Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Tradiční výroba ventilátorů v Dašicích skýtá záruku kvality

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Firma VENTILÁTORY KADLEC je výrobcem širokého sortimentu axiálních ventilátorů. Jsou vhodné pro chlazení zařízení až do 100°C. K axiálním ventilátorům nabízí ochranné mřížky, plastové i kovové žaluzie potřebných rozměrů.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Jindřich Kadlec - Ventilátory | foto: Jindřich Kadlec - Ventilátory

Ventilátory a zemědělství, průmysl či stavebnictví si rozumí

Větrání zemědělských objektů, výrobních a skladových hal. Ale také chlazení technologických celků - transformátory počínaje, přes kompresory až po motorové agregáty. A také sušení pomocí ventilátorů v sušárenských provozech v prostředí s vyšší teplotou či provzdušňování sypkých materiálů.

Axiální, se zabudováním do vzduchotechnického potrubí, do zdi, nástěnné ventilátory.

Bohatý sortiment ventilátorů

Firma VENTILÁTORY KADLEC nabízí široký sortiment axiálních ventilátorů a příslušenství. Vyrábí průmyslové ventilátory o průměru 250 mm - 800 mm, se vzduchovým výkonem 1000 m3 až 50 000 m3, při tlaku 50 Pa až 500 Pa, s příkonem motoru 0, 090 kW až 11 kW.

Ventilátory II

Sortiment ventilátorů se postupně rozšířil na 14 typů v různých modifikacích. Ve firemním produktovém portfoliu jsou i axiální ventilátory pro zabudování do zdi či do vzduchotechnického potrubí.

Společné mají jedno - vysokou kvalitu a spolehlivost. Třicetiletá zkušenost s výrobou ventilátorů se zúročila. Konstrukce umožňuje provoz ventilátoru v horizontální či vertikální poloze, při které je oběžné kolo nad motorem.

Ventilátory mohou pracovat ve vlhkých i prašných provozech v teplotním rozmezí od –30°C až +40°C ve standardním provedení a až do 55°C v tropickém provedení.

Ventilátory do potrubí i zdi

Axiální ventilátory pro zabudování do vzduchotechnického potrubí (s kruhovými přírubami) jsou zkonstruovány pro připojení ke vzduchotechnickému kruhovému potrubí. Příruby difuzorů mají normalizované připojovací rozměry pro vzduchotechnická potrubí. Mohou pracovat v poloze horizontální, šikmé i vertikální (s oběžným kolem nahoře).

Ventilátory III

Dalším často požadovaným typem jsou axiální ventilátory pro zabudování do zdi (se čtvercovou přírubou). I laici je znají ze seníků zemědělských družstev a farem. Mohou pracovat v poloze horizontální i vertikální (s oběžným kolem nahoře). Tyto ventilátory se skládají z kruhového difuzoru zaústěného do čtvercové příruby s připevňovacími otvory, elektromotoru, oběžného kola a ochranné mřížky. Skříň je ocelový svařenec. 

Oběžné kolo má plastové lopatky, náboj je hliníkový. Materiál lopatek oběžného kola je standardně polyamid se skelným plnivem (teplotní rozsah -40 až +110°C) Variantou je polypropylen se skelným plnivem (teplotní rozsah -10 až +80°C). Parametry plastových vrtulí (tlak a průtok vzduchu) lze na zvláštní požadavek změnit použitím výměnných lopatek  odlišným úhlem natočení.

Atypické provedení ventilátorů

Předností firmy VENTILÁTORY – KADLEC je flexibilita. Na základě požadavků zákazníka jsou tu schopni vyrobit i nestandardní provedení ventilátorů. Atypické provedení se týká technických parametrů (ventilátory s odlišnými jmenovitými otáčkami popř. řízené frekvenčním měničem, ventilátory s odlišným napětím a kmitočtem el. sítě) i vnějšího provedení (různá povrchová úprava, barevné odstíny).

Celý sortiment ventilátorů dašické firmy VENTILÁTORY – KADLECs kontakty a referencemi  najdete na firemních stránkách www.ventilatory-kadlec.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Hvězdné války se vrací do Rudolfina ve velkolepém koncertu SCI-FI

Na pódiu Rudolfina bude 150 umělců.

Fanoušci filmové hudby se dočkají dalšího tematického koncertu. A bude to pořádný nářez. Už 13. října 2018 naplní...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Přicházejí dny dopravy zdarma. Víme, kdy to vypukne

Přicházejí dny dopravy zdarma. Víme, kdy to vypukne

Nakupujte výhodně bez poštovného. Online porovnávač Herueka se rozhodl podpořit online nákupy i během aktuální sezóny a...

Najdete na iDNES.cz