Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

U Šmuclerů přichystali s přicházejícím jarem několik novinek

Komerční sdělení   0:01aktualizováno  0:01 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Už tomu téměř čtvrt století, kdy začal Jan Šmucler jako mladík podnikat v oblasti autoopravy a prodeje nových vozů značky SEAT. Zpočátku jen v Horšovském Týně. Významným milníkem pak byl rok 2002, v němž byla otevřena plzeňská pobočka prodeje nových vozů a autoservis ve Skladové ulici na Slovanech.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

U Šmuclerů přichystali s přicházejícím jarem několik novinek. | foto: Autocentrum Jan Šmucler s.r.o.

V roce 2007 pak přibyla do portfolia společnosti značka ŠKODA. Následovala zatím nejvýznamnější investice firmy, a to do výstavby reprezentativních prostor v Plzni v Borské ulici. Současně s novým showroomem začala v roce 2009 společnost zastupovat značku HONDA, o rok později přibyl i VOLKSWAGEN.

Škoda Kodiaq SUV
Škoda Kodiaq SUV

Škoda Kodiaq SUV

A protože na automobilovém trhu se stále něco děje, i u Šmuclerů přichystali s přicházejícím jarem několik novinek. Tou největší je SUV Škoda Kodiaq, jehož oficiální prodej začal koncem února. „Poptávka po něm je opravdu hodně veliká,“ potvrdil prodejce Ondřej Štych. „Jako první Škodovka má možnosti sedmimístné verze. Je to největší SUV značky Škoda a opravdu plní všechna nej...,“ vyzdvihuje Štych největší přednosti vozu.

Škoda Octavia Combi

Škoda Octavia Combi

V autosalonu Šmucler najdete i omlazenou Škoda Octavia, kde došlo k zásadní změně přední masky. „Přední světlomety nejsou dva, ale čtyři tzv. čtyřočko,“ vysvětluje prodejce. Její základní je 407 900 Kč.

Faceliftem prošel také oblíbený Seat Leon. „Dostal nové designové prvky i high-tech technologie například v podobě bezklíčového přístupu, elektronické ruční brzdy, či asistentu pro jízdu v dopravní koloně. Dnes už je v nabídce i velký osmipalcový displej, který lze propojit pomocí fuknce Full-link technology s chytrým telefonem. Nejzásadnější změny se odehrály v LED světlometech,“ vyjmenovává vedoucí prodeje Jakub Blažek.

Novinkou u SEATu je i sportovní varianta Leon Cupra. „Dostal 300koňový motor s možností automatické převodovky a ve variantě kombi s pohonem všech čtyř kol,“ říká Jakub Blažek.

Seat Leon Cupra
Seat Leon Cupra

Seat Leon Cupra

Brzy (18. března) se začne oficiálně prodávat desátá generace Honda Civic. „Měli jsme ho tu už na ukázku a většina zákazníků je z něho nadšená. Je tam velká změna v motoru. Dříve jsme měli klasické atmosférické motory, nyní už to budou turbomotory. Civic bude mít i úplně nový tvar, vlastně to bude americký styl. Je to první model jednotný pro Ameriku i Evropu,“ popisuje Helena Jirkovská, vedoucí prodeje Honda.

Fotogalerie

V Autocentru Šmucler už si můžete také prohlédnou nový Volkswagen Golf, u něhož prošly změnou motory. Při stejném výkonu jsou ještě úspornější.

„Vůz dostal nový přední nárazník i zadní nárazník a jiný vzhled předních a zadních světel, nově jsou kompletně LED i pro základní verze. Je tam nová generace infotainmentu, nové obrazovky rádia a již v základní výbavě dotykový barevný 6,5palcový displej. Nová je i navigace včetně ovládání gesty a spousta dalších prvků,“ přiblížil prodejce Radek Macháň. Faceliftovaný Golf koupíte od 411 900 Kč.

Z historie firmy

Společnost AUTOCENTRUM JAN ŠMUCLER s. r. o. byla zapsána do obchodního rejstříku v roce 2002 jako nástupnická právnická osoba za fyzickou osobu, která se v oblasti oprav a prodeje vozů pohybuje již od roku 1993. Ale kořeny rodiny Šmuclerů a podnikání v automobilech sahají mnohem hlouběji. Již v roce 1940 založil Jan Šmucler, dědeček dnešního majitele, v Horšovském Týně autodopravu. Bohužel jeho podnikání skončilo v roce 1948 vyvlastněním veškerých nemovitostí i movitých věcí státem. Po dlouhé přestávce se do rodinné firmy začal vracet život v 90. letech 20. století a kde jinde než v restituovaných prostorách v Horšovském Týně. Postupně firma rozšířila svoji působnost i do Plzně.

Více na www.smucler.cz.

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Víte, kde se najíst kvalitně, rozmanitě, bez čekání a každý den jinak?

nabídka bistra

Český řetězec supermarketů a bister DELMART otevřel koncem ledna novou pobočku v obchodním centru Quadrio na Národní...

Špičková díla vystavuje Galerie KODL

Emil Filla - Zátiší k zamyšlení, vyvolávací cena 2 300 000 Kč

Nenechte si ujít květnovou výstavu 250 jedinečných uměleckých děl, která se uskuteční od 30. dubna do 26. května v...

Ideální čas proměnit váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

Ideální čas proměnit Váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

S příchodem jara nastává čas změn a nových začátků. Napadlo vás ale, že by změna vaší roky opotřebované koupelny mohla...

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Nejjednodušší cestou, jak v současné době rostoucích cen elektřiny uspořit, je najít si vhodnou alternativu. Tedy...

Klíšťata už dávno nejsou jen v lese, žijí také v parcích a zahradách

Klíšťata už dávno nejsou jen v lese, žijí také v parcích a zahradách

„Počet zasažených lokalit se zvyšuje, klíšťata jsou i v městských parcích, v lesích, na loukách, ale i na horách, tam,...

Další z rubriky

Plzeň zažívá realitní show. Z nabídky vyčnívá projekt Zlatá Belánka

Plzeň zažívá realitní show. Z nabídky vyčnívá projekt Zlatá Belánka

Město Plzeň zažívá neuvěřitelné realitní show ve výstavbě bytových domů. Historicky nikdy současně neprobíhalo tolik...

Dešťovka je kamarád

Pokus s hlínou ve zkumavkách

Na patnácti plzeňských mateřských školách se děti hravou formou seznamovaly s dešťovou vodou ve své zahradě....

Jsme nejlepší, říká ředitel nemocnice, v níž se točil seriál Malé lásky

Jsme nejlepší, říká ředitel nemocnice, v níž se točil seriál Malé lásky.

Nový centrální příjem, chirurgický pavilon, psychiatrická klinika, obnova poloviny lůžkového fondu – to jsou některé z...

Najdete na iDNES.cz