Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Tiskárny, kopírky, ale i poháry a medaile. To je COPIA Liberec

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Svět společnosti COPIA Liberec je pestrý jako život sám. Potřebujete do svých kanceláří kopírovací stroje, tiskárny či skartovačky? Nebo pořádáte nějakou sportovní akci a rádi byste předali diplomy, medaile, poháry?

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Tiskárny, kopírky, ale i poháry a medaile. | foto: COPIA Liberec

Nebo chcete dát o sobě "jen" vědět a pořídit si originální reklamní předměty? Ve všech případech jste na správné adrese u firmy COPIA Liberec.

Autorizovaný prodejce kopírovací techniky, tiskáren i skartovaček

COPIA Liberec je autorizovaným prodejcem značek SHARP, Brother, CANON. Ale nabízí také techniku jiných známých firem. Nabídka kopírovací techniky zahrnuje analogové kopírovací přístroje, digitální systémy a multifunkční přístroje.

Potřebujete kopírky pro malou kancelář, středně velkou či velkou společnost? Žádný problém. Z bohaté nabídky si vybere každý.

Důvod, proč si pořizovat potřebnou kopírovací a kancelářskou techniku u společnosti COPIA Liberec, je jasný. Jedná se o kvalitní prověřená zařízení, která vám COPIA Liberec dodá až "do domu", nainstaluje a proškolí váš personál, aby se předešlo zbytečným přerušením práce systému a zařízení bylo stále v pohotovosti. Samozřejmostí je záruční a pozáruční rychlý a vysoce odborný servis.

A bonus navíc - při pořízení kopírovací a další techniky si můžete zvolit ze tří způsobů financovaní: koupě, pronájem či leasing.

Vyberte si pohár, medaile nebo diplomy pro svoji akci

Portfolio služeb COPIA Liberec rozšířila o prodej pohárů a věcných cen sportovním klubům a zájmovým organizacím. V loňském roce otevřela novou vzorkovnu MARTY- sportovní poháry a medaile. Můžete tu pořídit sportovní i putovní poháry, medaile, sošky, plakety, talíře.

Variabilita je nevídaná: sestaví vám tu až na tisíc různých variant pohárů a plaket. Zboží je dováženo jako stavebnice ze zahraničí a kompletace a tisk je prováděn přímo ve firemních dílnách.

Tiskárny, kopírky, ale i poháry a medaile.

Vyberte si pohár nebo medaile pro svoji akci

Filozofií firmy COPIA Liberec je v co nejkratším možném termínu zákazníkovi dodat kompletní službu. To znamená, že objednané poháry, plakety, sošky a medaile doplní na míru zhotovenými štítky se jménem závodu, datem konání, celkovým umístněním, popřípadě logem závodu, či sponzora.

V krátkých lhůtách vám tu také navrhnou a dodají diplomy pro danou akci a v případě zájmu i malé série triček s požadovaným potiskem (logo sponzora, logo akce).

Ale tím nabídka nekončí. Pořadatelé akcí tu zaplesají, protože na jednom místě - u firmy COPIA Liberec pořídí skutečně všechno. Zapůjčit si tu mohou bannery, tiskovou techniku, ozvučení, dataprojekci, LCD televize, stupně pro vítěze, časomíru.

Proč neuspořádat akci, na kterou díky objednaným pohárům, diplomům, medailím s originálními štítky a popisy lidé jen tak nezapomenou? A pořadatelům možnost zapůjčit si na jednom místě potřebné vybavení ušetří čas i peníze.

Upomínkové a reklamní předměty pro kluby, úřady i jednotlivce

COPIA Liberec vyrábí i upomínkové a reklamní předměty jako placky, klíčenky, reklamní hodiny a podobně. Zákazníky jsou sportovní kluby, zájmové organizace, nebo jejich sponzoři, městské úřady, policejní a vojenské útvary převážně v libereckém regionu, ale také jednotlivci pořádající náhodné kulturní a sportovní akce či rodinné oslavy. Pořídit tu můžete i velkoformátový tisk na samolepící fólie, plachty, plast, textil, malířské plátno, apod.

Tiskárny, kopírky, ale i poháry a medaile.

Podrobné informace o společnosti COPIA Liberec, její nabídce kopírovací a další kancelářské techniky najdete na internetové adrese: www.copialiberec.cz.


Autor:
Témata: Canon

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Revoluce v úsporách: První hybridní elektrický ohřívač vody

Revoluce v úsporách: První hybridní elektrický ohřívač vody

50% úspora energií při ohřevu vody? Jde to! Nový inteligentní elektrický ohřívač vody Lydos Hybrid firmy Ariston to...

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů!

Mentor Jan Mühlfeit tvrdí, že v každém z nás se skrývá potenciál a že odhalením svých silných i slabých stránek...

Další z rubriky

Jarní Zemědělec 2018: plato třiceti českých vajec za 70 Kč

Plato 30ks českých vajec za 70 Kč! Jarní Zemědělec 2018  21.–25.3 2018

První jarní den oslavíme zahájením výstavy na Výstavišti Lysá nad Labem! Již čtyřicáté osmé pokračování této největší...

Smixin, revoluce v mytí rukou

Smixin, revoluce v mytí rukou

Jedná se o inteligentního pomocníka, který je navíc šetrný k životnímu prostředí. Nemusíte na nic sáhnout, Smixin sám...

Franchisingová síť NATURHOUSE hledá zdatné podnikatele

Jan Gonda, Master-franchisant NATURHOUSE pro ČR a SR

Franchising s NATURHOUSE je poměrné jednoduchá cesta k podnikání s jistotou. Franchisor předá celé know how a je...

Najdete na iDNES.cz