Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

U Šmuclerů přichystali s přicházejícím jarem několik novinek

Komerční sdělení   0:01aktualizováno  0:01
Už tomu téměř čtvrt století, kdy začal Jan Šmucler jako mladík podnikat v oblasti autoopravy a prodeje nových vozů značky SEAT. Zpočátku jen v Horšovském Týně. Významným milníkem pak byl rok 2002, v němž byla otevřena plzeňská pobočka prodeje nových vozů a autoservis ve Skladové ulici na Slovanech.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

U Šmuclerů přichystali s přicházejícím jarem několik novinek. | foto: Autocentrum Jan Šmucler s.r.o.

V roce 2007 pak přibyla do portfolia společnosti značka ŠKODA. Následovala zatím nejvýznamnější investice firmy, a to do výstavby reprezentativních prostor v Plzni v Borské ulici. Současně s novým showroomem začala v roce 2009 společnost zastupovat značku HONDA, o rok později přibyl i VOLKSWAGEN.

Škoda Kodiaq SUV
Škoda Kodiaq SUV

Škoda Kodiaq SUV

A protože na automobilovém trhu se stále něco děje, i u Šmuclerů přichystali s přicházejícím jarem několik novinek. Tou největší je SUV Škoda Kodiaq, jehož oficiální prodej začal koncem února. „Poptávka po něm je opravdu hodně veliká,“ potvrdil prodejce Ondřej Štych. „Jako první Škodovka má možnosti sedmimístné verze. Je to největší SUV značky Škoda a opravdu plní všechna nej...,“ vyzdvihuje Štych největší přednosti vozu.

Škoda Octavia Combi

Škoda Octavia Combi

V autosalonu Šmucler najdete i omlazenou Škoda Octavia, kde došlo k zásadní změně přední masky. „Přední světlomety nejsou dva, ale čtyři tzv. čtyřočko,“ vysvětluje prodejce. Její základní je 407 900 Kč.

Faceliftem prošel také oblíbený Seat Leon. „Dostal nové designové prvky i high-tech technologie například v podobě bezklíčového přístupu, elektronické ruční brzdy, či asistentu pro jízdu v dopravní koloně. Dnes už je v nabídce i velký osmipalcový displej, který lze propojit pomocí fuknce Full-link technology s chytrým telefonem. Nejzásadnější změny se odehrály v LED světlometech,“ vyjmenovává vedoucí prodeje Jakub Blažek.

Novinkou u SEATu je i sportovní varianta Leon Cupra. „Dostal 300koňový motor s možností automatické převodovky a ve variantě kombi s pohonem všech čtyř kol,“ říká Jakub Blažek.

Seat Leon Cupra
Seat Leon Cupra

Seat Leon Cupra

Brzy (18. března) se začne oficiálně prodávat desátá generace Honda Civic. „Měli jsme ho tu už na ukázku a většina zákazníků je z něho nadšená. Je tam velká změna v motoru. Dříve jsme měli klasické atmosférické motory, nyní už to budou turbomotory. Civic bude mít i úplně nový tvar, vlastně to bude americký styl. Je to první model jednotný pro Ameriku i Evropu,“ popisuje Helena Jirkovská, vedoucí prodeje Honda.

Fotogalerie

V Autocentru Šmucler už si můžete také prohlédnou nový Volkswagen Golf, u něhož prošly změnou motory. Při stejném výkonu jsou ještě úspornější.

„Vůz dostal nový přední nárazník i zadní nárazník a jiný vzhled předních a zadních světel, nově jsou kompletně LED i pro základní verze. Je tam nová generace infotainmentu, nové obrazovky rádia a již v základní výbavě dotykový barevný 6,5palcový displej. Nová je i navigace včetně ovládání gesty a spousta dalších prvků,“ přiblížil prodejce Radek Macháň. Faceliftovaný Golf koupíte od 411 900 Kč.

Z historie firmy

Společnost AUTOCENTRUM JAN ŠMUCLER s. r. o. byla zapsána do obchodního rejstříku v roce 2002 jako nástupnická právnická osoba za fyzickou osobu, která se v oblasti oprav a prodeje vozů pohybuje již od roku 1993. Ale kořeny rodiny Šmuclerů a podnikání v automobilech sahají mnohem hlouběji. Již v roce 1940 založil Jan Šmucler, dědeček dnešního majitele, v Horšovském Týně autodopravu. Bohužel jeho podnikání skončilo v roce 1948 vyvlastněním veškerých nemovitostí i movitých věcí státem. Po dlouhé přestávce se do rodinné firmy začal vracet život v 90. letech 20. století a kde jinde než v restituovaných prostorách v Horšovském Týně. Postupně firma rozšířila svoji působnost i do Plzně.

Více na www.smucler.cz.


Nejčtenější

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč!

Po pěti letech jsou tady opět volby prezidenta republiky. Hned osm uchazečů se utká v prvním kole a pokud nikdo nezíská...

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Další z rubriky

Jsme nejlepší, říká ředitel nemocnice, v níž se točil seriál Malé lásky

Jsme nejlepší, říká ředitel nemocnice, v níž se točil seriál Malé lásky.

Nový centrální příjem, chirurgický pavilon, psychiatrická klinika, obnova poloviny lůžkového fondu – to jsou některé z...

Jaký byl rok 2017 u Lorenc Logistic, s.r.o.

Jaký byl rok 2017 u Lorenc Logistic, s.r.o.

Blížící se konec roku je vždy ideální příležitostí se ohlédnout a připomenout si, co všechno se vlastně za toto období...

Absolventi technických oborů se o práci bát nemusejí

Za výborné výsledky v soutěžích odborných dovedností udělil Krajský úřad...

V posledních letech si společnost stále více uvědomuje úbytek a nedostatek strojařů a absolventů technických oborů...

Najdete na iDNES.cz