Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Toužíte po krásné terase? Tři tipy vám odhalí, jak na to

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Terasy a balkony jsou dnes nedílnou součástí našich domovů. Za slunečných dní se z nich stávají venkovní obývací pokoje, kde rádi odpočíváme a trávíme volné chvíle s dětmi či přáteli. Jaká podlahová krytina bude pro ně nejideálnější?

Venkovní dlažba Horizon | foto: M.B.KERAMIKA

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Snadnou údržbu, rychlou opravu a krásný design nabízejí keramické dlaždice o tloušťce 2 cm. Tyto dlaždice jsou vyrobeny za použití nejmodernějších technologií. Mají dlouhou životnost, snadno se čistí, řada z nich je protiskluzných a nabízejí také další výhody. I proto 2cm dlažby volí pro svou terasu či balkon čím dál víc lidí.

A my v M.B.KERAMICE to dobře víme, protože neustále sledujeme trendy v oblasti keramických obkladů a dlažeb. Pro velký zájem našich zákazníků jsme postupně vytvořili nejširší nabídku venkovních dlažeb na terasu na našem trhu. Přinášíme vám 3 řešení našich zákazníků, která vás uchvátí. Proč jeden z nich zvolil k bazénu keramickou dlažbu se vzhledem dřeva? A z jakého důvodu jsme se s dalším shodli na kombinované pokládce?

1.Zvolte keramickou „dřevěnou“ dlažbu. Je stálobarevná

Přijde vám, že na obrázku níže je položena dřevěná podlaha? Kdepak! Kolem bazénu byla použita 2cm keramická dlažba v imitaci dřeva. Designéři si se vzhledem skutečně pohráli a dlažba tak působí doslova tak, jako kdyby přírodnímu dřevu „z oka vypadla.“ Zákazník je s výběrem velmi spokojený, protože se oblíbeného vzhledu dřeva nemusel vzdát. Probrali jsme s ním možné alternativy a shodli jsme se na tom, že přírodní dřevo jen sice krásné, ale velmi náročné na údržbu. A opravdu odolná exotická dřeva jsou velmi drahá. Naproti tomu venkovní 2cm keramická dlažba zůstává pořád stálobarevná, ať už venku mrzne nebo svítí slunce.

Milujete dřevo? Ani venku se ho vzdát nemusíte. Jako podlahovou krytinu k bazénu jsme se zákazníkem vybrali 2 cm keramickou dlažbu v imitaci dřeva, která zůstává stálobarevná, ať už venku mrzne nebo svítí slunce.

Venkovní dlažba

Realizace zákazníka M.B.KERAMIKY. Použita venkovní 2cm dlažba v imitaci dřeva, která je stálobarevná

Chcete si dopřát tuto odolnou „dřevěnou“ dlažbu i na vaší terase? Rádi vám poradíme nejen s výběrem vhodné dlažby na terasu, ale i bazénových lemů, dalších potřebných komponentů a především s celkovým technickým řešením.

2.Efektně slaďte dlažbu v interiéru a exteriéru

Oblíbená imitace dřeva vypadá velmi dobře i na menších balkonech. A co byste řekli na to, kdybyste stejný design podlahy mohli mít i v interiéru? Dlažba na obrázku totiž nabízí možnost, jak vaše vnitřní a venkovní království dokonale sladíte. Zatímco pro exteriér použijete venkovní dlažbu s tloušťkou 2 cm, pro interiér zvolte dlažbu s tloušťkou 1 cm. Mají naprosto stejný design, liší se pouze způsobem pokládky. Interiérovou dlažbu je vždy potřeba lepit, tu exteriérovou je na balkonech nejvhodnější položit bez použití lepidla na výškově nastavitelné podnožky – terče. Realizaci na obrázku chybí už jenom venkovní zábradlí a relax může začít.

Toužíte po krásné terase?

Na terásku zákazníka, jsme vybrali dlažbu Noon. Sérii lze použít, jak v interiéru, tak exteriéru.

Chcete si pro inspiraci prohlédnout i další nápady, jak sladit dlažby? Ozvěte se nám a představíme vám řadu dalších řešení, které jsme vytvořili s našimi zákazníky.

3.Vybudujte „chytrou“ terasu. Nikdy nebudete bourat

Majitel této elegantní venkovní terasy pečlivě vybíral vhodnou podlahovou krytinu 2 roky. Jak se nám svěřil, hlavně nechtěl nic uspěchat. Hledal především odolnou venkovní podlahu. Zlom v procesu výběru přišel ve chvíli, kdy na doporučení známého oslovil nás z M.B.KERAMIKY. Společně jsme vybrali 2cm keramickou dlažbu v imitaci cementové stěrky. Zároveň jsme společně s obkladači vymysleli zajímavou a „chytrou“ variantu pokládky. Jako podklad připravili řemeslníci zhutněné štěrkové lože, které zajišťuje výborný odtok vody. Na ně pak položili vybranou dlažbu na terče.

Venkovní dlažba

Na terasu u rodinného domku byla použita 2cm dlažba v imitaci betonové stěrky, položena na terče.

Protože lze jednotlivé dlaždice snadno rozebrat a znovu složit, majitel bude moci pod nimi bez nutnosti bourání kdykoliv rozšířit nebo opravit kabely od zahradního osvětlení. I proto o lepené dlažbě vůbec neuvažoval. Okrasné stromy jsou usazeny pouze do štěrku a jejich kmeny zdobí dekorativní kamínky.

Hledáte i další tipy?

Ozvěte se nám do M.B.KERAMIKY. Pomůžeme vám s výběrem 2cm dlažby na terasu. Specializujeme se ale i na velkoformátové obklady a dlažby, dlažby s imitací dřeva, obklady a dlažby do koupelny nebo také luxusní obklady a dlažby. Jsme usměvavý a vždy pozitivně naladěný tým odborníků, který vám poradí nejen s výběrem vhodného typu obkladů a dlažeb. Ale také s jejich designem, postupem pokládky či lepení a nalezneme pro vás nejvhodnější technické řešení. Pro ty z vás, kteří nebydlíte v dosahu jedné z našich pěti prodejen, jsme speciálně vytvořili online poradenské centrum.

Kde M.B.KERAMIKU najdete?

Prodejna

Těší se na vás usměvavý tým odborníků z M.B.KERAMIKY

Máme pobočky v Prostějově, Přerově, Znojmě, Svitavách a Brně.

Poradíme zájemcům z celé ČR:
Využijte Online poradenské centrum | Zavolejte na 777 746 852
Pro více informací navštivte www.mbkeramika.cz


Nejčtenější

Nová platební metoda v kryptoměně Bitcoin

Nová platební metoda v kryptoměně Bitcoin

Společnost Pražská plynárenská se od června zařadila mezi společnosti, které se nebojí využívat nové technologie a svým...

Dá se při zařizování interiéru spolehnout na jediného partnera?

Luxusní prémiová kuchyně a sestava skříní HANÁK FOTO: HANÁK NÁBYTEK

A kde ho najít? Vyhněte se stresu, ztrátě času i špatným rozhodnutím a najměte jednoho spolehlivého dodavatele. Obraťte...

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Se začátkem školního roku vyvstává ve většině rodin se školáky otázka kapesného. Měly by děti dostávat svoje peníze,...

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Na Třeboňsku je přibližně 500 rybníků, které tvoří geniálně důmyslný systém propojený desítkami kilometrů vodních...

Střední Čechy zvou i na cizokrajná zvířata. Jejich maskotem je pratur

Střední Čechy zvou i na cizokrajná zvířata. Jejich maskotem je pratur

Objevte svět zvířat ve středních Čechách. Středočeský kraj je plný domácích, divokých, exotických, ale i pravěkých...

Další z rubriky

Stoly s centrální nohou jsou zajímavé i praktické

Stoly s centrální nohou jsou zajímavé i praktické

Stůl se čtyřmi nohami najdeme v každém domě. Buďte hraví a originální! Představujeme vám stoly s centrální nohou, které...

Zimní zahrady a kovovýroba na míru: moderní materiály a technologie

Zimní zahrady a kovovýroba na míru: moderní materiály a technologie

Jaké možnosti se v současné nabízí při konstrukci zimních zahrad? A čeho lze dosáhnout kvalitním potiskem plastových a...

Jak vybrat okna, se kterými budete spokojeni i po generace?

Jak vybrat okna, která vám budou po generace dobře sloužit?

V dnešní době mnoho lidí volí pro svůj byt či dům plastová okna, která nabízejí oproti dřevěným řadu výhod. Jak ale...

Najdete na iDNES.cz