Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Toužíte po plném dekoltu? Dopřejte si ho díky plastice prsou

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Pracoviště Plastické estetické chirurgie MUDr. Tomáše Kydlíčka se specializuje na široké spektrum plastických operací - například na zvětšení a úpravy prsou, liposukce, operace nosů a ušních boltců, očních víček apod.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Na plzeňském pracovišti je každé klientce věnovaná skutečně individuální péče, vše je založeno na vzájemné spolupráci a plné informovanosti. | foto: Plastická estetická chirurgie MUDr. Tomáše Kydlíčka

Toužíte po plném dekoltu?

Pevná prsa a plný dekolt v každém věku. Sen mnoha žen. Mnoho žen ale zůstává jen u svého snu a nepřekročí hranici obav a předsudků. Škoda! Vždyť spokojenost a sebevědomí jdou u žen ruku v ruce a jen žena spokojená sama se sebou vytváří i spokojené rodinné vazby a mezilidské vztahy.

Pokud jsou obavy tím hlavním důvodem, proč jste ještě nezačala svůj sen realizovat, je informovanost tím nejúčinnějším prostředkem. A pro zákrok samozřejmě výběr špičkového pracoviště, kde pacient je skutečně na prvním místě.

Špičkové pracoviště pro plastiku prsou

Takovým pracovištěm  bezesporu Plastická estetická chirurgie MUDr. Tomáše Kydlíčka je. Sídlí v areálu  Fakultní nemocnice Plzeň – Lochotín (Alej Svobody 80, vchod "B", stará budova, 6. patro).

Při operačních výkonech tu používají nejmodernější přístrojové a materiálové vybavení, osvědčené techniky i nejnovější postupy z oboru estetické plastické chirurgie. A co hlavně. Za alfu a omegu všeho je  tu považována maximální otevřená komunikace s klientem a individuální přístup. Co by byl platný jinak sebelépe provedený zákrok, kdyby nebyl veden s cílem realizovat individuální představu!

Plastická estetická chirurgie

Od prvního kontaktu po nová prsa

Na webových stránkách plastické estetické chirurgie http://plasticka-chirurgie.net si můžete přečíst podrobné informace o požadovaném zákroku a v sekci elektronické konzultace se můžete anonymně na cokoliv zeptat, nebo  si i domluvit termín osobní konzultace.

Najdete tu i přímé kontakty na MUDr. Tomáše Kydlíčka i na jeho pravou ruku, asistentku a vrchní zdravotní sestru. Čekací doba na konzultaci se pohybuje v současnosti okolo 2 týdnů a čekací doba na operaci okolo 1,5 měsíce.

Od prvního kontaktu po nová prsa

Při konzultaci vše důkladně proberete a zvážíte, lékař vám pak doporučí optimální řešení. MUDr. Tomáš Kydlíček vás také podrobně seznámí s tím, co vás čeká v předoperačním období, jak bude probíhat operace, hospitalizace a rekonvalescence.

Na plzeňském pracovišti je každé klientce věnovaná skutečně individuální péče, vše je založeno na vzájemné spolupráci a plné informovanosti.

Obavy z dlouhého vyřazení z běžného života nejsou na místě

Čas je drahý pro všechny, řadu žen tedy jistě potěší, že na brzkou pooperační rehabilitaci a časný návrat do běžných životních aktivit se tu klade mimořádný důraz.

Často už první pooperační den bývá pacientka předána do domácího ošetřování. Rychlost návratu k běžným aktivitám či návrat do zaměstnání pak závisí na typu podstoupené operace,  k rekonvalescenci obvykle postačí 7 až 10 dní, takže obavy z dlouhého léčení nejsou na místě.

MUDr. Tomáš Kydlíček

Se všemi informacemi o zamýšlené operaci a o všem, co vás zajímá, se můžete seznámit v klidu svého obýváku. Stačí jen zadat internetovou adresu: plasticka-chirurgie.net anebo se po telefonické dohodě (603838838, 603898514) setkat s MUDr. Tomášem Kydlíčkem a vše probrat osobně.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Imitace betonu® přináší jedinečný, moderně nadčasový vzhled

Imitace betonu v showroomu společnosti Lionstone

Moderní minimalistické stěrky imitující betonovou plochu se již delší dobu drží na pomyslném Olympu oblíbenosti povrchů...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Hanka Kynychová sází na odvodnění organismu

Hanka Kynychová sází na odvodnění organismu

Trápí vás kila navíc, která ne a ne shodit? Máte celulitidu nebo otoky? Třeba jste jen zavodněná a pomůže vám odvodnění...

Připravte se na jaro: detoxikací dobijete energii a posílíte imunitu

Připravte se na jaro:  Detoxikací dobijete energii a posílíte imunitu

Jarní měsíce bývají zaměřené na očistu organismu, ať už je důvodem snaha shodit přebytečná kila nebo se jen cítit...

Bojíte se smát? Na rovnátka není nikdy pozdě

Bojíte se smát? Na rovnátka není nikdy pozdě

Získejte krásný úsměv, o kterém jste vždy snili! Rovné zuby vám nejen zvýší sebevědomí, ale můžete se také vyhnout...

Test 6 rtěnek, o kterých se nejvíce mluví

Test 6 rtěnek, o kterých se nejvíce mluví

Arome.cz Škála barev je stále stejná, ale na čem by kosmetický průmysl vydělal, kdyby ji každý rok trochu nepomíchal a neudal nov...

Najdete na iDNES.cz