Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Trápí vás poruchy komunikace? Pomůže komplexní léčba

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Máte problém s komunikací? Vaše dítě nemluví tak jako jeho vrstevníci? Trápí vás potíže, za kterými stojí poruchy komunikace vašich blízkých?

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Trápí Vás poruchy komunikace? Pomůže komplexní léčba. | foto: Klinika LOGO

Počet osob, které tíží poruchy komunikace v ČR podle průzkumů stále stoupá. S nárůstem pacientů se zvyšují i jejich nároky na léčbu. V posledních letech proto logopedové přináší nové možnosti a trendy v rámci léčby jednotlivých řečových poruch.

Herecká role jako pomoc při koktavosti

Mnoho lidí dokáže výborně mluvit, pokud jsou v roli herců, ale v normálním životě třeba stále koktají. Jako velmi účinné se v praxi ukázali vedle individuální i kolektivní terapie, které využívají k nácviku řeči nových možností jako jsou hudba nebo divadlo, které pomáhají rozvoji celé osobnosti, nejen léčbě poruchy komunikace.

arteterapie

Komunikace v práci

Současná doba klade vysoké nároky na osobnost i v pracovním procesu. Jestli-že vykonáváte profesi, která je závislá na vašem řečovém projevu, je vhodné poradit se s odborníkem - logopedem nebo i navštívit kurz Soukromé kliniky LOGO s.r.o., aby vaše vyjadřovací schopnosti byli dokonalé.

Specifika těchto kurzů je v tom, že před zahájením Vás kontaktuje odborník, který dle vašich potíží a požadavků dokáže sestavit program "na míru".

Expert na problém zvaný poruchy komunikace

Klinika se věnuje diagnostice a terapii poruchy komunikace u dětí i dospělých klientů. Od nápravy jednotlivých hlásek, náprava koktavosti, specifických poruch učení, až po závažné poruchy komunikace, jakými jsou např. stavy po úrazech hlavy a cévních mozkových příhodách.

Klinika LOGO má platné smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami. Nad rámec základního pojištění tady můžete v příjemné atmosféře absolvovat některé nadstandardní zdravotnické procedury, jakými jsou např. koupele, masáže a víkendové i prázdninové pobyty.

Týdenní pobyt odhalí více než jedna návštěva u logopeda

Soukromá klinika LOGO s.r.o. se již 20 let specializuje na komplexní, ucelený přístup v terapii i v diagnostice různých případů těžké poruchy komunikace. Ve snaze pomáhat klientům z celé republiky nabízí kvalitní léčení během týdenních pobytů, kde se vedle logopedie věnuje pozornost i rehabilitaci.

Lékařský a terapeutický tým využívá nejmodernějších přístrojů a metod. Lůžková část je moderně zařízena, že se ani na chviličku necítíte jako ve zdravotnickém zařízení. Pokoj si můžete vybrat dle barev, které Vám vyhovují.

Léčba poruchy komunikace vyžaduje komplexní péči s individuálním přístupem

PaedDr. Ilona Kejklíčková, Ph.D.Zakladatelka PaedDr. Ilona Kejklíčková, Ph.D věnuje velikou pozornost léčbě a terapii koktavosti. Vytvořila metodu komplexního přístupu terapie koktavosti, která se na této klinice užívá s velice dobrými výsledky. Léčba poruchy komunikace je vhodná pro děti, mladistvé i dospělé balbutiky.

Na klinice je využíváno komplexního přístupu tak, že na jednom místě a v jednom čase na klienta účelně působí složky léčebné, reedukační a rehabilitační, tím se v relativně krátkém čase dosahuje velmi dobrých výsledků.

Moci promluvit, vyjádřit své emoce a potřeby je výsada jenom nás lidí. Nenechte se o ní připravit. Můžete se objednat, nebo psát svoje dotazy do poradny zde. Tým kliniky LOGO je připraven Vám pomoct a těší se na vás.

logo Klinika LOGO


Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Hanka Kynychová sází na odvodnění organismu

Hanka Kynychová sází na odvodnění organismu

Trápí vás kila navíc, která ne a ne shodit? Máte celulitidu nebo otoky? Třeba jste jen zavodněná a pomůže vám odvodnění...

Užiteční pomocníci, kteří vám pomohou nejen s velikonočními přípravami

Užiteční pomocníci, kteří vám pomohou nejen s velikonočními přípravami

S jarem přichází první letošní období velkého chystání, pečení, vaření a návštěv v souvislosti s Velikonocemi....

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů!

Mentor Jan Mühlfeit tvrdí, že v každém z nás se skrývá potenciál a že odhalením svých silných i slabých stránek...

Zastanou práci rtěnky, tvářenky i očních stínů. Multifunkční přípravky se vyplat...

Zastanou práci rtěnky, tvářenky i očních stínů. Multifunkční přípravky se vyplat...

Arome.cz Multifunkční produkty mají hned několik výhod. Nestane se vám, že budete v duhovém rozjasňovači a oranžové rtěnce vypada...

Najdete na iDNES.cz