Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Top nápady, díky kterým vytvoříte perfektní kancelář

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
V práci trávíme minimálně třetinu života. Právě proto byste měli klást důraz na to, abyste se v práci cítili co nejlépe. Poradíme vám pár nápadů, jak si vytvořit pohodlné pracoviště, do kterého se budete každé ráno těšit.

Top nápady, díky kterým vytvoříte perfektní kancelář | foto: ČTK

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Chcete po zaměstnancích nápady? Vytvořte jim k tomu podmínky

Atmosféra prostředí, ve kterém pracujeme, je klíčová pro naši spokojenost. Kvalitní a dobře vybavené kanceláře ovlivňují zdraví lidí, vztahy na pracovišti a konec konců i produktivitu. Nezáleží na tom, jestli patříte mezi start-upové firmy, malé či velké společnosti. Krásnou a dobře zařízenou kancelář si zaslouží všichni. Při zařizování pracovního prostoru myslete nejenom na pracovní zónu, ale také na místa pro odpočinek a prostory, kde se budou zaměstnanci neformálně setkávat nebo mít chvíli na oddech. Ty nejlepší nápady totiž nevznikají od stolu, ale právě během neformálních rozhovorů nebo aktivit.

Méně sick days? Pořiďte kvalitní židle

Základem pracoviště v kanceláři je samozřejmě dobrý a bytelný stůl včetně pohodlné a nastavitelné kancelářské židle. Ta je velmi důležitá pro zdraví zaměstnanců. Smyslem jejího pořízení by nemělo být jen to, aby měl zaměstnanec na čem sedět, ale také co nejvíce eliminovat bolesti zad, kterými trpí lidé se sedavým zaměstnáním. Až 25 % sick days si lidé berou kvůli bolestem pohybového aparátu. 

Svoje zaměstnance podporujte i v tom, aby se nebáli zvednout od stolu, prošli se, protáhli ztuhlé svaly a zčerstva opět zasedli k pracovnímu stolu. Do neformálních zón umístěte gauč, křeslo a fatboye, na které se mohou zaměstnanci natáhnout a změnit klasickou polohu sezení. Kancelář můžete doplnit i o pár gymnastických míčů.

Přineste do kanceláře trochu přírody

Květiny a různé dekorace udělají s interiérem opravdové zázraky. Zeleň působí dobře na psychiku, posiluje dobrou náladu a snižuje stres. Vybírejte do kanceláře květiny, které nejsou až tak náročné na údržbu. Zalévat je mohou buď pověření zaměstnanci nebo uklízečky. Ale pozor, rozhodně nedávejte do kanceláří květiny umělé. Nejenom, že nevypadají příliš vábně a po čase se na nich usazuje prach, ale hlavně nemají zdaleka stejný efekt, jako živá vegetace.

Kdo si hraje, nezlobí

Snažte se do kanceláře umístit věci, které mohou zaměstnanci využít k zábavě a oddychu. Je už na vás, jestli jim pořídíte Xbox, PlayStation nebo třeba stolní fotbal či pingpongový stůl. U takových aktivit prohloubí pracovníci své kolegiální vztahy, vyřeší palčivé problémy na neformální úrovni a přijdou na nové nápady. Vaši zaměstnanci tuto možnost velmi ocení a vynaložené úsilí se vám stonásobně vrátí.

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Stoly s centrální nohou jsou zajímavé i praktické

Stoly s centrální nohou jsou zajímavé i praktické

Stůl se čtyřmi nohami najdeme v každém domě. Buďte hraví a originální! Představujeme vám stoly s centrální nohou, které...

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Chcete mít zahradu před zimou uklizenou stejně dobře jako obývací pokoj v neděli odpoledne? Poradíme vám, jak si s tím...

Dá se při zařizování interiéru spolehnout na jediného partnera?

Luxusní prémiová kuchyně a sestava skříní HANÁK FOTO: HANÁK NÁBYTEK

A kde ho najít? Vyhněte se stresu, ztrátě času i špatným rozhodnutím a najměte jednoho spolehlivého dodavatele. Obraťte...

Značka Strongbow osvěží město Brno

Značka Strongbow osvěží město Brno

V rámci kampaně značky Strongbow „Osvěž město jablky“ bylo možné hlasovat pro město, ve kterém bude uspořádána cider...

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Tipsport extraliga se už zase blíží! 14 týmů, 52 kol, 364 zápasů v základní části a elektrizující bitvy v play off....

Další z rubriky

Vyberte ten správný party stan

Vyberte ten správný party stan

K létu neodmyslitelně patří venkovní zábava. Když se ale občas objeví nějaký mráček, je dobré být připraven. Pokud...

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Chcete mít zahradu před zimou uklizenou stejně dobře jako obývací pokoj v neděli odpoledne? Poradíme vám, jak si s tím...

Přínos business inteligence řešení vám pomohou zvýšit externí data

Přínos business inteligence řešení vám pomohou zvýšit externí data

Vložte do rukou svých B2B obchodníků účinnou zbraň! Je čas vidět svůj business z větší perspektivy, přes externí data....

Najdete na iDNES.cz