Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Trápí vás dioptrie na dálku i na blízko? Řešením je multifokální čočka

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Nosíte dioptrické brýle nebo kontaktní čočky? Zažili jste hledání brýlí bez brýlí, zakutálenou kontaktní čočku a jiné "nevšední příhody"? Přitom se můžete dívat a vidět i bez nich. Stačí si nechat voperovat "brýle do očí" a uvidíte všechno jako za mlada. Multifokální čočka vám vrátí zrak. Bát se nemusíte, jde o bezpečný zákrok.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Trápí Vás dioptrie na dálku i na blízko? Multifokální čočka Vám vrátí kvalitní zrak | foto: Neovize s.r.o.

Umělá nitrooční multifokální čočka je revoluční způsob, jak natrvalo zlepšit vidění. Nahrazuje  původní lidskou čočku a na rozdíl od klasické tzv. monofokální čočky je multifokální čočka navržena tak, že pomocí speciální technologie umožňuje kvalitní vidění na blízko i na dálku. Umělá nitrooční čočka je k oku šetrná a přitom dostatečně odolná.

Multifokální čočka dokonale chrání oční sliznici a snižuje riziko jejího poškození a následného zhoršování zraku. Součástí čočky je tzv. žlutý filtr, který chrání oko před všemi škodlivými složkami slunečního záření včetně nebezpečného "near" záření (modrá složka světla), jenž může vyvolat postižení oční sítnice.

Přestože některá zdravotnická zařízení požadují za žlutý filtr různě vysoké doplatky, na oční klinice Duovize pacienti získají žlutou čočku automaticky, bez jakéhokoli doplatku.

Neovize s.r.o. 1

Umělá nitrooční multifokální čočka se v NeoVizi využívá mimo jiné při operačním zákroku PRELEX. U stárnoucího oka totiž dochází ke změnám, které ovlivňují kvalitu vidění. Oční čočka ztrácí pružnost a svaly, jež ji ovládají, slábnou, a tak se přirozeně schopnost zaostřit předměty na různé vzdálenosti (akomodace) zhoršuje.

Tento problém (presbyopie, vetchozrakost) lze velice snadno řešit brýlemi na čtení. Pokud však osoby starší 35 let nosit brýle nechtějí a potřebují zlepšit vidění jak na blízko, tak do dálky, pak je ideálním řešením právě PRELEX.

Nelaserový operační zákrok PRELEX

Jedná se o ověřenou, bezpečnou operaci, se kterou mají lékaři dlouhodobé vynikající výsledky. Operaci předchází důkladné předoperační vyšetření, samotný zákrok se provádí ambulantně a zcela bezbolestně při zákroku trvajícím přibližně 15 minut.

Při operaci je pomocí speciálního ultrazvukového přístroje odstraněna původní oční čočka a do jejího pouzdra se natrvalo vloží umělá nitrooční multifokální čočka.

"Jedná se o zákrok, při kterém se do oka natrvalo implantuje nitrooční multifokální čočka, která nahrazuje původní lidskou čočku a umožňuje kvalitní vidění v celém spektru, od vidění na blízko až po vidění na dálku," vysvětluje MUDr. Věra Kalandrová z oční kliniky NeoVize a dodává:

"Zákrok je vynikající volbou zejména pro ty, u kterých se kombinuje velký počet dioptrií s rodinnou zátěží šedým a zeleným zákalem, neboť se tak vzniku zákalů preventivně předchází," dodává. 

Neovize s.r.o.

Multifokální čočka odstraní jakýkoli počet dioptrií

Hlavní výhodou metody je fakt, že tak lze odstranit jakýkoli počet dioptrií a není nutné čekat na stabilizaci vady či další zhoršení zraku apod.

Po operaci se k běžné činnosti lze vrátit téměř okamžitě, čtení nebo sledování televize je bezproblémové hned následující den a k pracovním povinnostem se většina pacientů vrací během dvou až sedmi dnů.

Více informací www.neovize.cz, www.duovize.cz  a www.neovizia.sk.

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejsme tak bohatí, abychom mohli silnice opravovat levným materiálem

Nejsme tak bohatí, abychom mohli silnice opravovat levným materiálem.

Neodborné opravy výtluků, použití nekvalitních materiálů a obecně nezájem o udržování vozovek. To jsou podle Ing....

Podlehněte kráse českých stříbrných šperků, které dobyly Japonsko

Kapky rosy na kvítcích třešňových stromů připomíná náhrdelník Pearl Blossom.

„Můžete být nádherná ve třiceti, okouzlující ve čtyřiceti a neodolatelná po zbytek svého života,“ řekla Coco Chanel....

Užívat vůz v pronájmu, nebo vlastnit?

Užívat vůz v pronájmu, nebo vlastnit?

I pořízení vozu může být rychlé a jednoduché. Pokud máte vybrané auto, stačí najít toho pravého prodejce a nakonec...

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue.

Dnešní svět nejmodernějších technologií otvírá nové možnosti v použití domácího osvětlení. Philips Hue je světlo, které...

Nechtěné a podceněné akcie jsou zajímavou investiční příležitostí

Nechtěné a podceněné akcie jsou zajímavou investiční příležitostí.

Co není výnosné dnes, může být výnosné zítra. Tuto strategii bezezbytku využívají některé fondy.

Další z rubriky

Vývoj restauratérství a hoteliérství sahá až do dob Mezopotámie

Vývoj restauratérství a hoteliérství sahá až do dob Mezopotámie.

Člověk je nejen tvor společenský, ale také pohostinný. Původně znamenala pohostinnost bezplatné poskytnutí jídla a...

Kde pořídit čerstvou rybu? Odpověď vás možná překvapí

Kde pořídit čerstvou rybu? Odpověď vás možná překvapí.

Nejspíš si říkáte, že pokud člověk chce, svou rybu si vždy najde. V době internetu, kdy si můžete vyhledat a objednat...

Nejsme tak bohatí, abychom mohli silnice opravovat levným materiálem

Nejsme tak bohatí, abychom mohli silnice opravovat levným materiálem.

Neodborné opravy výtluků, použití nekvalitních materiálů a obecně nezájem o udržování vozovek. To jsou podle Ing....

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.