Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Trápí vás zažívání? Nezapomeňte cestovní balíček od Barny´s

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Sezóna dovolených je pomalu v plném proudu a my pro vás máme doporučení pro zpříjemnění vašeho odpočinkového pobytu. Špatné zažívání či namožené svaly nebudou mít při návštěvě zahraničí šanci.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Trápí Vás zažívání či namožené svaly? Nezapomeňte cestovní balíček od Barny´s | foto: Barny´s - BioPol GN s.r.o.

Také se vám stalo, že při změně prostředí, například při příjezdu na dovolenou máte několik dnů problémy s vyprazdňováním (zácpa nebo naopak průjem)? Ze statistik pojišťoven vyplývá, že jsou zažívací problémy nejčastějšími zdravotními komplikacemi na dovolené (více než 35 %).

Stalo se vám také někdy, že při aktivní dovolené "za sportem" své schopnosti přeceníte, a potom vás bolí namožené svaly a klouby? Ať už jedete na hory na tuzemskou dovolenou nebo do zahraničí k moři, vždy je to velká změna denního režimu, prostředí a stravovacích zvyklostí, které mohou člověka tzv. rozhodit.

S cestovním balíčkem od Barny´s vás zažívání či namožené svaly trápit nebudou!

Pokud jste se v předchozích řádcích poznali a opravdu vás na dovolených trápí zažívání či namožené svaly, tak právě pro vás je nyní na lékárnách k dispozici cenově výhodný Cestovní balíček od Barny´s, který kombinuje blahodárné účinky ACTIValoe® v čisté formě bez konzervantů s mezinárodně doporučovaným krémem Celadrin™.

Cestovní balíček od Barny´s

ACTIValoe® kapsle je vhodné užívat při zvýšeném výskytu infekcí a viróz pro posílení přirozené obranyschopnosti organismu (Aloe vera se podílí na zvýšení absorpce vit. C až o 200 % a prodlužuje jeho účinek v organismu) nebo pro užívání při trávicích a zažívacích obtížích (např. problémy s vyprazdňováním nebo naopak při průjmech).

Užívání Aloe vera tak doporučujeme užívat již před vlastní dovolenou, ale především v průběhu pobytu, kdy má aloe blahodárné účinky na podporu trávení, působí jako desinficiens a normalizátor zažívání. S Cestovním balíčkem od Barny´s vás špatné zažívání či namožené svaly trápit nebudou.

Namožené svaly vás přestanou trápit již za několik minut

ACTIValoe® je jako jedna z mála surovin Aloe vera na trhu testovaná a garantovaná na obsah aktivních látek a je tak zajištěna její vysoká kvalita a účinnost. Kvalita Aloe vera je dána především obsahem biologicky účinných polysacharidů.

Produkty ACTIValoe® vyrobené patentovanou technologií Qmatrix® nově získaly také certifikaci GRAS status, jsou proto vhodné a bezpečné i pro děti. GRAS (všeobecně považovaný za bezpečný) je označení udělené v USA úřadem FDA (Správa potravin a léčiv) pro takové látky přidávané do potravin, které jsou experty považovány za bezpečné.

Barny´s - BioPol GN s.r.o.

Druhým výrobkem v balíčku je Celadrin™ cream, který obsahuje látku Celadrin™ (US Patent # 5,569,676) - revoluční komplex esteryfikovaných mastných kyselin (cetylované deriváty kyseliny myristové, myristoolejové, palmitoolejové, palmitové a dalších), který můžeme považovat za novou generaci kloubních přípravků). Celadrin™ byl vyvinut tak, aby efektivně podporoval zdraví a pohyblivost kloubů. Spolu s mentolem zajišťuje okamžitou úlevu pro namožené svaly a klouby.

Z důvodu vysoké funkčnosti i přírodního původu účinných látek je Celadrin™ doporučován Mezinárodní federací pro sportovní medicínu (FIMS) pro sportovce a olympioniky z celého světa. Celadrin™ je touto nezávislou organizací doporučován jako jediný přípravek na světě od roku 1928.  Efekt  Celadrin™  krému je patrný již několik desítek minut od aplikace.

Přejeme vám pohodovou dovolenou, kterou nebudou doprovázet namožené svaly, klouby a špatné trávení, www.barnys.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Dá se při zařizování interiéru spolehnout na jediného partnera?

Luxusní prémiová kuchyně a sestava skříní HANÁK FOTO: HANÁK NÁBYTEK

A kde ho najít? Vyhněte se stresu, ztrátě času i špatným rozhodnutím a najměte jednoho spolehlivého dodavatele. Obraťte...

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Chcete mít zahradu před zimou uklizenou stejně dobře jako obývací pokoj v neděli odpoledne? Poradíme vám, jak si s tím...

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Tipsport extraliga se už zase blíží! 14 týmů, 52 kol, 364 zápasů v základní části a elektrizující bitvy v play off....

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Na Třeboňsku je přibližně 500 rybníků, které tvoří geniálně důmyslný systém propojený desítkami kilometrů vodních...

Objevte krásy přírody a pohádkového světa se značkou PANDORA

Objevte krásy přírody a pohádkového světa se značkou PANDORA

Šperkařský dům PANDORA letos na podzim představuje hned dvě nové kolekce šperků s názvy Zrnka života a Královské...

Další z rubriky

Vyberte ten správný party stan

Vyberte ten správný party stan

K létu neodmyslitelně patří venkovní zábava. Když se ale občas objeví nějaký mráček, je dobré být připraven. Pokud...

Oborů MBA opět přibylo. Nabídka reaguje na zvyšující se zájem manažerů

Oborů MBA opět přibylo. Nabídka reaguje na zvyšující se zájem manažerů

Jednoroční dálkové programy Master of Business Administration, ve zkratce MBA, stále získávají na popularitě. Zaměřují...

Program Národních oslav 100. výročí republiky

Program Národních oslav 100. výročí republiky

V letošním roce si připomínáme 100. výročí založení Československé republiky. Jak budou vypadat oslavy jubilea?

Najdete na iDNES.cz