Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Toužíte po plném dekoltu? Dopřejte si ho díky plastice prsou

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Pracoviště Plastické estetické chirurgie MUDr. Tomáše Kydlíčka se specializuje na široké spektrum plastických operací - například na zvětšení a úpravy prsou, liposukce, operace nosů a ušních boltců, očních víček apod.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Na plzeňském pracovišti je každé klientce věnovaná skutečně individuální péče, vše je založeno na vzájemné spolupráci a plné informovanosti. | foto: Plastická estetická chirurgie MUDr. Tomáše Kydlíčka

Toužíte po plném dekoltu?

Pevná prsa a plný dekolt v každém věku. Sen mnoha žen. Mnoho žen ale zůstává jen u svého snu a nepřekročí hranici obav a předsudků. Škoda! Vždyť spokojenost a sebevědomí jdou u žen ruku v ruce a jen žena spokojená sama se sebou vytváří i spokojené rodinné vazby a mezilidské vztahy.

Pokud jsou obavy tím hlavním důvodem, proč jste ještě nezačala svůj sen realizovat, je informovanost tím nejúčinnějším prostředkem. A pro zákrok samozřejmě výběr špičkového pracoviště, kde pacient je skutečně na prvním místě.

Špičkové pracoviště pro plastiku prsou

Takovým pracovištěm  bezesporu Plastická estetická chirurgie MUDr. Tomáše Kydlíčka je. Sídlí v areálu  Fakultní nemocnice Plzeň – Lochotín (Alej Svobody 80, vchod "B", stará budova, 6. patro).

Při operačních výkonech tu používají nejmodernější přístrojové a materiálové vybavení, osvědčené techniky i nejnovější postupy z oboru estetické plastické chirurgie. A co hlavně. Za alfu a omegu všeho je  tu považována maximální otevřená komunikace s klientem a individuální přístup. Co by byl platný jinak sebelépe provedený zákrok, kdyby nebyl veden s cílem realizovat individuální představu!

Plastická estetická chirurgie

Od prvního kontaktu po nová prsa

Na webových stránkách plastické estetické chirurgie http://plasticka-chirurgie.net si můžete přečíst podrobné informace o požadovaném zákroku a v sekci elektronické konzultace se můžete anonymně na cokoliv zeptat, nebo  si i domluvit termín osobní konzultace.

Najdete tu i přímé kontakty na MUDr. Tomáše Kydlíčka i na jeho pravou ruku, asistentku a vrchní zdravotní sestru. Čekací doba na konzultaci se pohybuje v současnosti okolo 2 týdnů a čekací doba na operaci okolo 1,5 měsíce.

Od prvního kontaktu po nová prsa

Při konzultaci vše důkladně proberete a zvážíte, lékař vám pak doporučí optimální řešení. MUDr. Tomáš Kydlíček vás také podrobně seznámí s tím, co vás čeká v předoperačním období, jak bude probíhat operace, hospitalizace a rekonvalescence.

Na plzeňském pracovišti je každé klientce věnovaná skutečně individuální péče, vše je založeno na vzájemné spolupráci a plné informovanosti.

Obavy z dlouhého vyřazení z běžného života nejsou na místě

Čas je drahý pro všechny, řadu žen tedy jistě potěší, že na brzkou pooperační rehabilitaci a časný návrat do běžných životních aktivit se tu klade mimořádný důraz.

Často už první pooperační den bývá pacientka předána do domácího ošetřování. Rychlost návratu k běžným aktivitám či návrat do zaměstnání pak závisí na typu podstoupené operace,  k rekonvalescenci obvykle postačí 7 až 10 dní, takže obavy z dlouhého léčení nejsou na místě.

MUDr. Tomáš Kydlíček

Se všemi informacemi o zamýšlené operaci a o všem, co vás zajímá, se můžete seznámit v klidu svého obýváku. Stačí jen zadat internetovou adresu: plasticka-chirurgie.net anebo se po telefonické dohodě (603838838, 603898514) setkat s MUDr. Tomášem Kydlíčkem a vše probrat osobně.

Autor:

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Další z rubriky

GROHE Blue® Home je váš soukromý pramen dokonalé chuti a požitku

GROHE Blue® Home je váš soukromý pramen dokonalé chuti a požitku

Pokud hledáte způsob, kterým do svého života přinesete radikální změnu, není důvod, proč nehledat v kuchyni....

Získejte za letní ceny formování postavy, konec holení a jiná ošetření

Získejte za letní ceny formování postavy, konec holení a jiná ošetření

Po těchto letních ošetřeních budete vypadat, jako by luxusní dovolená trvala několik let! S korektivními dermatoložkami...

Jaké nemoci přenáší klíšťata? Zabraňte jejich přenosu

Jaké nemoci přenáší klíšťata? Zabraňte jejich přenosu

Léto láká k procházkám v přírodě. Už si ale nemůžeme bezstarostně lehnout do trávy. Klíšťata číhají na každém kroku. A...

Najdete na iDNES.cz