Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Top aplikace nejen pro manažery

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Dnes pro vás internetový obchod Huramobil.cz připravil super aplikace do kanceláře, které ocení nejen manažeři. S těmito aplikacemi můžete mít pod kontrolou všechny své úkoly, povinnosti a zjednodušit si tak práci. Pojďte se s námi podívat na výběr těch nejlepších.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Top aplikace nejen pro manažery | foto: HuraMobil

1.Poznámky a seznamy Google Keep

Google Keep je skvělý pomocník pro všechny, kteří potřebují mít své nápady na jednom místě. Pohodlně si do tohoto poznámkového bloku zapíšete vše, co nechcete zapomenout. Svoje poznámky pak můžete upravovat, třídit, rozdělit je podle barvy nebo sdílet s ostatními uživateli. Samozřejmostí je také možnost synchronizace se všemi zařízeními, jako je tablet, mobil nebo počítač. Budete tak mít všechny své nápady, seznamy a připomínky vždy po ruce. Jistě vás potěší možnost dát si Google poznámky jako widget na displej telefonu.

Ke stažení:
Pro Android
Pro Apple

Top aplikace nejen pro manažery

2.Disk Google

Další nepostradatelná aplikace, kterou ocení všichni, kteří pracují na více zařízení a potřebují mít vše rychle po ruce. Na Disk Google jednoduše uložíte vše, co potřebujete, např. obrázky, videa nebo různé dokumenty. Ty navíc můžete v disku rovnou vytvářet a mít je tak dostupné prostě odkudkoliv. Další super funkcí je sdílení s uživateli. Na jednom dokumentu, tak může pracovat celá kancelář nebo rodina. Stačí jen upravit možnosti sdílení (upravovat, prohlížet nebo komentovat) a ostatní uvidí vaše soubory. Ale nebojte se, uvidí jen to, co jim poskytnete.

Ke stažení:
Pro Android
Pro Apple

Top aplikace nejen pro manažery

3.Facebook Pages Manager

Šikovný správce stránek na Facebooku, se kterým můžete řídit vaše podnikání, ať jste kdekoliv. Tato aplikace umožňuje přidávat nové příspěvky, spravovat je, odpovídat na komentáře i na soukromé zprávy. Samozřejmostí je také náhled všech vašich příspěvků, tedy i těch, které teprve čekají na zveřejnění nebo je máte uložené v konceptech. S touto aplikací máte rovnou i přístup ke všem přehledům a statistikám.

Ke stažení:
Pro Android
Pro Apple

Top aplikace nejen pro manažery

4.Bussines calendar 2 - kalendář

Mějte svůj čas pod kontrolou se skvělým kalendářem, který vám pomůže organizovat váš osobní, ale i pracovní život. S Bussines calendar 2 si můžete naplánovat události a zobrazit si je v denním, týdenním, měsíčním nebo ročním náhledu. Umožňuje i barevné odlišování podle vašich priorit. Uvidíte tak vše rychle a přehledně. Jistě oceníte i možnost widgetu.

Ke stažení:
Pro Android

Top aplikace nejen pro manažery

5.Trello - Organize Anything

Zajímavý název, pod kterým se skrývá ještě zajímavější aplikace. Tento pomocník vám pomůže efektivně plnit vaše úkoly. Ptáte se jak? Jednoduše vás bude bavit odškrtávat si vaše splněné povinnosti. V Trello tak uvidíte nejen vaše úkoly, ale můžete vytvořit i sdílené složky pro své kolegy. Ihned se tak z něj stává super pomocník pro vedení pracovních projektů. Vše uvidíte přehledně seřazené do karet, které naleznete srovnané ve sloupcích. Kolegy dokonce můžete označit jako zodpovědné osoby na daný úkol. Každý tak bude vědět, co má a nemá plnit. Úkoly si navíc můžete vzájemně komentovat a přiřazovat jim barevné štítky nebo termíny.

Ke stažení:
Pro Android
Pro Apple

Top aplikace nejen pro manažery

6.Tiny Scanner - PDF Scanner App

Jistě to znáte, potřebujete rychle něco oskenovat, ale nemáte po ruce tiskárnu ani scanner. Nyní již tento problém nebudete muset řešit! S aplikací TinyScanner si všechny vaše důležité dokumenty vyfotíte a rovnou vám je převede jako scan do formátu pdf. Obrázky pak můžete jednoduše upravit pomocí 5 úrovní kontrastu pro ostré černobílé texty.

Všechny vaše scany si také můžete jednoduše pojmenovat a vložit je do složek. Samozřejmě nechybí možnost odesílání třeba emailem nebo uložení na cloudová úložiště. Nemusíte ale scanovat jen důležité dokumenty, zápisky ze školy, ale třeba také účtenky z nákupů. Vše tak budete mít rychle po ruce bez zbytečného hledání.

Ke stažení:
Pro Android
Pro Apple

Top aplikace nejen pro manažery

7.Mention

Mějte přehled o tom, kdo se všude zmiňuje o vašem podnikání na internetu. Tato aplikace umožňuje monitorovat klíčová slova, sociální sítě, blogy, videa nebo fóra.

Ke stažení:
Pro Android
Pro Apple

Top aplikace nejen pro manažery

8.LinkedIn - pozice propojené s firmami a uživateli

O této sociální síti jste určitě již slyšeli. Jejím hlavním úkolem je spojovat lidi různých pracovních pozic a budovat profesní a kariérní síť. Pomocí této sítě, tak budete mít přehled o všech novinkách, co se dějí ve vašem oboru. Můžete prohlížet různé profily a komunikovat se zajímavými lidmi. Pokud budeme potřebovat hledat novou práci, právě LinkedIn vám pomůže najít zaměstnání vašich snů.

Ke stažení:
Pro Android
Pro Apple

Top aplikace nejen pro manažery

9.Twitter

Zůstaňte v obraze díky sociální síti, se kterou budeme mít dění celého světa jako na dlani. Uvidíte příspěvky lidí ze všech koutů světa a zároveň ze všech okruhů, která vás zajímají, jako je sport, zábava, politika, zpravodajství nebo vaše koníčky. Zároveň můžete i vy sdílet s ostatními obrázky nebo vaše postřehy.

Ke stažení:
Pro Android
Pro Apple

Top aplikace nejen pro manažery

Aplikace, které oceníte o pracovní pauze

Dámejídlo
Zapomněli jste si navařit do práce? Nevadí! Zachrání vás tato aplikaci na rozvoz jídla. Můžete si tak objednat z kanceláře oběd, na který zrovna máte chuť. To navíc z více jak 1500 restaurací a vše vám dovezou rovnou do práce.

Ke stažení:
Pro Android

České noviny a časopisy
Skvělá aplikace, se kterou máte přístup ke všem časopisům a novinám na internetu na jednom místě. Můžete si tak pohodlně číst a mít přehled o všem, co se ve světě děje.

Ke stažení:
Pro Android

Top aplikace nejen pro manažery

Znáte Huramobil.cz?

Huramobil.cz je specialista na mobilní telefony z české distribuce a příslušenství již od roku 1997. Víte, proč je Huramobil.cz tak úspěšný na českém trhu? Klíčovým prvkem je individuální péče a následná spokojenost každého zákazníka. Díky tomu se Huramobil.cz umístil mezi finalisty v ceně kvality v prestižní soutěži ShopRoku 2015 pořádané portálem Heuréka. Na vlastním skladě disponuje zásobami v počtu cca 20.000ks.

Můžete si být tedy jisti, že zboží, které je právě skladem a objednáte jej do 17:00 Vám bude doručeno následující pracovní den a díky tomu je průměrná doba dodání zboží k zákazníkovi neuvěřitelných 1,8 dne. Nevěříte? Podívejte se na podrobné statistiky z nezávislého porovnávače Heuréka.cz. Huramobil.cz by doporučilo 99% zákazníků svým známým. Budete i vy mezi nimi?


Nejčtenější

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč!

Po pěti letech jsou tady opět volby prezidenta republiky. Hned osm uchazečů se utká v prvním kole a pokud nikdo nezíská...

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Další z rubriky

Top aplikace nejen pro manažery

Top aplikace nejen pro manažery

Dnes pro vás internetový obchod Huramobil.cz připravil super aplikace do kanceláře, které ocení nejen manažeři. S...

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

Všichni cpeme operátorům po celý rok nekřesťanské peníze. Nyní máte šanci si to od nich vybrat zpět! Vytáhnout z nich...

Umělá inteligence: technologie, která změní trh smartphonů

Umělá inteligence: technologie, která změní trh smartphonů

Ani nový procesor, ani lepší kamera nebo nejnovější systém reproduktorů nedokážou to, co umělá inteligence. Huawei Mate...

Receptem: Lehký rýžový salát s ledovým salátem
Receptem: Lehký rýžový salát s ledovým salátem

Nevíte, co s sebou do práce? Na oběd zkuste lehký rýžový salát

Najdete na iDNES.cz