Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Trápí vás dioptrie na dálku i na blízko? Řešením je multifokální čočka

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Nosíte dioptrické brýle nebo kontaktní čočky? Zažili jste hledání brýlí bez brýlí, zakutálenou kontaktní čočku a jiné "nevšední příhody"? Přitom se můžete dívat a vidět i bez nich. Stačí si nechat voperovat "brýle do očí" a uvidíte všechno jako za mlada. Multifokální čočka vám vrátí zrak. Bát se nemusíte, jde o bezpečný zákrok.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Trápí Vás dioptrie na dálku i na blízko? Multifokální čočka Vám vrátí kvalitní zrak | foto: Neovize s.r.o.

Umělá nitrooční multifokální čočka je revoluční způsob, jak natrvalo zlepšit vidění. Nahrazuje  původní lidskou čočku a na rozdíl od klasické tzv. monofokální čočky je multifokální čočka navržena tak, že pomocí speciální technologie umožňuje kvalitní vidění na blízko i na dálku. Umělá nitrooční čočka je k oku šetrná a přitom dostatečně odolná.

Multifokální čočka dokonale chrání oční sliznici a snižuje riziko jejího poškození a následného zhoršování zraku. Součástí čočky je tzv. žlutý filtr, který chrání oko před všemi škodlivými složkami slunečního záření včetně nebezpečného "near" záření (modrá složka světla), jenž může vyvolat postižení oční sítnice.

Přestože některá zdravotnická zařízení požadují za žlutý filtr různě vysoké doplatky, na oční klinice Duovize pacienti získají žlutou čočku automaticky, bez jakéhokoli doplatku.

Neovize s.r.o. 1

Umělá nitrooční multifokální čočka se v NeoVizi využívá mimo jiné při operačním zákroku PRELEX. U stárnoucího oka totiž dochází ke změnám, které ovlivňují kvalitu vidění. Oční čočka ztrácí pružnost a svaly, jež ji ovládají, slábnou, a tak se přirozeně schopnost zaostřit předměty na různé vzdálenosti (akomodace) zhoršuje.

Tento problém (presbyopie, vetchozrakost) lze velice snadno řešit brýlemi na čtení. Pokud však osoby starší 35 let nosit brýle nechtějí a potřebují zlepšit vidění jak na blízko, tak do dálky, pak je ideálním řešením právě PRELEX.

Nelaserový operační zákrok PRELEX

Jedná se o ověřenou, bezpečnou operaci, se kterou mají lékaři dlouhodobé vynikající výsledky. Operaci předchází důkladné předoperační vyšetření, samotný zákrok se provádí ambulantně a zcela bezbolestně při zákroku trvajícím přibližně 15 minut.

Při operaci je pomocí speciálního ultrazvukového přístroje odstraněna původní oční čočka a do jejího pouzdra se natrvalo vloží umělá nitrooční multifokální čočka.

"Jedná se o zákrok, při kterém se do oka natrvalo implantuje nitrooční multifokální čočka, která nahrazuje původní lidskou čočku a umožňuje kvalitní vidění v celém spektru, od vidění na blízko až po vidění na dálku," vysvětluje MUDr. Věra Kalandrová z oční kliniky NeoVize a dodává:

"Zákrok je vynikající volbou zejména pro ty, u kterých se kombinuje velký počet dioptrií s rodinnou zátěží šedým a zeleným zákalem, neboť se tak vzniku zákalů preventivně předchází," dodává. 

Neovize s.r.o.

Multifokální čočka odstraní jakýkoli počet dioptrií

Hlavní výhodou metody je fakt, že tak lze odstranit jakýkoli počet dioptrií a není nutné čekat na stabilizaci vady či další zhoršení zraku apod.

Po operaci se k běžné činnosti lze vrátit téměř okamžitě, čtení nebo sledování televize je bezproblémové hned následující den a k pracovním povinnostem se většina pacientů vrací během dvou až sedmi dnů.

Více informací www.neovize.cz, www.duovize.cz  a www.neovizia.sk.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Dá se při zařizování interiéru spolehnout na jediného partnera?

Luxusní prémiová kuchyně a sestava skříní HANÁK FOTO: HANÁK NÁBYTEK

A kde ho najít? Vyhněte se stresu, ztrátě času i špatným rozhodnutím a najměte jednoho spolehlivého dodavatele. Obraťte...

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Chcete mít zahradu před zimou uklizenou stejně dobře jako obývací pokoj v neděli odpoledne? Poradíme vám, jak si s tím...

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Se začátkem školního roku vyvstává ve většině rodin se školáky otázka kapesného. Měly by děti dostávat svoje peníze,...

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Tipsport extraliga se už zase blíží! 14 týmů, 52 kol, 364 zápasů v základní části a elektrizující bitvy v play off....

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Na Třeboňsku je přibližně 500 rybníků, které tvoří geniálně důmyslný systém propojený desítkami kilometrů vodních...

Další z rubriky

Oborů MBA opět přibylo. Nabídka reaguje na zvyšující se zájem manažerů

Oborů MBA opět přibylo. Nabídka reaguje na zvyšující se zájem manažerů

Jednoroční dálkové programy Master of Business Administration, ve zkratce MBA, stále získávají na popularitě. Zaměřují...

Průmyslové centrální vysavače udrží čistotu i v nejnáročnějším provozu

Průmyslové centrální vysavače udrží čistotu i v nejnáročnějším provozu

Ve výrobě je zapotřebí dodržovat přísné hygienické normy. Jak ale v náročném provozu udržovat čisto? Řešení nabízí...

Pasivní bydlení: roli hraje úspora, ale i komfort

Výstavba rodinných domů ALEA v Říčanech u Brna

Zelené technologie se při výstavbách bydlení masivně prosazují také v Česku. Za posledních dvacet let ušly dlouhou...

Najdete na iDNES.cz