Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Trápí vás poruchy komunikace? Pomůže komplexní léčba

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Máte problém s komunikací? Vaše dítě nemluví tak jako jeho vrstevníci? Trápí vás potíže, za kterými stojí poruchy komunikace vašich blízkých?

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Trápí Vás poruchy komunikace? Pomůže komplexní léčba. | foto: Klinika LOGO

Počet osob, které tíží poruchy komunikace v ČR podle průzkumů stále stoupá. S nárůstem pacientů se zvyšují i jejich nároky na léčbu. V posledních letech proto logopedové přináší nové možnosti a trendy v rámci léčby jednotlivých řečových poruch.

Herecká role jako pomoc při koktavosti

Mnoho lidí dokáže výborně mluvit, pokud jsou v roli herců, ale v normálním životě třeba stále koktají. Jako velmi účinné se v praxi ukázali vedle individuální i kolektivní terapie, které využívají k nácviku řeči nových možností jako jsou hudba nebo divadlo, které pomáhají rozvoji celé osobnosti, nejen léčbě poruchy komunikace.

arteterapie

Komunikace v práci

Současná doba klade vysoké nároky na osobnost i v pracovním procesu. Jestli-že vykonáváte profesi, která je závislá na vašem řečovém projevu, je vhodné poradit se s odborníkem - logopedem nebo i navštívit kurz Soukromé kliniky LOGO s.r.o., aby vaše vyjadřovací schopnosti byli dokonalé.

Specifika těchto kurzů je v tom, že před zahájením Vás kontaktuje odborník, který dle vašich potíží a požadavků dokáže sestavit program "na míru".

Expert na problém zvaný poruchy komunikace

Klinika se věnuje diagnostice a terapii poruchy komunikace u dětí i dospělých klientů. Od nápravy jednotlivých hlásek, náprava koktavosti, specifických poruch učení, až po závažné poruchy komunikace, jakými jsou např. stavy po úrazech hlavy a cévních mozkových příhodách.

Klinika LOGO má platné smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami. Nad rámec základního pojištění tady můžete v příjemné atmosféře absolvovat některé nadstandardní zdravotnické procedury, jakými jsou např. koupele, masáže a víkendové i prázdninové pobyty.

Týdenní pobyt odhalí více než jedna návštěva u logopeda

Soukromá klinika LOGO s.r.o. se již 20 let specializuje na komplexní, ucelený přístup v terapii i v diagnostice různých případů těžké poruchy komunikace. Ve snaze pomáhat klientům z celé republiky nabízí kvalitní léčení během týdenních pobytů, kde se vedle logopedie věnuje pozornost i rehabilitaci.

Lékařský a terapeutický tým využívá nejmodernějších přístrojů a metod. Lůžková část je moderně zařízena, že se ani na chviličku necítíte jako ve zdravotnickém zařízení. Pokoj si můžete vybrat dle barev, které Vám vyhovují.

Léčba poruchy komunikace vyžaduje komplexní péči s individuálním přístupem

PaedDr. Ilona Kejklíčková, Ph.D.Zakladatelka PaedDr. Ilona Kejklíčková, Ph.D věnuje velikou pozornost léčbě a terapii koktavosti. Vytvořila metodu komplexního přístupu terapie koktavosti, která se na této klinice užívá s velice dobrými výsledky. Léčba poruchy komunikace je vhodná pro děti, mladistvé i dospělé balbutiky.

Na klinice je využíváno komplexního přístupu tak, že na jednom místě a v jednom čase na klienta účelně působí složky léčebné, reedukační a rehabilitační, tím se v relativně krátkém čase dosahuje velmi dobrých výsledků.

Moci promluvit, vyjádřit své emoce a potřeby je výsada jenom nás lidí. Nenechte se o ní připravit. Můžete se objednat, nebo psát svoje dotazy do poradny zde. Tým kliniky LOGO je připraven Vám pomoct a těší se na vás.

logo Klinika LOGO

Nejčtenější

Výlovy rybníků přináší zábavu pro celou rodinu. Nechybí ani prodej čerstvých...
Výlovy rybníků nabízejí hodně zábavy a čerstvé ryby za nízké ceny

Máte chuť na čerstvé ryby a ještě nemáte program na podzimní víkendy? Pak je pro vás ideální navštívit výlovy rybníků. Těšit se můžete na akce pro rodiny s...  celý článek

2. odborná realitní konference: Panelová diskuze
Pod taktovkou RVI proběhla 2. odborná realitní konference

V úterý 17. října 2017 se v Hotelu Ambassador - Zlatá husa na Václavském náměstí v Praze sešlo na 500 špičkových realitních makléřů a odborníků, aby zde...  celý článek

Inovativní lepení se silou vláken v interiéru a exteriéru.
Inovativní lepení se silou vláken v interiéru a exteriéru

Inovace nejsou doménou jen informačních technologií. Významné pokroky zaznamenávají i materiály pro stavebnictví a domácí kutily. Například takové lepení...  celý článek

Češi touží po změně práce, hledají ji přes internet i na doporučení.
Češi touží po změně práce, hledají ji přes internet i na doporučení

V horizontu měsíce hodlá změnit práci až 23 % respondentů průzkumu společnosti Grafton, do půl roku pak 45 % z nich. Hlavním motivem je přitom vyšší mzda, ale...  celý článek

Další z rubriky

Když klouby volají, potřebujeme kolagen.
Když klouby volají, potřebujeme kolagen

Proto je tady Klokan™, mimořádný preparát s unikátním patentovaným složením a nyní i s mimořádnou příležitostí koupit jedno balení na dva měsíce a druhé,...  celý článek

Aplikace na sledování dětí.
Aplikace na sledování dětí ukáže polohu vaší ratolesti

Mělo by chodit dítě v předškolním věku někam samo? Pro rohlíky do obchodu, dvě stanice autobusem k babičce, na hřiště s kamarády? Možná vím, co většina z vás...  celý článek

Výlovy rybníků přináší zábavu pro celou rodinu. Nechybí ani prodej čerstvých...
Výlovy rybníků nabízejí hodně zábavy a čerstvé ryby za nízké ceny

Máte chuť na čerstvé ryby a ještě nemáte program na podzimní víkendy? Pak je pro vás ideální navštívit výlovy rybníků. Těšit se můžete na akce pro rodiny s...  celý článek

Další nabídka

Arome.cz

Barevná oční linka DYI: Nahraďte černou klasiku
Barevná oční linka DYI: Nahraďte černou klasiku

Jemnějším typům příliš nesvědčí klasická černá tužka na oči - na jejich tváři působí tvrdě. Naopak barevná linka z očníc... celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.