Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Trápí vás únava? Je tu Allivictus

Komerční sdělení   6:00aktualizováno  6:00
Přechodili jste během letošní dlouhé zimy několik infekcí horních cest dýchacích? Užívali jste opakovaně antibiotika? Trápí vás vyčerpanost, zhoršení koncentrace, špatná nálada, bolest hlavy, únava a celkový nedostatek energie? Naše příroda má řešení. Allivictus!

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Trápí Vás únava? Je tu Allivictus! | foto:  Allivictus s.r.o.

V odborné terminologii pojem "jarní únava" nenajdeme i když si právě v tomto ročním období na únavu stěžuje daleko více lidí než jindy. Únava je subjektivní pocit, který je obranným fyziologickým mechanismem na nadměrnou zátěž organismu a mizí po přiměřeném odpočinku.

Když lidé mluví o únavě, často nemluví o tomtéž. Únava může pro různé lidi znamenat různé pocity nebo prožívání. U někoho jde spíše o tělesný pocit, jako jsou bolesti hlavy, závratě, zvedání žaludku, škrábání v krku, nepříjemné pocity ve svalech či šlachách, přecitlivělost na světlo a hluk, u jiného dominuje psychická únava.

Lidé často popisují únavu jako slabost, vyčerpání, ospalost, pocit nedostatku energie, malátnost či nesoustředěnost. Únava může být prožívána velmi různě, od normálního pocitu unavení, běžného i pro zdravé lidi, až k pocitům bolesti, podrážděnosti, frustrace a někdy i horší nálady nebo úzkosti. Naše příroda má na tyto stavy řešení. Řešením je Allivictus!

Existuje účinná obrana proti únavě?

Často zapomínáme na osvědčené postupy, jimiž můžeme s únavou účinně bojovat. Což takhle vylepšit svůj životní styl?

Chce to zejména upravit jídelníček, zpestřit ho o čerstvou zeleninu a ovoce, přidat pravidelné cvičení, zanechat kouření, které nám vyčerpává zásoby vitamínů a dodržovat psychohygienu, která zahrnuje zejména dostatek spánku a odpočinku. Uvedené změny životního stylu jsou neocenitelným postupem pro zlepšení výkonnosti.

Pokud ani tyto postupy nestačí a únava a výše zmíněné příznaky nás neustále trápí, není nic lepšího, než začít užívat doplněk stravy Allivictus.

Má tedy smysl ještě přidávat potravinové doplňky?

Je třeba si uvědomit, že v čerstvém ovoci a zelenině již zdaleka není tolik vitaminů a minerálních látek, kolik obsahovaly ještě před několika desítkami let. Obsah vitaminů a minerálů v přijímané stravě se významně liší v závislosti na odrůdě, podnebí, půdě, zralosti plodů, ale také způsobu sklizně, dopravy a skladování. Neblahý vliv na obsah má také příliš intenzivní způsob pěstování.

K většině ztrát vitamínů a minerálů dochází dále při tepelném zpracování (pasterizaci, sterilizaci, ale i obyčejném varu v kuchyni). Strava, i když se zdá pestrá, pokryje optimální denní potřebu vitaminů a minerálů, jen pokud je perfektně vyvážená.

A to je při dnešním životním stylu téměř nemožné a z praxe pozoruji, že většina z nás dává přednost určitému druhu ovoce či zeleniny. Takže pokud únava přetrvává, můžeme si pomoci právě potravinovými doplňky. Allivictus je dobré řešení.

Allivictus 3

Potravinové doplňky jsou jednou ze součástí komplexní péče o vlastní zdraví a mají významný vliv na zlepšení fyziologických funkcí organismu.

Optimální je volit takový potravinový doplněk, který obsahuje komplex přírodních antioxidantů, tj. látek, které nejsou synteticky vyrobeny a pomáhají nám zvyšovat výkonnost a odolnost proti infekcím. Kombinace antioxidantů má i ten význam, že může zlepšit jejich vstřebávaní ze střeva. Nejlépe se vstřebávají přirozené antioxidanty z ekologických přírodních látek. Přetrvává vaše únava? Doporučuji Allivictus.

Který potravinový doplněk obsahuje komplex přírodních antioxidantů?

Favoritem mezi přírodními antioxidanty je česnek. Již od dob starého Egypta byl považován za mobilizátor energie, tvořil základní součást chudé stravy stavitelů pyramid. Česnek obsahuje velké množství pro lidský organismus významných látek. Je přírodním zdrojem celého spektra vitamínů (vitaminů skupiny B, vitamin A, C i E), dále minerálů (vápník, hořčík, draslík), fytosložek enzymů.

Za výrazným povzbuzujícím účinkem česneku, který byl potvrzen v 90. letech minulého století, je obsah nejméně 15 přírodních antioxidantů. Pokud chcete získat co největší účinnost, používejte standardizované česnekové přípravky.

Nejefektivnější formou, jak zachovat a dopravit přímo do krevního oběhu organismu účinné látky česneku je forma lihové tinktury: Allivictus tinktura - na rozdíl od syntetických potravinových doplňků - neobsahuje žádná umělá aditiva nebo konzervanty. Pokud Vás trápí únava, je vhodný čas posílit Vaši výkonnost pravidelnou aplikací Allivictus tinktury.

Únava? Jakým způsobem účinkuje proti únavě Allivictus tinktura?

Allivictus tinktura pomáhá navrátit vitalitu hned několika způsoby. Za prvé, Allivictus tinktura účinkuje především díky unikátnímu složení, komplexu přírodních antioxidantů. Vyjmenuj jich pár, které tinktura obsahuje.

Allivictus s.r.o.

Jedním z potentních antioxidantů je komplex sirných sloučenin, které nejsou obsaženy v syrovém česneku. Sirné sloučeniny pomáhají neutralizovat volné radikály, reaktivní molekuly, které jednak vznikají během metabolických procesů v organismu, jednak je přijímáme z vnějšího prostředí.

Volné radikály mohou poškodit lipidy buněčných membrán a také genetický materiál v buňkách. Beta-karoten obsažený v tinktuře rovněž působí jako ochrana před fotooxidací, protože potlačuje negativní vliv volných radikálů, které vznikají v kůži důsledkem UV-záření, a které mohou zahájit rakovinotvorné změny v buňkách.

V neposlední řadě má beta-karoten stimulační efekt na imunitní systém. Důležitý antioxidant selen taktéž likviduje volné radikály, a tím snižuje riziko vzniku rakovinného bujení.

Obsahem Allivictus tinktury je dále jód, ten sehrává důležitou a nezastupitelnou roli při tvorbě hormonů štítné žlázy, které řídí v každé buňce našeho těla přeměnu základních živin na dostatečné množství energie pro její růst, existenci a funkci. Jednoduše řečeno, Allivictus tinktura poskytuje komplex účinných přírodních antioxidantů, které spolu navzájem kooperují a jsou zapojeny do velmi propracovaného systému antioxidační ochrany organismu.

Za druhé, Allivictus tinktura díky obsahu dalších látek příznivě ovlivňuje trávení, jednak tím, že stimulují střevní peristaltiku, zvyšují vylučování žluči a také napomáhají normalizovat střevní mikrofloru.

Pomůže česnek? Má česnek, který je známý jako přírodní antibiotikum, posilovač imunity, pomocník v boji se srdečními nemocemi, schopnost pomoci také proti únavě?

Ano, česnek jako zdroj síly a energie prověřilo historicky několik kultur. Allivictus tinktura, s komplexem přírodních antioxidantů, je vhodným produktem pro aktivaci zimou oslabené imunity organismu v jarních měsících i pro detoxikaci organismu.

Allivictus tinkturu jistě ocení oslabení jedinci, náchylní k virovým a bakteriálním onemocněním, ale je vhodný také pro ty, kteří musejí zvládat zvýšenou fyzickou nebo psychickou zátěž.

MUDr. Janka Březinová
internista a praktický lékař

Autor:

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Místo, kde historie ožívá: K prohlídce Prahy patří i návštěva legendárního...
Co zajímavého vidět v Praze? Navštivte legendární Hotel Paříž

Podzimní měsíce jsou pro procházky Prahou jako stvořené. Slunce má ještě sílu, vše je zahaleno v teplých barvách podzimu a lístky stromů se ladně snáší k zemi...  celý článek

Mistrem v byznys angličtině za den.
Mistrem v byznys angličtině za den

Chcete úspěšně vést prezentace, porady a jednání v cizím jazyce? Ucházíte se o práci v zahraničí, chystáte se na důležitou pracovní cestu, důležité jednání či...  celý článek

Ze země do vzduchu aneb cesta RC modelů.
Ze země do vzduchu aneb cesta RC modelů

RC modely čili modely na ovládání jsou oblíbené mezi dětmi i dospělými už pěknou řádku let. Dříve malí kluci běhali po pokoji s ovladačem, dnes už mohou hračky...  celý článek

Vyfoťte, vystavte, prodejte
Vyfoťte, vystavte, prodejte

Prodávejte jednoduše přes mobilní aplikaci Bazar eMimino.cz.

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.