Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

U Šmuclerů přichystali s přicházejícím jarem několik novinek

Komerční sdělení   0:01aktualizováno  0:01 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Už tomu téměř čtvrt století, kdy začal Jan Šmucler jako mladík podnikat v oblasti autoopravy a prodeje nových vozů značky SEAT. Zpočátku jen v Horšovském Týně. Významným milníkem pak byl rok 2002, v němž byla otevřena plzeňská pobočka prodeje nových vozů a autoservis ve Skladové ulici na Slovanech.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

U Šmuclerů přichystali s přicházejícím jarem několik novinek. | foto: Autocentrum Jan Šmucler s.r.o.

V roce 2007 pak přibyla do portfolia společnosti značka ŠKODA. Následovala zatím nejvýznamnější investice firmy, a to do výstavby reprezentativních prostor v Plzni v Borské ulici. Současně s novým showroomem začala v roce 2009 společnost zastupovat značku HONDA, o rok později přibyl i VOLKSWAGEN.

Škoda Kodiaq SUV
Škoda Kodiaq SUV

Škoda Kodiaq SUV

A protože na automobilovém trhu se stále něco děje, i u Šmuclerů přichystali s přicházejícím jarem několik novinek. Tou největší je SUV Škoda Kodiaq, jehož oficiální prodej začal koncem února. „Poptávka po něm je opravdu hodně veliká,“ potvrdil prodejce Ondřej Štych. „Jako první Škodovka má možnosti sedmimístné verze. Je to největší SUV značky Škoda a opravdu plní všechna nej...,“ vyzdvihuje Štych největší přednosti vozu.

Škoda Octavia Combi

Škoda Octavia Combi

V autosalonu Šmucler najdete i omlazenou Škoda Octavia, kde došlo k zásadní změně přední masky. „Přední světlomety nejsou dva, ale čtyři tzv. čtyřočko,“ vysvětluje prodejce. Její základní je 407 900 Kč.

Faceliftem prošel také oblíbený Seat Leon. „Dostal nové designové prvky i high-tech technologie například v podobě bezklíčového přístupu, elektronické ruční brzdy, či asistentu pro jízdu v dopravní koloně. Dnes už je v nabídce i velký osmipalcový displej, který lze propojit pomocí fuknce Full-link technology s chytrým telefonem. Nejzásadnější změny se odehrály v LED světlometech,“ vyjmenovává vedoucí prodeje Jakub Blažek.

Novinkou u SEATu je i sportovní varianta Leon Cupra. „Dostal 300koňový motor s možností automatické převodovky a ve variantě kombi s pohonem všech čtyř kol,“ říká Jakub Blažek.

Seat Leon Cupra
Seat Leon Cupra

Seat Leon Cupra

Brzy (18. března) se začne oficiálně prodávat desátá generace Honda Civic. „Měli jsme ho tu už na ukázku a většina zákazníků je z něho nadšená. Je tam velká změna v motoru. Dříve jsme měli klasické atmosférické motory, nyní už to budou turbomotory. Civic bude mít i úplně nový tvar, vlastně to bude americký styl. Je to první model jednotný pro Ameriku i Evropu,“ popisuje Helena Jirkovská, vedoucí prodeje Honda.

Fotogalerie

V Autocentru Šmucler už si můžete také prohlédnou nový Volkswagen Golf, u něhož prošly změnou motory. Při stejném výkonu jsou ještě úspornější.

„Vůz dostal nový přední nárazník i zadní nárazník a jiný vzhled předních a zadních světel, nově jsou kompletně LED i pro základní verze. Je tam nová generace infotainmentu, nové obrazovky rádia a již v základní výbavě dotykový barevný 6,5palcový displej. Nová je i navigace včetně ovládání gesty a spousta dalších prvků,“ přiblížil prodejce Radek Macháň. Faceliftovaný Golf koupíte od 411 900 Kč.

Z historie firmy

Společnost AUTOCENTRUM JAN ŠMUCLER s. r. o. byla zapsána do obchodního rejstříku v roce 2002 jako nástupnická právnická osoba za fyzickou osobu, která se v oblasti oprav a prodeje vozů pohybuje již od roku 1993. Ale kořeny rodiny Šmuclerů a podnikání v automobilech sahají mnohem hlouběji. Již v roce 1940 založil Jan Šmucler, dědeček dnešního majitele, v Horšovském Týně autodopravu. Bohužel jeho podnikání skončilo v roce 1948 vyvlastněním veškerých nemovitostí i movitých věcí státem. Po dlouhé přestávce se do rodinné firmy začal vracet život v 90. letech 20. století a kde jinde než v restituovaných prostorách v Horšovském Týně. Postupně firma rozšířila svoji působnost i do Plzně.

Více na www.smucler.cz.

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Sakura mezi šestnácti nejlepšími stavbami světa

Sakura mezi šestnácti nejlepšími stavbami světa

Rezidence Sakura skupiny T.E se probojovala mezi 16 nejlepších staveb světa v kategorii Residential – Future Project...

Nový král levných telefonů je tady! Na trhu je Honor 7S

Nový král levných telefonů je tady! Na trhu je Honor 7S

Značka smartphonů Honor na náš trh uvedla trhák střední třídy. Honor 7S je v současnosti nejmenším Honor modelem vůbec...

Deset důvodů, proč jsou datovky lepší než maily a dopis

Deset důvodů, proč jsou datovky lepší než maily a dopis

Jen málokdo z nás si libuje v komunikaci se státní správou. Úředníci bývají často přehlceni a na jejich odpověď se...

S O2 TV se přechodu na DVB-T2 bát nemusíte.

S O2 TV se přechodu na DVB-T2 bát nemusíte.

Těšit se můžete i na větší množství sportu.

Kdo ovládne finále? Vsaďte si na MS a získejte 1 000 Kč zdarma

Francie vs. Chorvatsko

Je tady netrpělivě očekávaný vrchol! Kdo ovládne finále MS 2018? Vstupte do největší komunity sázkařů a vyzvedněte si...

Další z rubriky

Komedy fest veze do Plzně hvězdy humoru

Komedy fest veze do Plzně hvězdy humoru

Plzeň bude i v letošním roce patřit festivalu humoru Komedy fest. Jde už o pátý ročník a organizátoři si opět...

Krásní veteráni i nejnovější sporťák. Britský Jaguar je poprvé v Plzni

Krásní veteráni i nejnovější sporťák. Britský Jaguar je poprvé v Plzni

Slavná značka Jaguar míří do Plzně! Už v březnu otevírá autosalon Dajbych první showroom podle nového konceptu Jaguar...

Hofmann Personal: legální personální agentura

Hofmann Personal – legální personální agentura

Současné povědomí o agenturách práce v České republice není valné. To je bohužel způsobeno situací na trhu práce a s...

Najdete na iDNES.cz