Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Účetní software DUNA, spolehlivý systém pro daně, mzdy i obchod

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Jste živnostník nebo řídíte firmu? Máte obchod nebo sklad? Jste účetní kancelář nebo zpracováváte mzdy? Hledáte software, který vám usnadní každodenní práci? Ekonomický software DUNA vám pomůže.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Účetní software DUNA, spolehlivý systém pro daňovou evidenci, mzdy i obchod. | foto: TILL CONSULT a. s.

Jak si vybrat účetní program?

Výběr účetního software je pro každou firmu významným rozhodnutím nejen z investičního hlediska, proto je mu potřeba věnovat náležitou pozornost. Podpora zákazníků patří mezi nejdůležitější kritéria při výběru.

Uživatelé ekonomického informačního systému DUNA se mohou spolehnout na partnerské organizace ve všech oblastech České republiky, které zajišťují počáteční představení systému, jeho instalaci a další služby, jako školení pracovníků klienta, podporu na telefonu nebo vzdáleným přístupem.

Jaké má mít ekonomický software vlastnosti?

Důležitými vlastnostmi všech ekonomických systémů jsou především jednoduché ovládání, rychlé pořizování dat, snadné dohledání všech důležitých informací a v poslední době i elektronická komunikace s obchodními partnery, bankou a státní správou.

DUNA ÚČTO splňuje všechny tyto důležité vlastnosti a také mnoho dalších. Jednoduché a hlavně jednotné ovládání je samozřejmostí. Stejně tak i bezproblémový a rychlý provoz systému.

Kopírování starších záznamů, automatické generování navazujících dokladů nebo hromadné přihrání záznamů v elektronické podobě velmi urychluje vkládání dat do DUNA ÚČTO. Následné propojení na informační zdroje na Internetu zjednoduší a zrychlí kontrolu těchto záznamů.

Zabudovaný InfoSystém zajišťuje v DUNA ÚČTO excelentní navigaci a zobrazování souvisejících dokladů z různých modulů. Tím lze jednoduše dohledat důležité informace o dokladu, zobrazit jeho přílohy a poznámky.

Elektronická „bezpapírová“ komunikace je nedílnou součástí všech DUNA ÚČTO. Ať už se jedná o různé e-dokumenty, o předávání výkazů a hlášení na nejrůznější portály, o příkazy do banky nebo bankovní výpisy.

Dalšími velkými výhodami DUNA ÚČTO je precizní řešení přístupových práv jednotlivých uživatelů, zákaznická úprava tiskových výstupů a jejich exporty do různých externích programů. Pro řídící pracovníky nabízí DUNA ÚČTO on-line informace o stavu firmy - přehled o finančních zdrojích firmy jak na bankovních účtech a v pokladně, tak z pohledu stavu závazků a pohledávek, o průběžném stavu DPH a poskytuje základní přehled o očekávaném vývoji firemních finančních prostředků.

Výrobce DUNA ÚČTO, společnost TILL CONSULT a.s., působí na českém trhu již od roku 1996. Dlouholeté zkušenosti s vývojem, realizací a podporou těchto systémů jsou zárukou jejich bezproblémového fungování.

Ekonomické, účetní, obchodní, prodejní a mzdové systémy DUNA jsou určeny pro širokou škálu podnikatelů, pro střední a menší firmy a pro nevýdělečné nebo příspěvkové organizace. 

Bližší informace naleznete na www.duna.cz

Autor:

Nejčtenější

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris.

Trápí vás akné, afty, opary, řezné rány, bodnutí hmyzem, popáleniny, bércové vředy nebo puchýře? Vyzkoušejte švýcarský...

Další z rubriky

Jak najít zaměstnance do online marketingové společnosti?

Tým netpromotion hledá další profesionály, dbá na recenze. Foto: netpromotion...

Podle dostupných údajů Českého statistického úřadu nezaměstnanost neustále klesá. V závěru listopadu spadla na 3,5 %....

Soutěž: Montované domy se perfektně vyjímají na vesnici i ve městě

Soutěž: Montované domy se perfektně vyjímají na vesnici i ve městě

Co vás láká více? Preferujete bydlení ve městě nebo na vesnici? Ať už jste pro komfort a ruch velkoměsta, nebo toužíte...

Studium MBA vás posune v kariéře i podnikání

Studium MBA vás posune v kariéře i podnikání

Jak si zajistit šance na lepší pozici a vyšší platové ohodnocení v průběhu několika měsíců? Pokud patříte k hráčům na...

Najdete na iDNES.cz