Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Toužíte po změně? Dejte svému domovu nové barvy

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Už několik týdnů se na našem trhu prodává novinka pro kutily, která se stává stále populárnější a oblíbenější. Je to stříkací pistole na malování Paint Zoom. Osvědčila se jako perfektní přístroj pro malování, barvení a natírání. S ní stačí pouze stisknout spoušť a vymalujete jako skutečný profesionál.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Toužíte po změně? Dejte svému domovu nové barvy... | foto: Top Shop.cz

Paint Zoom byl vyroben tak, aby jej dokázal použít každý, muži i ženy, bez ohledu na věk. Výrobci brali ohled na to, že ho nebudou používat profesionálové, ale běžní lidé, proto se zaměřili hlavně na praktičnost, snadné používání a snadné čištění.

Paint Zoom - zvládne ho úplně každý!

Paint Zoom - stříkací pistole na malování se dá použít na vymalování jakéhokoliv povrchu: plochou stěnu, omítku, cihly, panely, beton, dřevo atd.

Můžete jím zkrášlit stěny bytu, podlahy, zahradní nábytek, vchodové brány, ale i starý nábytek, plot - vše, co chcete oživit krásnou barvou a přitom neplatit mistrům-malířům.

Funguje promyšleně, ale prostě - zvládne ho úplně každý

Paint Zoom - stříkací pistole je založena na technologii, která se využívá v automobilovém průmyslu. Vyrábí se z ultra lehkého a mimořádně vytrvalého materiálu. Uvnitř přenosného síťového zdroje je průmyslový zdroj, 650 wattový motor, který dodává potřebnou energii k malování.

Paint Zoom - stěna

V praxi Paint Zoom funguje velmi jednoduše a prakticky: naplníte nádrž zvolenou barvou, zapnete Paint Zoom a stisknete spoušť. Barvu můžete nanášet vertikálně i horizontálně, Paint Zoom má však i speciální nástavec na malování rohů a koutů. Nebudete potřebovat žádné kartáčky, štětky ani válečky.

Paint Zoom je přístroj, který se hodí v každé domácnosti - vymalujete s ním velké stěny, i malé plochy a předměty. Pokud toužíte po změně i vy, již nemusíte shánět mistry - malíře, zvládnete to úplně sami. Stačí si už jen vybrat Vaši oblíbenou barvu a použít stříkací pistoli Paint Zoom, jediný originál, který můžete koupit přímo ZDE.

Paint Zoom - stříkací pistole

Paint Zoom - stříkací pistole


Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Imitace betonu® přináší jedinečný, moderně nadčasový vzhled

Imitace betonu v showroomu společnosti Lionstone

Moderní minimalistické stěrky imitující betonovou plochu se již delší dobu drží na pomyslném Olympu oblíbenosti povrchů...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

Další z rubriky

Orbit už podruhé oplácí úsměvy, zapojte se i Vy

Orbit už podruhé oplácí úsměvy, zapojte se i Vy.

Úsměv je někdy to nejkrásnější, co Vás během dne může potkat, speciálně ten dětský. Ne všechny děti ale mají k úsměvu...

Položte plovoucí podlahu

Položte plovoucí podlahu

K položení laminátové podlahy nepotřebujete lepidlo, šrouby ani hřebíky. Pokládka je tedy otázkou jen několika hodin....

Obložte stěnu kamenem

Obložte stěnu kamenem

Keramický obklad sice díky kvalitnímu tisku může docela věrně napodobit i kamenné struktury. Pravý kámen však svou...

Najdete na iDNES.cz