte malebné zálivy a scenérii skal a ostrovů vystupující z čistého moře. Dopřejte si výlet k Emerald pool, smaragdovému jezírku s léčivou vodou a do Tygří jeskyně, posvátného místa Buddhistického komplexu.

Další z ostrovů, které stojí za vidění, je Phangan. Je známý krásnými plážemi, korály a nedotčenou flórou tropických pralesů. Klienti zde dostanou volno ke koupání a relaxování. Mohou také využít vodní sporty na pláži či se s průvodcem vydat na pěší půldenní výlet na vrchol ostrova.

Ráj potápěčů

V rámci thajského putování se podíváte i na malebný hornatý ostrov v Siamském zálivu Ko Tao, kterému se říká želví ostrov. Tam si užijete hornatější reliéf ostrova, který je pokryt tropickou džunglí a kokosovými plantážemi. Díky průzračné vodě nabízí nejlepší potápění v Siamském zálivu. Jde o skutečný ráj potápěčů a milovníků podmořského života. Nenechte si ujít  výlet do rajské zahrady, kde je nejhezčí mořské dno v Thajsku a i při šnorchlování je nádherně vidět.

Kam se z hlavního města jezdí na dovolenou

Další etapou poznávačky po Thajsku je přejezd do Hua Hin, královského letního sídla - města, kam Thajci z Bangkoku jezdí na dovolenou. Najdete zde tradiční kulturní město s prvky moderního životního stylu.

Krásné pláže vybízí ke sportům jako je windsurfing a kitesurfing. Absolvujete také pěší výlet a návštěvu "Monkey Temple" - tradičního buddhistického místa, kde mniši žijí v souladu s opicemi.

Těšit se můžete také na výlet do národního parku Kaeng Krachan National. Jde o jeden z nejzajímavějších národních parků Thajska. Je ideální pro pozorování ptactva, ale žijí zde i divocí sloni, thajský medvěd, indo-čínský tygr, leopard a mnoho dalších. Výlet je formou safari, ale je zde i pěší nenáročná část výletu. Zájezd do Thajska zahrnuje návštěvu mnoha dalších krásných míst.

Vyberte si dovolenou snů

Madeira

Madeira: ráj květin

A teď pozor: do třetice skvělá nabídka dovolené. To pokud byste si snad nevybrali ani výlet na Kubu, nebo do Thajska, a rádi byste strávili své dny volna a relaxu někde blíže Evropy, pak specialisté z CK AGL travel doporučují překrásný ostrov Madeira, který sice patří Portugalsku, ale zeměpisně náleží Africe.

Madeira leží v Atlantském oceánu a je známa svou bujnou subtropickou vegetací. Je to doslova ráj květin. Na ostrově se strmými svahy uvidíte jedinečnou flóru a faunu. A nebudete se muset tolik omezovat termínově jako u Kuby a Thajska - termínů je v nabídce neporovnatelně více a začínají již první lednový týden.

Madeiru tak lze doporučit zejména těm, kdo se chtějí v čase české zimy a současných plískanic ohřát.

Kromě tří výše zmíněných destinací pořádá CK AGL travel zájezdy i na spoustu dalších překrásných míst po celém světě. Pokud chcete prostudovat kompletní nabídku cestovní kanceláře AGL travel, podívejte se na její webové stránky www.agltravel.cz.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Pár hodin v cizím městě: jak vytěžit co nejvíce z přestupů mezi lety?

Několik hodin v cizím městě: jak vytěžit co nejvíce z přestupů mezi lety?

Nejde o nic ojedinělého. Celé hodiny se snažíte ulovit co nejlevnější letenku do dalekých krajin a najednou ji máte - a...

Horný Zemplín není jen tam, kde se natáčel film Čiara ...

Horný Zemplín není jen tam, kde se natáčel film Čiara ...

Nudí vás různé "profláklé" dovolenkové destinace, kde jsou kolem vás desítky jiných turistů, a vy při čekání na atrakce...

Užijte si prodloužený víkend v Tropical Islands

Užijte si prodloužený víkend v Tropical Islands

Toužíte po exotické dovolené, ale stačí vám k odpočinku třeba jen pár dní a nechce se vám za dovolenou pro celou rodinu...

Najdete na iDNES.cz