Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Trápí vás zažívání? Nezapomeňte cestovní balíček od Barny´s

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Sezóna dovolených je pomalu v plném proudu a my pro vás máme doporučení pro zpříjemnění vašeho odpočinkového pobytu. Špatné zažívání či namožené svaly nebudou mít při návštěvě zahraničí šanci.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Trápí Vás zažívání či namožené svaly? Nezapomeňte cestovní balíček od Barny´s | foto: Barny´s - BioPol GN s.r.o.

Také se vám stalo, že při změně prostředí, například při příjezdu na dovolenou máte několik dnů problémy s vyprazdňováním (zácpa nebo naopak průjem)? Ze statistik pojišťoven vyplývá, že jsou zažívací problémy nejčastějšími zdravotními komplikacemi na dovolené (více než 35 %).

Stalo se vám také někdy, že při aktivní dovolené "za sportem" své schopnosti přeceníte, a potom vás bolí namožené svaly a klouby? Ať už jedete na hory na tuzemskou dovolenou nebo do zahraničí k moři, vždy je to velká změna denního režimu, prostředí a stravovacích zvyklostí, které mohou člověka tzv. rozhodit.

S cestovním balíčkem od Barny´s vás zažívání či namožené svaly trápit nebudou!

Pokud jste se v předchozích řádcích poznali a opravdu vás na dovolených trápí zažívání či namožené svaly, tak právě pro vás je nyní na lékárnách k dispozici cenově výhodný Cestovní balíček od Barny´s, který kombinuje blahodárné účinky ACTIValoe® v čisté formě bez konzervantů s mezinárodně doporučovaným krémem Celadrin™.

Cestovní balíček od Barny´s

ACTIValoe® kapsle je vhodné užívat při zvýšeném výskytu infekcí a viróz pro posílení přirozené obranyschopnosti organismu (Aloe vera se podílí na zvýšení absorpce vit. C až o 200 % a prodlužuje jeho účinek v organismu) nebo pro užívání při trávicích a zažívacích obtížích (např. problémy s vyprazdňováním nebo naopak při průjmech).

Užívání Aloe vera tak doporučujeme užívat již před vlastní dovolenou, ale především v průběhu pobytu, kdy má aloe blahodárné účinky na podporu trávení, působí jako desinficiens a normalizátor zažívání. S Cestovním balíčkem od Barny´s vás špatné zažívání či namožené svaly trápit nebudou.

Namožené svaly vás přestanou trápit již za několik minut

ACTIValoe® je jako jedna z mála surovin Aloe vera na trhu testovaná a garantovaná na obsah aktivních látek a je tak zajištěna její vysoká kvalita a účinnost. Kvalita Aloe vera je dána především obsahem biologicky účinných polysacharidů.

Produkty ACTIValoe® vyrobené patentovanou technologií Qmatrix® nově získaly také certifikaci GRAS status, jsou proto vhodné a bezpečné i pro děti. GRAS (všeobecně považovaný za bezpečný) je označení udělené v USA úřadem FDA (Správa potravin a léčiv) pro takové látky přidávané do potravin, které jsou experty považovány za bezpečné.

Barny´s - BioPol GN s.r.o.

Druhým výrobkem v balíčku je Celadrin™ cream, který obsahuje látku Celadrin™ (US Patent # 5,569,676) - revoluční komplex esteryfikovaných mastných kyselin (cetylované deriváty kyseliny myristové, myristoolejové, palmitoolejové, palmitové a dalších), který můžeme považovat za novou generaci kloubních přípravků). Celadrin™ byl vyvinut tak, aby efektivně podporoval zdraví a pohyblivost kloubů. Spolu s mentolem zajišťuje okamžitou úlevu pro namožené svaly a klouby.

Z důvodu vysoké funkčnosti i přírodního původu účinných látek je Celadrin™ doporučován Mezinárodní federací pro sportovní medicínu (FIMS) pro sportovce a olympioniky z celého světa. Celadrin™ je touto nezávislou organizací doporučován jako jediný přípravek na světě od roku 1928.  Efekt  Celadrin™  krému je patrný již několik desítek minut od aplikace.

Přejeme vám pohodovou dovolenou, kterou nebudou doprovázet namožené svaly, klouby a špatné trávení, www.barnys.cz.

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Nejčtenější

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

Všichni cpeme operátorům po celý rok nekřesťanské peníze. Nyní máte šanci si to od nich vybrat zpět! Vytáhnout z nich...

Užívat vůz v pronájmu, nebo vlastnit?

Užívat vůz v pronájmu, nebo vlastnit?

I pořízení vozu může být rychlé a jednoduché. Pokud máte vybrané auto, stačí najít toho pravého prodejce a nakonec...

Nejsme tak bohatí, abychom mohli silnice opravovat levným materiálem

Nejsme tak bohatí, abychom mohli silnice opravovat levným materiálem.

Neodborné opravy výtluků, použití nekvalitních materiálů a obecně nezájem o udržování vozovek. To jsou podle Ing....

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue.

Dnešní svět nejmodernějších technologií otvírá nové možnosti v použití domácího osvětlení. Philips Hue je světlo, které...

Do měst a obcí míří miliony proti suchu a povodním

Do měst a obcí míří miliony proti suchu a povodním.

Chránit obyvatele před následky sucha i extrémů počasí pomohou starostům nové dotace z fondů EU. Rezort životního...

Další z rubriky

Nastává doba dřevěná. Dejte jí prostor, dáte ho i sobě

Nastává doba dřevěná. Dejte jí prostor, dáte ho i sobě.

Můžete namítnout, že doba dřevěná nikdy neskončila. Je to pravda, ale i není. Poslední desetiletí zatlačila dřevo do...

Zná vaše společnost strategickou hodnotu korporátních cen?

Ocenění v oblasti podnikání jsou skvělým nástrojem pro směřování firem, udržení...

Firmy všech velikostí dnes čelí výzvám stále rostoucí globální ekonomiky. Zatímco mnoho korporací hledá cesty pro...

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

Všichni cpeme operátorům po celý rok nekřesťanské peníze. Nyní máte šanci si to od nich vybrat zpět! Vytáhnout z nich...

Mercedes Třída E 2,0...
Mercedes Třída E 2,0...

r.v. 2017, naj. 16 600 km, diesel
1 276 215 Kč (s DPH)

Najdete na iDNES.cz