Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Tradiční výroba ventilátorů v Dašicích skýtá záruku kvality

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Firma VENTILÁTORY KADLEC je výrobcem širokého sortimentu axiálních ventilátorů. Jsou vhodné pro chlazení zařízení až do 100°C. K axiálním ventilátorům nabízí ochranné mřížky, plastové i kovové žaluzie potřebných rozměrů.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Jindřich Kadlec - Ventilátory | foto: Jindřich Kadlec - Ventilátory

Ventilátory a zemědělství, průmysl či stavebnictví si rozumí

Větrání zemědělských objektů, výrobních a skladových hal. Ale také chlazení technologických celků - transformátory počínaje, přes kompresory až po motorové agregáty. A také sušení pomocí ventilátorů v sušárenských provozech v prostředí s vyšší teplotou či provzdušňování sypkých materiálů.

Axiální, se zabudováním do vzduchotechnického potrubí, do zdi, nástěnné ventilátory.

Bohatý sortiment ventilátorů

Firma VENTILÁTORY KADLEC nabízí široký sortiment axiálních ventilátorů a příslušenství. Vyrábí průmyslové ventilátory o průměru 250 mm - 800 mm, se vzduchovým výkonem 1000 m3 až 50 000 m3, při tlaku 50 Pa až 500 Pa, s příkonem motoru 0, 090 kW až 11 kW.

Ventilátory II

Sortiment ventilátorů se postupně rozšířil na 14 typů v různých modifikacích. Ve firemním produktovém portfoliu jsou i axiální ventilátory pro zabudování do zdi či do vzduchotechnického potrubí.

Společné mají jedno - vysokou kvalitu a spolehlivost. Třicetiletá zkušenost s výrobou ventilátorů se zúročila. Konstrukce umožňuje provoz ventilátoru v horizontální či vertikální poloze, při které je oběžné kolo nad motorem.

Ventilátory mohou pracovat ve vlhkých i prašných provozech v teplotním rozmezí od –30°C až +40°C ve standardním provedení a až do 55°C v tropickém provedení.

Ventilátory do potrubí i zdi

Axiální ventilátory pro zabudování do vzduchotechnického potrubí (s kruhovými přírubami) jsou zkonstruovány pro připojení ke vzduchotechnickému kruhovému potrubí. Příruby difuzorů mají normalizované připojovací rozměry pro vzduchotechnická potrubí. Mohou pracovat v poloze horizontální, šikmé i vertikální (s oběžným kolem nahoře).

Ventilátory III

Dalším často požadovaným typem jsou axiální ventilátory pro zabudování do zdi (se čtvercovou přírubou). I laici je znají ze seníků zemědělských družstev a farem. Mohou pracovat v poloze horizontální i vertikální (s oběžným kolem nahoře). Tyto ventilátory se skládají z kruhového difuzoru zaústěného do čtvercové příruby s připevňovacími otvory, elektromotoru, oběžného kola a ochranné mřížky. Skříň je ocelový svařenec. 

Oběžné kolo má plastové lopatky, náboj je hliníkový. Materiál lopatek oběžného kola je standardně polyamid se skelným plnivem (teplotní rozsah -40 až +110°C) Variantou je polypropylen se skelným plnivem (teplotní rozsah -10 až +80°C). Parametry plastových vrtulí (tlak a průtok vzduchu) lze na zvláštní požadavek změnit použitím výměnných lopatek  odlišným úhlem natočení.

Atypické provedení ventilátorů

Předností firmy VENTILÁTORY – KADLEC je flexibilita. Na základě požadavků zákazníka jsou tu schopni vyrobit i nestandardní provedení ventilátorů. Atypické provedení se týká technických parametrů (ventilátory s odlišnými jmenovitými otáčkami popř. řízené frekvenčním měničem, ventilátory s odlišným napětím a kmitočtem el. sítě) i vnějšího provedení (různá povrchová úprava, barevné odstíny).

Celý sortiment ventilátorů dašické firmy VENTILÁTORY – KADLECs kontakty a referencemi  najdete na firemních stránkách www.ventilatory-kadlec.cz.

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Další z rubriky

STEMA-TECH-řešení požadavků v oblasti průmyslové automatizace.
STEMA-TECH-řešení požadavků v oblasti průmyslové automatizace

Jak bychom mohli definovat automatizaci? Automatizace je důkazem rychlého pokroku techniky a označuje použití řídicích systémů k řízení průmyslových zařízení a...  celý článek

Idyla u jezera Fuschlsee v oblasti Salzkammergut
Vydejte se na podzimní výlety do Horního Rakouska

Horní Rakousko je ideálním cílem pro podzimní výlety. Lesy zářící barevným listím, výhledy z alpských vrcholků či tyrkysová jezera vybízí k pěším putování....  celý článek

První globální ročník soutěže „P&G CEO Challenge“ je otevřen.
První globální ročník soutěže „P&G CEO Challenge“ je otevřen

Zájemci se mohou začít registrovat do prvního globálního ročníku prestižní soutěže společnosti Procter & Gamble – P&G CEO CHALLENGE. Soutěž CEO CHALLENGE...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.