Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Trpíte dýchacími problémy? Řešením je solná fajfka

Komerční sdělení   11:00aktualizováno  11:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Nárůst počtu lidí trpících dýchacími problémy - jako je astma, bronchitida a senná rýma - patří k současným civilizačním problémům. Proto poskytuje současná léčba alternativy vycházející z přírodních léčebných metod. Mezi účinné léčebné terapie současnosti patří i solná fajfka léčící pomocí solné terapie.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Solná fajfka | foto: unu

Proč se stále častěji objevují v populaci tyto dýchací obtíže?
Hlavní z příčin je stále více znečištěné ovzduší a z něj plynoucí vdechování neviditelných špinavých částeček do našich plic. Kyslík je pro lidský organismus nejdůležitější prvek. Nedostatek kyslíku může ovlivnit naše zdraví po fyzické i duševní stránce.

Pokud se do dýchacího systém dostává stále více nečistot vdechováním špinavého vzduchu, naše schopnost absorbovat kyslík klesá, což vede k unavenosti, depresi a oslabování imunitního systému a astma, alergie, senná rýma a další dýchací potíže právě s tímto oslabením imunity úzce souvisejí.

Jak se proti tomu bránit?
Existuje řada léků, které jsou k dispozici, ale užívání léků může ve svém důsledku vést k dalšímu oslabování imunitního systému a nese s sebou též další nežádoucí účinky. Solná terapie je metodou bezlékovou a její využití k léčbě onemocnění dýchacích cest vychází z přírodních procesů a zákonitostí.

Solná fajfka klasik

Solnou terapii můžete podstoupit buďto v pravé solné jeskyni jako je např. Praid v Rumunsku, Wieliczka v Polsku nebo v umělé solné jeskyni, které jsou již v ČR dosti rozšířené. Solné jeskyně jsou doporučované pro lidi trpící bronchitidou, astmatem a dalšími plicními nemocemi.

Protože ne každý může navštěvovat solné jeskyně pravidelně, byl k solné terapii vyvinut zdravotní přístroj Solná fajfka.

Jak solná fajfka funguje?
Solná fajfka obsahuje solné krystaly z Transylvánského solného dolu Praid. Solné mikroklima, které je při inhalaci produkováno ztišuje a čistí buňky dýchacího systému. Při používání inhalátoru absorbuje vlhkost z procházejícího vzduchu solné částice o velikosti mikronu, které následně pronikají do dýchacího systému, kde působí blahodárnými účinky.

Solné fajfky

Aktivní sodíkový obsah spouští přírodní samo-čistící mechanismus, který odstraňuje nečistoty z povrchu buněk. Popsaná procedura dále snižuje zánět v dýchacích cestách, což vede k rozšíření dýchacích cest a zlepšuje odvodnění dutin a snižuje např. také chrápání.

Solná fajfka je tak prospěšná proti negativním dýchacím reakcím na pyl a jiné alergeny, pro léčbu astma, běžného nachlazení a jiných infekcí, k omezení problémů způsobených kouřením a chrápání. Jako vhodný doplněk se uplatní i k jeskynní solné terapii.

Kde se dá solná fajfka zakoupit?
Solná fajfka se dá zakoupit u výhradního dovozce firmy KOROS, s.r.o. v internetovém obchodě nebo u distributorů a v lékárnách. Na solnou fajfku můžete u některých zdravotních pojišťoven žádat o příspěvek.

Autor:

Nejčtenější

Prodáváte auto nebo máte doma nepojízdný vrak? Když si nedáte pozor, může vás to vyjít draho

Prodáváte auto nebo máte doma nepojízdný vrak? Když si nedáte pozor, může vás...

Od nového roku zaplatíte příspěvek do garančního fondu, pokud máte auto zapsané v registru vozidel a nemáte ho...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Pět rad, jak vypadat mladší. Vyhněte se chemii a vyhlaste válku stresu

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů!

Jak vypadat mladší? To je otázka, ke které dříve nebo později dojde každá žena. Je to jednodušší, než si myslíte. Stačí...

Když střeva vypovědí službu

Když střeva vypovědí službu

Člověk by si řekl, že má svůj život prakticky pod kontrolou. Že si sám rozhoduje o tom, kdy jí, kdy odpočívá, kdy spí a...

Další z rubriky

Knižní tip: Rodina, třetí kniha úspěšné fantasy série Osm světů

Osm světů

RODINA je třetí kniha úspěšné fantasy série OSM SVĚTŮ, ve které jedna z nejmladších českých spisovatelek Marcela...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

NEUGRAF: byty s charakterem na pražském Smíchově

NEUGRAF: byty s charakterem na pražském Smíchově

Pražský Smíchov není jen Anděl. Je to moderní čtvrť na břehu Vltavy, přímo v centru města, ale přesto svá. Vše na...

Červené rty nikdy nevyjdou z módy. Ani na Silvestra

Červené rty nikdy nevyjdou z módy. Ani na Silvestra

Arome.cz Červené rty sluší výrazným brunetám i křehkým blondýnkám. A z módy nevycházejí už pěknou řádku let. Že je na vás křiklav...

Najdete na iDNES.cz