Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Trápí vás křečové žíly nebo celulitida? Zatočte s nimi ještě do léta

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Právě začíná krásné počasí, na které se všichni muži těší. Získají totiž výhled na odhalené ženské nohy. Ženy a slečny se ale děsí, že budou muset vyjít „s kůží na trh“. Odhalí se všechny nedostatky, jako jsou metličky, křečové žíly a celulitida. Zatočte s nimi co nejdříve a užijte si léto naplno!

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Trápí vás křečové žíly ? Zatočte s nimi ještě do léta | foto: Žilní klinika

Křečové žíly postihují každou třetí ženu a každého čtvrtého muže. Řešit bychom je měli včas, a to nejen z estetických důvodů.

MUDr. Ota Schütz, primář Žilní kliniky

MUDr. Ota Schütz, primář Žilní kliniky

„Spousta žen, ale i mužů se domnívá, že pokud křečové žíly nebolí, není potřeba s nimi nic dělat. Opak je pravdou. Křečové žíly se musí začít léčit ihned, jakmile se objeví. Čím dříve pacient přijde, tím lépe jsme schopni je odstranit a tím kratší dobu trvá následná rekonvalescence,“ říká uznávaný žilní specialista a primář Žilní kliniky MUDr. Ota Schütz, který na své klinice provádí stovky operací ročně.

Jak na křečové žíly?

Křečové žíly jsou dědičnou chorobou, žádné krémy tedy nepomohou. Předcházet jim můžete jen dostatkem pohybu a zdravým stravováním, ale pokud je máte ve svém genovém dědictví, jste k jejich tvorbě mnohem náchylnější. Jediné efektivní řešení pak představuje chirurgický zásah.

„Předpokladem nejlepšího léčebného postupu je správné a hlavně včasné určení diagnózy. U nás na klinice jej provádíme duplexním ultrazvukem. Jedná se o vyšetření neinvazivní, tedy bezbolestné, a zabere maximálně dvacet minut,“ prozradil MUDr. Ota Schütz.

Nezanedbávejte ani metličky

Nezanedbávejte ani metličky

Nezanedbávejte ani metličky

Drobné žilky, tzv. metličky, mohou být nejen pouhou vadou na kráse, ale třeba i předvojem vážnějších žilních problémů. Upozorňují, že vaše žilní stěny ztrácejí svou elasticitu a jsou tak náchylnější ke vzniku větších křečových žil. Na Žilní klinice je lékař odstraňuje pomocí tzv. sklerotizace nebo použitím barvivových laserů. Spolehnout se zde můžete na moderní přístroje, které přesně odhalí diagnózu a váš problém šetrně, ale účinně vyřeší.

Otoky nohám nesvědčí

Křečové žíly jsou nezřídka doprovázeny otoky nohou. Pokud se nezačne s jejich odstraněním včas, mohou se stát trvalou součástí. Po lékařském vyšetření nastává léčebný program série manuálních lymfodrenáží prováděných zkušeným terapeutem.

Léčba křečových žil a metliček je naprosto bezbolestná

Křečové žíly MUDr. Schütz nejčastěji odstraňuje katetrizačními nitrožilními metodami, kdy se tepelně poškodí vnitřní povrch žíly, která se následně zcela vstřebá. „Křečové žíly řešíme na Žilní klinice za použití všech dostupných metod. Nejlepšího efektu dosahujeme jejich kombinací,“ říká MUDr. Schütz. Všechny používané metody na Žilní klinice jsou ambulantní a díky vhodné anestezii úplně bezbolestné. Hned po ošetření navíc můžete jít domů a od následujícího dne dělat všechny běžné činnosti, jak jste zvyklí.

Léčba křečových žil: stav před zákrokem

Léčba křečových žil: stav před zákrokem

Léčba křečových žil: stav po zákroku

Léčba křečových žil: stav po zákroku

Nepříjemná celulitida je zdravotní problém, řešte jej s lékařem

Trápí vás  celulitida? Zatočte s ní ještě do léta

Trápí vás celulitida? Zatočte s ní ještě do léta

V létě ženy trápí také celulitida, nevzhledné ďolíčky, které se objevují především na stehnech a zadečku. I tato civilizační choroba je dědičná, pokud ji tedy máte v rodině, bude pro vás boj s ní mnohem náročnější.

Když zdravá strava, pohyb a pravidelný pitný režim nepomáhají, v boji s celulitidou vyhrajete se speciálním přístrojem z generace Cellu M6. Celulitidy vás účinně zbavuje během příjemné masáže, při které dochází ke zvýšení cévního prokrvení, zrychlení lymfatického oběhu, stimulaci kolagenních a elastických vláken, stimulaci svalové hmoty a k narušení a likvidaci celulitické tkáně, na kterou jsou navázané metabolické zplodiny.

Výsledky jsou viditelné již po několika ošetřeních, přístroj nejenže redukuje výskyt celulitidy, ale zároveň vám zlepší kvalitu a pružnost kůže a může vás částečně zeštíhlit a remodelovat postavu. Léčbě předchází lékařské vyšetření, na jehož základě vám bude sestaven konkrétní léčebný program na míru. Na dovolenou pak můžete odjet s dokonale hladkou pokožkou.

Trápí vás  celulitida? Zatočte s ní ještě do léta

Žilní klinika

Žilní klinika začala s ambulantní léčbou křečových žil před více než 22 lety jako první v České republice. Zabývá se léčbou a prevencí onemocnění cév žilního systému, především kosmetickou léčbou křečových žil. Vyšetřit si zde ale můžete nechat kožní změny, pigmentové znaménka a kožní nádory. Žilní klinika praktikuje systém Kliniky jednodenní chirurgie, mimopražští pacienti ale mohou využít možnosti přespání i se svým doprovodem v lůžkovém zařízení.

Více informací najdete na www.zilniklinika.cz.

Autor:
Témata: Lékař, Celulitida

Nejčtenější

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris.

Trápí vás akné, afty, opary, řezné rány, bodnutí hmyzem, popáleniny, bércové vředy nebo puchýře? Vyzkoušejte švýcarský...

Další z rubriky

Češi mohou i letos třídit své odpady také na tuzemských sjezdovkách

Na Dolní Moravě a v dalších 4 vybraných areálech mohou lidé třídit své odpady...

Třídění odpadů mají Češi v krvi. Díky tomu se v této disciplíně stále zlepšují – rok od roku třídí víc, lépe a...

Brzy nás čeká odstranění dálniční známky z autoskla. Jak na to?

Brzy nás čeká odstranění dálniční známky z autoskla. Jak na to?

Na internetu jsou k dohledání různé „osvědčené“ tipy, jak odstranit neplatnou dálniční známku. Jsou ale opravdu...

Hledáte prostory pro firemní skladování? Máme pro vás efektivní řešení

Hledáte prostory pro firemní skladování? Máme pro vás efektivní řešení

Každá firma musí ze zákona povinně archivovat některé dokumenty, výrobci a distributoři navíc potřebují více místa také...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz