Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

U firmy FROS ZPS koupíte ochranné pomůcky i drogistické zboží

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Společnost FROS ZPS - chráněná dílna invalidů vyrábí pracovní ochranné pomůcky a provozuje velkoobchod s drogistickým zbožím. Umožňuje poskytování náhradního plnění dle zákona o zaměstnanosti.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

U firmy FROS ZPS koupíte ochranné pomůcky i drogistické zboží | foto: FROS ZPS s.r.o.

Ochranné pracovní pomůcky, pracovní oděvy i obuv od nejvýznamnějších dodavatelů, zakázkově šité OOP (včetně schválení a certifikace z hlediska bezpečnosti práce).

Ale také kartáčnické výrobky - zubními kartáčky počínaje a malířskými štětkami konče. A návdavkem hadry, prachovky, ručníky a další textilní výrobky a velkoobchod s drogistickým zbožím. Mycí, čistící a dezinfekční prostředky, bytová chemie, drogistická galanterie i autokosmetika. Bohatý výběr hygienických papírenských produktů.

To je jen základní výčet široké nabídky společnosti FROS ZPS, která má u nás ojedinělé postavení na trhu. A to hned z několika důvodů.

FROS ZPS - chráněná dílna invalidů

FROS ZPS zaměstnává více než 50 % osob se zdravotním postižením. V praxi to znamená, že téměř třem stovkám lidí s handicapem dává šanci zapojit se do běžného života a pracovat.

Část z nich pracuje ve dvou firmou pronajatých dílnách. Velké množství vozíčkářů se potom zapojuje do práce z domova. Většina z nich z dovezených komponentů montuje a kompletuje do tržních kolíčky na prádlo. Jedná se o ruční práci a v loňském ruce takto vyrobili na 8 milionů kolíčků. 

Protože společnost FROS ZPS zaměstnává přes 50 % lidí se zdravotním postižením, splňuje status chráněných dílen a je tedy oprávněna poskytovat tzv. náhradní plnění.

FROS ZPS stojí pevně na dvou nohách

Jednou je zpracování technických tkanin, textilního zboží jako hadrů, prachovek, ručníků a produkce privátních značek pevných mýdel, kuchyňských houbiček, houbových utěrek pro velkoodběratele, obchodní řetězce aj. Výroba autokosmetiky, papírenských výrobků, mucholapek a dalších produktů dodávaných do obchodů a podniků.

A také produkce malosériových zakázek jako je etiketování výrobků, kompletace a balení příbalů, reklamních letáků do různých obalů, včetně teplem smrštitelných folií.

Tou druhou potom velkoobchod s širokým sortimentem. Vybírat můžete z bohaté palety drogistického zboží od mycích, čistících, dezinfekčních prostředků přes autokosmetiku až po kartáčnické výrobky, brusiva, nátěrové hmoty, laky, tmely, lepidla, ale také papírenské a hygienické výrobky a kancelářské židle i křesla, kartotéky.

Samostatnou kapitolou jsou tady pracovní ochranné pomůcky. Pracovní a ochranné rukavice, brýle, přílby, respirátory, masky ocení mnoho profesí. Výhodou tu je možnost si všechno vyzkoušet  a nakoupit v podnikové vzorkové prodejně  v Opavě, Těšínská 29. Otevřeno je v pracovní dny od 7:00 do 15:30.

Firma je kapacitně natolik dimenzovaná, že ani zakázky velkého rozsahu tu nemají problém kdykoliv zrealizovat a profinancovat. Dlouholetými odběrateli jsou například České dráhy, arcelorMittal a.s.,Třinecké železárny či Severočeské doly a jiné velké a významné společnosti.

FROS ZPS je držitelem certifikátu jakosti ISO 9001 a ISO 14000. Společnost využívá vlastní autodopravu ke svým rozvozům k zákazníkům. Plný servis a komfort dodávek je samozřejmostí.

Podrobné informace o společnosti, produktech, službách a ceníky najdete na firemních internetových stránkách www.fros.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Balená voda od Pražských vodovodů a kanalizací dobývá metropoli

šéf projektu balené vody PVK Miroslav Vavroušek se starostou Městské části...

Pražské vodovody a kanalizace (PVK) nabízejí unikátní zdroj náhradního zásobování – balenou vodu v sáčcích. Obsahuje...

Další z rubriky

Cvičení na bolest zad vyžaduje pravidelnost

Cvičení na bolest zad vyžaduje pravidelnost

Také se celý den hrbíte u počítače nebo v autě a večer se po ulehnutí do postele ozvou vaše záda? Máte málo pohybu a...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Balená voda od Pražských vodovodů a kanalizací dobývá metropoli

šéf projektu balené vody PVK Miroslav Vavroušek se starostou Městské části...

Pražské vodovody a kanalizace (PVK) nabízejí unikátní zdroj náhradního zásobování – balenou vodu v sáčcích. Obsahuje...

Najdete na iDNES.cz