Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Trápí vás rýma? Vyzkoušejte nosní sprej Quixx

Komerční sdělení   11:00aktualizováno  11:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Pokud vás obtěžuje rýma, vyzkoušejte nosní sprej Quixx s přírodní koncentrovanou (2,6 %) vodou z Atlantického oceánu. Rýma dokáže být nepříjemná, ale Quixx ucpaný nos obvykle rychle uvolní. Rýma je rychle pryč a ještě si chráníte nosní sliznici.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Pokud vás obtěžuje rýma, vyzkoušejte nosní sprej Quixx. | foto: ahr

Rýma je zánětlivé onemocnění nosní sliznice spojené se snížením kvality dýchání nosem. Nejčastějšími příznaky jsou ucpaný nos, zvýšená sekrece nosního hlenu, kýchání a poruchy čichu.

Hlavními příčinami bývají alergie a infekce horních cest dýchacích. Někdy se rýma vyskytuje i během těhotenství, po některých lécích nebo při užívání hormonů. Pokud přetrvává více než 6 týdnů, pak mluvíme o rýmě chronické, obvykle se však jedná o kratší, akutní rýmu.

Chemické přípravky kapejte nanejvýš týden

Běžné nosní kapky se dají koupit v jakékoliv lékárně a fungují tak, že zužují zánětem rozšířené cévy nosní sliznice. To vede ke zmenšení jejího otoku a uvolnění hlenu z nosu.

Jestlipak jste si povšimli, že když si během rýmy opakovaně kapete nosní kapky obsahující chemické přípravky a s jejich užíváním to přeháníte, míváte nepříjemný pocit plného nosu ještě dlouho po skončení rýmy, jejíž příznaky jste se původně pokoušeli tlumit?

Tomuto docela častému jevu se říká medikamentózní rýma. Léky, které se mají užívat optimálně pět dní (nejvýše týden) totiž často kapeme déle, než je nutno a zaděláváme si tím na nemalé problémy.

Nosní sliznice, která měla díky lékům oplaskávat, zůstává nadále zduřelá - a my máme mylný pocit pokračující rýmy. Kapeme dál, na nosních kapkách si pěstujeme závislost, ale přitom na nás vůbec neúčinkují. Co s tím?

Nosní sprey QUIXX

Na pomoc přichází příroda a nosní sprej QUIXX

Těmto situacím naštěstí můžeme aktivně předcházet. Pokud budeme nosní kapky s chemickými přípravky užívat opravdu tak dlouho, jak máme, můžeme na doléčení rýmy použít nosní sprej s přírodním roztokem mořské vody. Tímto postupem si prodloužíte léčbu až do odeznění příznaků, a přitom se budete ke své nosní sliznici chovat šetrně.

Anebo se spolehnete pouze na přírodu a žádné chemické látky si do nosu kapat nebudete. Přípravky z mořské vody, které mívají různé koncentrace, totiž na dostatečné zmírnění projevů rýmy bohatě stačí.

TIP

Nosní sprey QUIXX

Velmi účinný je speciální nosní sprej QUIXX, který obsahuje koncentrovaný roztok (2,6 %) přírodní vody z Atlantického oceánu.

Je určen pro léčbu ucpaného nosu a sekrece z nosu při nachlazení, chřipce nebo alergii pro všechny věkové kategorie, včetně kojenců od 6. měsíce věku, těhotných žen a kojících matek.

Léčba rýmy šetrně a bez omezení

Říkáte si, proč vlastně 2,6 procenta? Roztok mořské vody v této koncentraci je o něco hustší (hypertonický), než přirozené vnitřní prostředí našeho těla a takzvaným osmotickým efektem dokáže vytáhnout vodu pryč z nateklé nosní sliznice – ta díky tomu oplaskne a ucpaný nos se uvolní.

Nosní sprej QUIXX navíc sliznici zvlhčuje a aktivně čistí, což je důležité zejména u citlivých osob a alergiků, kteří jsou díky tomu vystaveni menšímu dráždění dýchacích cest. Čím více koncentrovaný hypertonický roztok kapeme do nosu, tím mohutnější efekt na uvolnění sliznice můžeme očekávat.

Největší výhoda přírodních přípravků ale spočívá v možnosti jejich opakovaného a ničím neomezeného používání. Tyto speciální roztoky zlepšují kvalitu života, díky jejich přírodním vlastnostem nám nehrozí medikamentózní rýma a naše nosní sliznice zůstává dobře chráněná.

(nek)

Autor:

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Nový život bez kil navíc

Ke konci programu Cambridge Weight Plan se účastnice sešly při focení s...

Přihlásily se do výzvy s programem Cambridge Weight Plan a začaly nový život. Tři odvážné ženy díky podpoře výživových...

Získejte za letní ceny formování postavy, konec holení a jiná ošetření

Získejte za letní ceny formování postavy, konec holení a jiná ošetření

Po těchto letních ošetřeních budete vypadat, jako by luxusní dovolená trvala několik let! S korektivními dermatoložkami...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Najdete na iDNES.cz