Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Trápí vás bolest kloubů? Přípravky řady Priessnitz ® vám uleví

Komerční sdělení   13:00aktualizováno  13:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Bolest kloubů a svalů patří k typickým obtížím pohybového aparátu, které umí pořádně zkomplikovat život. Bolest kloubů však nemusí být neřešitelným problémem. V lékárnách jsou totiž k dostání kvalitní přípravky z řady Priessnitz®, které bolest kloubů omezují nebo slouží jako účinná prevence těchto potíží.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Fyzioterapeut České atletické reprezentace Petr Křížek. | foto: Simply You Pharmaceuticals

Přípravky z řady Priessnitz® se prodávají se ve formě mazání i tablet. Bolest kloubů je zároveň tématem rozhovoru s fyzioterapeutem České atletické reprezentace Petrem Křížkem, který ve své praxi přípravky z řady Priessnitz® s úspěchem využívá.

Řada Priessnitz® nabízí ucelené řešení pro lidi, které trápí bolest kloubů. Lze tyto výrobky nabídnout, kromě sportovců, i laické veřejnosti?

Priessnitz - hřejivé mazáníProstředky, které tlumí bolest kloubů, jsou vhodné k užívání pro celou laickou veřejnost. Rozhodně se nejedná o výrobky, které by měli užívat pouze vrcholoví sportovci. Bolest kloubů hrozí všem, i lidem, kteří si zajdou zahrát fotbal, tenis nebo squash jen občas a svůj pohybový aparát zatěžují spíše jednorázově. Samozřejmě hodně záleží také na věku jedince. Klouby dvacetiletých jsou obvykle elastičtější a vůči zátěži odolnější než u čtyřicetiletých a starších lidí. U trénovaného člověka, který zatěžuje svůj pohybový aparát v přiměřené míře a činí tak dlouhodobě, se paradoxně bolest kloubů neprojevuje v tak razantní míře. Jinak je tomu u rekreačních sportovců, kteří chtějí rychle shodit váhu nebo začnou znenadání intenzivně sportovat.

Na bolest kloubů a obecně potíže s pohybovým aparátem mají vliv i další faktory. Které to jsou?
Priessnitz chladivé mazáníJe to velmi individuální, protože výskyt problémů s klouby je do značené míry podmíněn geneticky. Svoji roli sehrává také strava. Dříve lidé jedli pro posílení kloubů šlachy a kostní chrupavky, které jsou velmi bohaté na kolagen - látku, která je základní stavební hmotou pojivových tkání.

V současné době si asi dovede představit takovou součást jídelníčku málokdo. Proto je vhodné, aby lidé, které trápí bolest kloubů, užívali látky, které jejich pohybový aparát posílí.

Výrobky řady Priessnitz® používáte, jako fyzioterapeut, už celá léta. Jaké s nimi máte zkušenosti?
Tyto přípravky používám od doby, kdy byly uvedeny na trh a musím říct, že jsou velice kvalitní. Oceňuji i fakt, že jsou k dostání ve své hřejivé i chladivé formě. Hřejivé mazání užívám v případě, kdy je potřeba kloub nebo sval uvolnit, danou část těla silně prohřát a prokrvit. Naraženina zase potřebuje chladivé mazání, které tlumí bolest. Kloubní mazání je obecně vhodné při akutní bolesti, protože přináší rychlou úlevu lidem, u nichž se bolest kloubů objevila náhle.

kloubní výživaPokud jde o kloubní výživu v tabletách, jaké je její využití?
Tento přípravek je vhodný na dlouhodobé užívání, díky kterému přináší skvělé účinky. Dodává krevní cestou do oblasti kloubů látky, které bolest kloubů snižují. Jde o doplněk stravy v tabletách, který se vyznačuje vyváženým složením napomáhajícím regeneraci a ochraně kloubů. Účinná kombinace látek - glukosamin, chondroitin sulfát a boswellie - zajišťuje efektivní výživu pro klouby. Po dlouhodobém a pravidelném užívání přípravku může člověk dávkování postupně snižovat nebo na několik měsíců vysadit, protože jeho tělo bude mít vytvořenou dostatečně vysokou hladinu látek na podporu kloubů.

Sám vím, co to bolest kloubů znamená, a kloubní výživu už dlouho, s pozitivními výsledky, užívám. Sympatické je na nich i to, že neobsahují látky, které by vyvolávaly alergie, nepříjemné dráždění kůže nebo svědění. S výrobky řady Priessnitz® jsem se setkal i v několika českých lázních, které jsou zaměřené na rehabilitaci pohybového aparátu a vím, že s nimi mají velmi dobré zkušenosti i tam.

Autor:

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Další z rubriky

Dokonalý úklid domácnosti s vysavačem Vivenso

Dokonalý úklid domácnosti s vysavačem Vivenso

Úklid nemusí trvat celý den nebo víkend. Stačí k tomu mít pomocníka, který vám práci usnadní a urychlí. Přesně takový...

Získejte za letní ceny formování postavy, konec holení a jiná ošetření

Získejte za letní ceny formování postavy, konec holení a jiná ošetření

Po těchto letních ošetřeních budete vypadat, jako by luxusní dovolená trvala několik let! S korektivními dermatoložkami...

Stříbrné šperky a korálky s příběhem

Stříbrné šperky a korálky s příběhem

Objevte originální a celosvětově oblíbené stříbrné šperky značek OHM Beads, Redbalifrog, Elfbeads nebo moderní...

Najdete na iDNES.cz