Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Typický představitel českého stavebnictví? Firma Energie-stavební a báňská

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Energie-stavební a báňská je ryze česká stavební a báňská společnost. Svoji nesmazatelnou stopu zanechala na stavebním trhu na celém území naší republiky. Co zaujme, je neuvěřitelné spektrum realizovaných staveb.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Typický představitel českého stavebnictví? Firma Energie-stavební a báňská | foto: Energie - stavební a báňská a.s.

Transfúzně-hematologická stanice v benešovské nemocnici, sanace rekultivace staré ekologické zátěže v Mydlovarech, 2. etapa obchvatu Lán, rozšíření a modernizace kanalizace v Berouně, stanice metra Depo Hostivař.

A to je jen malý zlomek výčtu staveb, které realizovala stavební a báňská společnost Energie. Společné mají jedno. Vysokou kvalitu odvedené práce.

Široký výrobní program, to je Energie-stavební a báňská

Stavební a báňská společnost realizuje na profesionální úrovni povrchové inženýrské stavby a rekonstrukce staveb převážně průmyslového charakteru, tedy výstavbu nových a opravy stávajících silničních komunikací, chodníků, parkovišť, zpevněných ploch, ale i úpravy vodních toků a výstavbu opěrných zdí, čističek odpadních vod a výstavbu skladových areálů. Svoji téměř padesátiletou zkušenost zúročila i při sanaci a dekontaminaci zemin.

V oblasti báňského a inženýrského stavitelství, tedy hornické činnosti a činnosti prováděné hornickým způsobem, realizuje stavební a báňská společnost Energie výstavbu podzemních objektů - ražení štol, tunelů, kolektorů, hloubení šachet a jam. Zajišťuje kompletní dodávky veškerých inženýrských sítí.

Stavební a báňská společnost Energie je i odborníkem na výstavbu bytových domů, domů s pečovatelskou službou, vzdělávacích zařízení, sportovních hal, správních a administrativních objektů, nákupních a obchodních center a v neposlední řadě výstavbu průmyslových zón s ocelovými konstrukcemi.

Podrobné informace včetně výročních zpráv společnosti a referencí najdete na internetové adrese  www.energie-as.cz¨

Stavební a báňská společnost s lvím podílem na nápravě ekologických škod minulosti

Stavební a báňská společnost provádí sanační a rekultivační práce související s trvalým zahlazením následků hornické činnosti a odstraněním starých ekologických zátěží vzniklých chemickými provozy, se zpětným začleněním prostoru do mikroregionu krajiny.

Jako velká výhoda se ukázalo propojení činností v oblasti stavební a báňské. Samozřejmostí jsou potom certifikace na veškerou nabízenou a prováděnou činnost. A také služby geodetické, půjčovna strojů, zejména stavební mechanizace, ale i autoopravna, automyčka a pila.

Pomyslným zlatým hřebem, kterým se může stavební a báňská společnost pyšnit, je její dceřiná firma Hlavní báňská záchranná stanice Praha a.s., jejímž prostřednictvím je provozována báňská záchranná služba, která je součástí integrovaného záchranného systému.

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Prezident 21 spustil interaktivního Volebního rádce.
Prezident 21 spustil interaktivního Volebního rádce

Potvrzení prezidentští kandidáti si na stránkách www.prezident21.cz nově sami upravují své profily, komunikují se svými voliči a odpovídají pravidelně na...  celý článek

Žena programátorka je jako vzácný diamant.
Žena programátorka je jako vzácný diamant

Na otázku, proč usilovat o ženu v IT odpovědělo TOP 1000 světových firem. Z odpovědí lze vyčíst, že ženy by se tomuto oboru rozhodně neměly vyhýbat.  celý článek

St. Petersburg Festival Ballet uvede úchvatná baletní představení.
St. Petersburg Festival Ballet uvede úchvatná baletní představení

Skvělé a velkolepé umělecké těleso St. Petersburg Festival Ballet disponuje vším, co lze nazvat ruskou školou klasického baletu, tj. veškerou přísnou elegancí...  celý článek

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.