Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

U firmy FROS ZPS koupíte ochranné pomůcky i drogistické zboží

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Společnost FROS ZPS - chráněná dílna invalidů vyrábí pracovní ochranné pomůcky a provozuje velkoobchod s drogistickým zbožím. Umožňuje poskytování náhradního plnění dle zákona o zaměstnanosti.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

U firmy FROS ZPS koupíte ochranné pomůcky i drogistické zboží | foto: FROS ZPS s.r.o.

Ochranné pracovní pomůcky, pracovní oděvy i obuv od nejvýznamnějších dodavatelů, zakázkově šité OOP (včetně schválení a certifikace z hlediska bezpečnosti práce).

Ale také kartáčnické výrobky - zubními kartáčky počínaje a malířskými štětkami konče. A návdavkem hadry, prachovky, ručníky a další textilní výrobky a velkoobchod s drogistickým zbožím. Mycí, čistící a dezinfekční prostředky, bytová chemie, drogistická galanterie i autokosmetika. Bohatý výběr hygienických papírenských produktů.

To je jen základní výčet široké nabídky společnosti FROS ZPS, která má u nás ojedinělé postavení na trhu. A to hned z několika důvodů.

FROS ZPS - chráněná dílna invalidů

FROS ZPS zaměstnává více než 50 % osob se zdravotním postižením. V praxi to znamená, že téměř třem stovkám lidí s handicapem dává šanci zapojit se do běžného života a pracovat.

Část z nich pracuje ve dvou firmou pronajatých dílnách. Velké množství vozíčkářů se potom zapojuje do práce z domova. Většina z nich z dovezených komponentů montuje a kompletuje do tržních kolíčky na prádlo. Jedná se o ruční práci a v loňském ruce takto vyrobili na 8 milionů kolíčků. 

Protože společnost FROS ZPS zaměstnává přes 50 % lidí se zdravotním postižením, splňuje status chráněných dílen a je tedy oprávněna poskytovat tzv. náhradní plnění.

FROS ZPS stojí pevně na dvou nohách

Jednou je zpracování technických tkanin, textilního zboží jako hadrů, prachovek, ručníků a produkce privátních značek pevných mýdel, kuchyňských houbiček, houbových utěrek pro velkoodběratele, obchodní řetězce aj. Výroba autokosmetiky, papírenských výrobků, mucholapek a dalších produktů dodávaných do obchodů a podniků.

A také produkce malosériových zakázek jako je etiketování výrobků, kompletace a balení příbalů, reklamních letáků do různých obalů, včetně teplem smrštitelných folií.

Tou druhou potom velkoobchod s širokým sortimentem. Vybírat můžete z bohaté palety drogistického zboží od mycích, čistících, dezinfekčních prostředků přes autokosmetiku až po kartáčnické výrobky, brusiva, nátěrové hmoty, laky, tmely, lepidla, ale také papírenské a hygienické výrobky a kancelářské židle i křesla, kartotéky.

Samostatnou kapitolou jsou tady pracovní ochranné pomůcky. Pracovní a ochranné rukavice, brýle, přílby, respirátory, masky ocení mnoho profesí. Výhodou tu je možnost si všechno vyzkoušet  a nakoupit v podnikové vzorkové prodejně  v Opavě, Těšínská 29. Otevřeno je v pracovní dny od 7:00 do 15:30.

Firma je kapacitně natolik dimenzovaná, že ani zakázky velkého rozsahu tu nemají problém kdykoliv zrealizovat a profinancovat. Dlouholetými odběrateli jsou například České dráhy, arcelorMittal a.s.,Třinecké železárny či Severočeské doly a jiné velké a významné společnosti.

FROS ZPS je držitelem certifikátu jakosti ISO 9001 a ISO 14000. Společnost využívá vlastní autodopravu ke svým rozvozům k zákazníkům. Plný servis a komfort dodávek je samozřejmostí.

Podrobné informace o společnosti, produktech, službách a ceníky najdete na firemních internetových stránkách www.fros.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Jarní Zemědělec 2018: plato třiceti českých vajec za 70 Kč

Plato 30ks českých vajec za 70 Kč! Jarní Zemědělec 2018  21.–25.3 2018

První jarní den oslavíme zahájením výstavy na Výstavišti Lysá nad Labem! Již čtyřicáté osmé pokračování této největší...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Jak topit klimatizací? Ušetříte peníze i životní prostředí

Jak topit klimatizací? Ušetříte peníze i životní prostředí

Právě teď je nejlepší doba pro pořízení klimatizace. Zní vám to nesmyslně? Zima je ale často obdobím slev a ppředevším...

Najdete na iDNES.cz