Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Trápí vás rýma? Vyzkoušejte nosní sprej Quixx

Komerční sdělení   11:00aktualizováno  11:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Pokud vás obtěžuje rýma, vyzkoušejte nosní sprej Quixx s přírodní koncentrovanou (2,6 %) vodou z Atlantického oceánu. Rýma dokáže být nepříjemná, ale Quixx ucpaný nos obvykle rychle uvolní. Rýma je rychle pryč a ještě si chráníte nosní sliznici.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Pokud vás obtěžuje rýma, vyzkoušejte nosní sprej Quixx. | foto: ahr

Rýma je zánětlivé onemocnění nosní sliznice spojené se snížením kvality dýchání nosem. Nejčastějšími příznaky jsou ucpaný nos, zvýšená sekrece nosního hlenu, kýchání a poruchy čichu.

Hlavními příčinami bývají alergie a infekce horních cest dýchacích. Někdy se rýma vyskytuje i během těhotenství, po některých lécích nebo při užívání hormonů. Pokud přetrvává více než 6 týdnů, pak mluvíme o rýmě chronické, obvykle se však jedná o kratší, akutní rýmu.

Chemické přípravky kapejte nanejvýš týden

Běžné nosní kapky se dají koupit v jakékoliv lékárně a fungují tak, že zužují zánětem rozšířené cévy nosní sliznice. To vede ke zmenšení jejího otoku a uvolnění hlenu z nosu.

Jestlipak jste si povšimli, že když si během rýmy opakovaně kapete nosní kapky obsahující chemické přípravky a s jejich užíváním to přeháníte, míváte nepříjemný pocit plného nosu ještě dlouho po skončení rýmy, jejíž příznaky jste se původně pokoušeli tlumit?

Tomuto docela častému jevu se říká medikamentózní rýma. Léky, které se mají užívat optimálně pět dní (nejvýše týden) totiž často kapeme déle, než je nutno a zaděláváme si tím na nemalé problémy.

Nosní sliznice, která měla díky lékům oplaskávat, zůstává nadále zduřelá - a my máme mylný pocit pokračující rýmy. Kapeme dál, na nosních kapkách si pěstujeme závislost, ale přitom na nás vůbec neúčinkují. Co s tím?

Nosní sprey QUIXX

Na pomoc přichází příroda a nosní sprej QUIXX

Těmto situacím naštěstí můžeme aktivně předcházet. Pokud budeme nosní kapky s chemickými přípravky užívat opravdu tak dlouho, jak máme, můžeme na doléčení rýmy použít nosní sprej s přírodním roztokem mořské vody. Tímto postupem si prodloužíte léčbu až do odeznění příznaků, a přitom se budete ke své nosní sliznici chovat šetrně.

Anebo se spolehnete pouze na přírodu a žádné chemické látky si do nosu kapat nebudete. Přípravky z mořské vody, které mívají různé koncentrace, totiž na dostatečné zmírnění projevů rýmy bohatě stačí.

TIP

Nosní sprey QUIXX

Velmi účinný je speciální nosní sprej QUIXX, který obsahuje koncentrovaný roztok (2,6 %) přírodní vody z Atlantického oceánu.

Je určen pro léčbu ucpaného nosu a sekrece z nosu při nachlazení, chřipce nebo alergii pro všechny věkové kategorie, včetně kojenců od 6. měsíce věku, těhotných žen a kojících matek.

Léčba rýmy šetrně a bez omezení

Říkáte si, proč vlastně 2,6 procenta? Roztok mořské vody v této koncentraci je o něco hustší (hypertonický), než přirozené vnitřní prostředí našeho těla a takzvaným osmotickým efektem dokáže vytáhnout vodu pryč z nateklé nosní sliznice – ta díky tomu oplaskne a ucpaný nos se uvolní.

Nosní sprej QUIXX navíc sliznici zvlhčuje a aktivně čistí, což je důležité zejména u citlivých osob a alergiků, kteří jsou díky tomu vystaveni menšímu dráždění dýchacích cest. Čím více koncentrovaný hypertonický roztok kapeme do nosu, tím mohutnější efekt na uvolnění sliznice můžeme očekávat.

Největší výhoda přírodních přípravků ale spočívá v možnosti jejich opakovaného a ničím neomezeného používání. Tyto speciální roztoky zlepšují kvalitu života, díky jejich přírodním vlastnostem nám nehrozí medikamentózní rýma a naše nosní sliznice zůstává dobře chráněná.

(nek)

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

Češi mají rekordní zájem o české výrobky

Češi mají rekordní zájem o české výrobky

Velká spotřebitelská soutěž „Střihněte si 3× Škodu Fabia a sto tisíc dalších skvělých cen“, kterou organizoval Státní...

Sluneční dioptrické brýle. Chytrá vychytávka na jaro a léto

Sluneční dioptrické brýle – to je chytrá vychytávka na jaro a léto

Nosíte brýle a nevíte, co a jak na sluníčku? Nechte nás hádat. Nosíte jen čiré dioptrické a na sluneční jste...

Test 6 rtěnek, o kterých se nejvíce mluví

Test 6 rtěnek, o kterých se nejvíce mluví

Arome.cz Škála barev je stále stejná, ale na čem by kosmetický průmysl vydělal, kdyby ji každý rok trochu nepomíchal a neudal nov...

Najdete na iDNES.cz