Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Tři země, tři sporty, jeden závod pro všechny. To je Triatlon Hrádek nad Nisou

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Areál Kristýny v malebném Hrádku nad Nisou zaplní první zářijovou neděli davy sportovních nadšenců, aby poměřili svoje síly, aktivně zakončili prázdniny nebo si zazávodili jen tak pro radost. K účasti na tomto jedinečném sportovním klání vás zve jeden z partnerů - švýcarská značka Perskindol.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Tři země, tři sporty, jeden závod pro všechny | foto: Perskindol

Triatlon Hrádek nad Nisou je otevřeným závodem v terénním triatlonu, jehož centrum je soustředěno do rekreačního areálu Kristýna. Závod je určen široké veřejnosti nejen z ČR, ale také z dalších zemí, zejména z Německa a Polska. Vypsané kategorie umožňují start různým věkovým skupinám závodníků. Kromě hlavního závodu, který zvládne každý průměrně trénovaný sportovec, bude přichystán i žákovský triatlon a pro nejmenší překážkový běh. Závod proběhne v neděli 7. září 2014.

Závodníci se nejprve obléknou do plavek. Poplave se 400 m ve vodách jezera Kristýna. Po absolvování plavání závodníci vybíhají po koberci do depa a následuje převlékání na kolo.

V sedle horských kol pak čeká účastníky 18 km. Cyklistická trasa zavede triatlonisty do velmi pěkných a přírodně cenných míst východní části Lužických hor. Trasy jsou vedeny převážně po širokých, páteřních lesních cestách (80 %). Deset procent podkladu připadá na asfalt a zbylých 10 procent tvoří užší, techničtější trasy, na kterých se mohou místy vyskytnout hlubší koleje nebo vystupující kameny. Náročnost trasy ale tkví spíše v převýšení, které činí 325 m. Po projetí vyznačené cesty závodníci vbíhají do poslední disciplíny. Čeká je 4 km běhu, u kterých oproti loňským ročníkům výrazně navýší poměr terénu oproti nekonečnému asfaltu. Celý areál Kristýna prochází modernizací a i nová místa se pořadatelé budou snažit představit právě při této závěrečné disciplíně. 

Tři země, tři sporty, jeden závod pro všechny

Tři země, tři sporty, jeden závod pro všechny

Tento závod v terénním triatlonu se každoročně koná první neděli v měsíci září. Společnost Auto Enge je generálním partnerem akce již od jejího prvního ročníku konaného v r. 2009. Od té doby se závod neustále vyvíjí a v současné době patří k největším terénním triatlonům v ČR. Závod je určen pro širokou veřejnost, nicméně každoročně se zde schází i česká špička, například Helena Erbenová nebo Pavel Jindra.

Vedle tradičních doprovodných akcí jako je profesionální zdravotnická služba po celou dobu závodu, skákací hrady a půjčovna kol pro děti, mytí kol či občerstvení po závodě, vás v tomto ročníku čeká několik příjemných novinek. Jmenujme např. plavání napříč jezerem, díky němuž odpadnou tlačenice plavců u bójí, dále terénní běh s minimem asfaltu, zhotovení profesionálních fotografií firmou Bosa.cz během závodu nebo bohatá tombola. Ta letos nabídne mj. Neopren Aqua Sphere, zapůjčení vozu Volkswagen na celý víkend, nebo horské kolo Author.

V neposlední řadě vás čeká na místě více prodejních stánků partnerů triatlonu či masáže Perskindolem  po závodě.

Především u posledních dvou jmenovaných novinek se vám představí jeden z hrdých partnerů akce: Perskindol - švýcarské produkty, které představují účinnou a rychlou pomoc unaveným svalům a kloubům, které po takovémto závodě jistě pocítíte. Ve stanu Perskindol vám rádi poradí, zdarma vás těmito produkty namasírují, dostanete vzorky a vítězové pak celé kompletní řady produktů.

Více informací o produktech Perskindol naleznete na www.perskindol.cz

Více informací o závodě Auto Enge triatlon na www.triatlon-hradek.cz

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč!

Po pěti letech jsou tady opět volby prezidenta republiky. Hned osm uchazečů se utká v prvním kole a pokud nikdo nezíská...

Nepoťte se při výběru sauny, ale až v ní. Naučte se poznat kvalitu

Nepoťte se při výběru sauny, ale až v ní. Naučte se poznat kvalitu

Při koupi domácí sauny máte před sebou vidinu nerušené pohody a ozdravného pocení. Potit se však často začnete už u...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Další z rubriky

Olej z řízku do kanalizace nepatří. Přijímají jej sběrné dvory

Olej z řízku do kanalizace nepatří. Přijímají jej sběrné dvory

Co by to bylo za štědrovečerní večeři bez smaženého kapra nebo řízku? Co ale s použitým olejem? Neucpávejte si jím...

Jak se české maminky připravují na příchod miminka

Jak se české maminky připravují na příchod miminka

Čtyřicet týdnů plných emocí, nových situací a také zařizování před narozením miminka. Začíná zcela nová etapa v životě...

Operátoři v roli Ježíšků. Který letos přišel s nejlepšími dárky?

Operátoři v roli Ježíšků: Který letos přišel s nejlepšími dárky?

Ani tento rok mobilní operátoři nezapomněli pro své zákazníky přichystat sváteční nadílku. Své vánoční kampaně spustili...

Lednová očista
Lednová očista

5 zdravých receptů, na kterých si opravdu pochutnáte

Najdete na iDNES.cz