Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Tiskárny, kopírky, ale i poháry a medaile. To je COPIA Liberec

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Svět společnosti COPIA Liberec je pestrý jako život sám. Potřebujete do svých kanceláří kopírovací stroje, tiskárny či skartovačky? Nebo pořádáte nějakou sportovní akci a rádi byste předali diplomy, medaile, poháry?

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Tiskárny, kopírky, ale i poháry a medaile. | foto: COPIA Liberec

Nebo chcete dát o sobě "jen" vědět a pořídit si originální reklamní předměty? Ve všech případech jste na správné adrese u firmy COPIA Liberec.

Autorizovaný prodejce kopírovací techniky, tiskáren i skartovaček

COPIA Liberec je autorizovaným prodejcem značek SHARP, Brother, CANON. Ale nabízí také techniku jiných známých firem. Nabídka kopírovací techniky zahrnuje analogové kopírovací přístroje, digitální systémy a multifunkční přístroje.

Potřebujete kopírky pro malou kancelář, středně velkou či velkou společnost? Žádný problém. Z bohaté nabídky si vybere každý.

Důvod, proč si pořizovat potřebnou kopírovací a kancelářskou techniku u společnosti COPIA Liberec, je jasný. Jedná se o kvalitní prověřená zařízení, která vám COPIA Liberec dodá až "do domu", nainstaluje a proškolí váš personál, aby se předešlo zbytečným přerušením práce systému a zařízení bylo stále v pohotovosti. Samozřejmostí je záruční a pozáruční rychlý a vysoce odborný servis.

A bonus navíc - při pořízení kopírovací a další techniky si můžete zvolit ze tří způsobů financovaní: koupě, pronájem či leasing.

Vyberte si pohár, medaile nebo diplomy pro svoji akci

Portfolio služeb COPIA Liberec rozšířila o prodej pohárů a věcných cen sportovním klubům a zájmovým organizacím. V loňském roce otevřela novou vzorkovnu MARTY- sportovní poháry a medaile. Můžete tu pořídit sportovní i putovní poháry, medaile, sošky, plakety, talíře.

Variabilita je nevídaná: sestaví vám tu až na tisíc různých variant pohárů a plaket. Zboží je dováženo jako stavebnice ze zahraničí a kompletace a tisk je prováděn přímo ve firemních dílnách.

Tiskárny, kopírky, ale i poháry a medaile.

Vyberte si pohár nebo medaile pro svoji akci

Filozofií firmy COPIA Liberec je v co nejkratším možném termínu zákazníkovi dodat kompletní službu. To znamená, že objednané poháry, plakety, sošky a medaile doplní na míru zhotovenými štítky se jménem závodu, datem konání, celkovým umístněním, popřípadě logem závodu, či sponzora.

V krátkých lhůtách vám tu také navrhnou a dodají diplomy pro danou akci a v případě zájmu i malé série triček s požadovaným potiskem (logo sponzora, logo akce).

Ale tím nabídka nekončí. Pořadatelé akcí tu zaplesají, protože na jednom místě - u firmy COPIA Liberec pořídí skutečně všechno. Zapůjčit si tu mohou bannery, tiskovou techniku, ozvučení, dataprojekci, LCD televize, stupně pro vítěze, časomíru.

Proč neuspořádat akci, na kterou díky objednaným pohárům, diplomům, medailím s originálními štítky a popisy lidé jen tak nezapomenou? A pořadatelům možnost zapůjčit si na jednom místě potřebné vybavení ušetří čas i peníze.

Upomínkové a reklamní předměty pro kluby, úřady i jednotlivce

COPIA Liberec vyrábí i upomínkové a reklamní předměty jako placky, klíčenky, reklamní hodiny a podobně. Zákazníky jsou sportovní kluby, zájmové organizace, nebo jejich sponzoři, městské úřady, policejní a vojenské útvary převážně v libereckém regionu, ale také jednotlivci pořádající náhodné kulturní a sportovní akce či rodinné oslavy. Pořídit tu můžete i velkoformátový tisk na samolepící fólie, plachty, plast, textil, malířské plátno, apod.

Tiskárny, kopírky, ale i poháry a medaile.

Podrobné informace o společnosti COPIA Liberec, její nabídce kopírovací a další kancelářské techniky najdete na internetové adrese: www.copialiberec.cz.


Autor:
Témata: Canon

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Nový letní fenomén, lehký drink s těžkým jménem, Cointreau Fizz

Nový letní fenomén, lehký drink s těžkým jménem, Cointreau Fizz

Minimalismus je trendy, stává se z něj nový životní styl a kromě módy a designu se promítá i do gastronomie. Užijte si...

Prague PlayOffs 2018: Vyhrajte dvě vstupenky v hodnotě 7 380 Kč

Prague PlayOffs 2018: Vyhrajte 2 vstupenky v hodnotě 7 380 Kč

Milujete koně? Účastníte se různých parkurových klání? Ať už je vaše odpověď kladná na první či druhou otázku, případně...

Cvičení na bolest zad vyžaduje pravidelnost

Cvičení na bolest zad vyžaduje pravidelnost

Také se celý den hrbíte u počítače nebo v autě a večer se po ulehnutí do postele ozvou vaše záda? Máte málo pohybu a...

Najdete na iDNES.cz