Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

U Wüstenrotu neplatíte nic navíc, hypotéka nejen na bydlení

Komerční sdělení   12:00aktualizováno  12:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Když potřebujete peníze, jsou tu hypotéky od Wüstenrotu na bydlení i na další účely. S garantovanými sazbami, s minimálními poplatky, jasnými podmínkami a bez požadavků na sjednání dalších produktů. Potřebujete bydlet? Pak je tu hypotéka od Wüstenrotu.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

S hypotékou od Wüstenrotu budete mít vždy jistotu garantované sazby | foto: Wüstenrot hypoteční banka a. s.

S Hypotékou Wüstenrot můžete optimálně financovat nejen stavbu nového domku nebo bytu. Na hypotéku si můžete koupit také starší nemovitost, družstevní byt, stavební pozemek, nebo vyplatit spoluvlastníky.

Plánujete rozsáhlou rekonstrukci nebo přestavbu? Náklady opět uhradíte z hypotéky. Hypotéka Wüstenrot - s tou určitě neproděláte! Úrokové sazby jsou nyní nejvýhodnější za posledních několik let a ušetříte také na poplatcích.

Hypotéka s výhodnou úrokovou sazbou

U standardní Hypotéky Wüstenrot na bydlení vám banka garantuje pětiletou úrokovou sazbu 4,16 % p.a. Při kratší době fixace jsou úrokové sazby ještě nižší. A splníte-li jasné podmínky, poskytne vám banka úvěr za minimální nebo ještě výhodnější EXTRA úrokovou sazbu již od 3,64 % p.a.

S hypotečním úvěrem od Wüstenrotu můžete bydlet v novém, i když nemůžete standardním způsobem prokázat své příjmy. U Hypotéky bez příjmů stačí bance čestné prohlášení a doklady o bezdlužnosti. Hypotéka od Wüstenrotu Vám umožní bydlet ve vlastním.

Hypotéka se dá výhodně kombinovat, když potřebujete bydlet a současně si pořídit i něco jiného

Nově jsme pro vás upravili kombinace hypoték na bydlení s neúčelovou Hypotékou na cokoliv a Hypotékou na domácnost. U obou jmenovaných úvěrů jsme  také snížili úrokové sazby, u Hypotéky na cokoliv dokonce o 0,7 % p.a.
Neúčelovou Hypotéku na cokoliv, tzv. americkou hypotéku, můžete v kombinaci s hypotékou na bydlení  využít až do 85 % hodnoty zastavené nemovitosti. Splácet ji můžete nyní stejně jako hypotéku na bydlení až 30 let. Hypotéku na cokoliv můžete čerpat už od 150 000 korun.

Šťastná rodina

Pokud potřebujete zároveň i prostředky na nové vybavení, má pro vás Wüstenrot ještě výhodnější Hypotéku na domácnost. Tu vám poskytne v potřebné výši s tím, že zatížení oběma úvěry nesmí přesáhnout 90 % hodnoty zastavené nemovitosti. Hypotéka od Wüstenrotu se vám vyplatí.

Díky delší době splatnosti, nižším úrokovým sazbám dalším nákladům spojeným s vyřízením a splácením úvěru vás tento způsob financování ostatních potřeb vyjde podstatně levněji, než kdybyste si potřebné věci pořizovali na  klasický spotřebitelský úvěr bez zástavy nemovitosti. V nabídce úvěru si jednoduše porovnejte roční průměrnou sazbu nákladů (RPSN).

Hypotéka od Wüstenrotu - ušetříte na poplatcích

Hypotéka Wüstenrot je s nízkými poplatky. Chcete-li výrazně ušetřit na poplatku za vyřízení hypotečního úvěru, je právě teď vhodná doba. Zdarma vám Wüstenrot vyřídí hypotéku na vlastní bydlení s pětiletou fixací úrokové sazby až do 85 % hodnoty zástavy. Na poplatku ušetříte až 25 000 korun.

Zvolíte-li si stejnou hypotéku, ale s dvouletou nebo tříletou fixací, bude vás vyřízení úvěru stát jen 2 999 Kč a vy ušetříte nejméně 5001 Kč. Stejně nízký poplatek zaplatíte také za Hypotéku na domácnost, Hypotéku na cokoliv či Hypotéku na pronájem.

Mimořádné splátky

Jakýkoliv hypoteční úvěr od Wüstenrotu můžete částečně či zcela splatit v okamžiku uplynutí fixace úrokové sazby. Vhodnou volbou délky této fixace, přičemž máte na výběr 1, 2, 3, 5 a 10 let, se vyhnete mimořádným splátkám a tím i placení případných sankčních poplatků. 

Mimořádné splátky jsou ale možné bez poplatků a úrokových sankcí i v průběhu fixačního období, výše dluhu ovšem nesmí neklesnout pod 70 % zástavní hodnoty nemovitosti. Vaše hypotéka Wüstenrot s volbou délky fixace je tedy velkou výhodou.

S hypotékou od Wüstenrotu budete mít vždy jistotu garantované sazby i pro další období platnosti úrokové sazby. Abyste získali zvýhodněnou sazbu, nemusíte mít u Wüstenrotu běžný účet ani další jiný produkt. Naopak, vaše hypotéka vám umožní získat slevu na jakýkoli další produkt z portfolia společností finanční skupiny Wüstenrot. Ve Wüstenrotu vás tedy neoškubou.

Více na www.wustenrot.cz.

Autor:

Nejčtenější

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

Prodáváte auto nebo máte doma nepojízdný vrak? Když si nedáte pozor, může vás to vyjít draho

Prodáváte auto nebo máte doma nepojízdný vrak? Když si nedáte pozor, může vás...

Od nového roku zaplatíte příspěvek do garančního fondu, pokud máte auto zapsané v registru vozidel a nemáte ho...

Pět rad, jak vypadat mladší. Vyhněte se chemii a vyhlaste válku stresu

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů!

Jak vypadat mladší? To je otázka, ke které dříve nebo později dojde každá žena. Je to jednodušší, než si myslíte. Stačí...

Skupina T.E zahájila výstavbu projektu Bleriot v pražských Kbelích

Skupina T.E zahájila výstavbu projektu Bleriot v pražských Kbelích

V projektu Bleriot v pražských Kbelích skupina T.E postaví do první poloviny roku 2020 více než 150 nových bytů....

Další z rubriky

Svěřte své zboží do našich rukou

Svěřte své zboží do našich rukou

Česká rodinná společnost Lorenc Logistic, s.r.o. se sídlem v Klatovech během svého pětadvacetiletého působení na trhu...

Potřebujete křemičité částice nebo kvantové tečky?

Potřebujete křemičité částice nebo kvantové tečky?

Představujeme vám křemičité částice a kvantové tečky Diag NanoTM a magnetické částice Absolute MagTM od výrobce...

TOP HOTEL Praha nabízí vše pod jednou střechou

TOP HOTEL Praha **** nabízí vše pod jednou střechou

TOP HOTEL Praha je čtyřhvězdičkový hotel, který se nachází na Praze 4, pouhých osm kilometrů jižně od centra města,...

Najdete na iDNES.cz