Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Trpíte dýchacími problémy? Řešením je solná fajfka

Komerční sdělení   11:00aktualizováno  11:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Nárůst počtu lidí trpících dýchacími problémy - jako je astma, bronchitida a senná rýma - patří k současným civilizačním problémům. Proto poskytuje současná léčba alternativy vycházející z přírodních léčebných metod. Mezi účinné léčebné terapie současnosti patří i solná fajfka léčící pomocí solné terapie.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Solná fajfka | foto: unu

Proč se stále častěji objevují v populaci tyto dýchací obtíže?
Hlavní z příčin je stále více znečištěné ovzduší a z něj plynoucí vdechování neviditelných špinavých částeček do našich plic. Kyslík je pro lidský organismus nejdůležitější prvek. Nedostatek kyslíku může ovlivnit naše zdraví po fyzické i duševní stránce.

Pokud se do dýchacího systém dostává stále více nečistot vdechováním špinavého vzduchu, naše schopnost absorbovat kyslík klesá, což vede k unavenosti, depresi a oslabování imunitního systému a astma, alergie, senná rýma a další dýchací potíže právě s tímto oslabením imunity úzce souvisejí.

Jak se proti tomu bránit?
Existuje řada léků, které jsou k dispozici, ale užívání léků může ve svém důsledku vést k dalšímu oslabování imunitního systému a nese s sebou též další nežádoucí účinky. Solná terapie je metodou bezlékovou a její využití k léčbě onemocnění dýchacích cest vychází z přírodních procesů a zákonitostí.

Solná fajfka klasik

Solnou terapii můžete podstoupit buďto v pravé solné jeskyni jako je např. Praid v Rumunsku, Wieliczka v Polsku nebo v umělé solné jeskyni, které jsou již v ČR dosti rozšířené. Solné jeskyně jsou doporučované pro lidi trpící bronchitidou, astmatem a dalšími plicními nemocemi.

Protože ne každý může navštěvovat solné jeskyně pravidelně, byl k solné terapii vyvinut zdravotní přístroj Solná fajfka.

Jak solná fajfka funguje?
Solná fajfka obsahuje solné krystaly z Transylvánského solného dolu Praid. Solné mikroklima, které je při inhalaci produkováno ztišuje a čistí buňky dýchacího systému. Při používání inhalátoru absorbuje vlhkost z procházejícího vzduchu solné částice o velikosti mikronu, které následně pronikají do dýchacího systému, kde působí blahodárnými účinky.

Solné fajfky

Aktivní sodíkový obsah spouští přírodní samo-čistící mechanismus, který odstraňuje nečistoty z povrchu buněk. Popsaná procedura dále snižuje zánět v dýchacích cestách, což vede k rozšíření dýchacích cest a zlepšuje odvodnění dutin a snižuje např. také chrápání.

Solná fajfka je tak prospěšná proti negativním dýchacím reakcím na pyl a jiné alergeny, pro léčbu astma, běžného nachlazení a jiných infekcí, k omezení problémů způsobených kouřením a chrápání. Jako vhodný doplněk se uplatní i k jeskynní solné terapii.

Kde se dá solná fajfka zakoupit?
Solná fajfka se dá zakoupit u výhradního dovozce firmy KOROS, s.r.o. v internetovém obchodě nebo u distributorů a v lékárnách. Na solnou fajfku můžete u některých zdravotních pojišťoven žádat o příspěvek.

Autor:

Nejčtenější

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Dokonalý úklid domácnosti s vysavačem Vivenso

Dokonalý úklid domácnosti s vysavačem Vivenso

Úklid nemusí trvat celý den nebo víkend. Stačí k tomu mít pomocníka, který vám práci usnadní a urychlí. Přesně takový...

Získejte za letní ceny formování postavy, konec holení a jiná ošetření

Získejte za letní ceny formování postavy, konec holení a jiná ošetření

Po těchto letních ošetřeních budete vypadat, jako by luxusní dovolená trvala několik let! S korektivními dermatoložkami...

Velký den v životě každé ženy

Velký den v životě každé ženy

Možná manželství už nemá tu váhu jako kdysi, svatební den však stále zůstává výjimečnou událostí, která spojí dva...

Najdete na iDNES.cz