Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Tipy na dárky: pomůcky pro seniory. Usnadněte svým blízkým život

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Také už vaše rodiče nebo prarodiče trápí ztuhlé klouby a jen přesun z místnosti do místnosti jim dělá problém? Dopřejte jim dostatečný komfort, aby se u sebe doma necítili jako ve vězení. Pomůcky pro seniory nestojí mnoho a vaši blízcí zase budou o něco samostatnější.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Tipy na dárky - pomůcky pro seniory. Nástavce na WC | foto: MALKOL CZO, SPOL. S R. O.

Vaši příbuzní, které už dostihlo stáří, vám určitě nechtějí být na obtíž. I když jim stále vysvětlujete, že pomáháte rádi, cítí se provinile, když vás prosí třeba jen o podání nějaké věci. Navraťte svým nejbližším alespoň částečně jejich soběstačnost a usnadněte jim život pomocí praktických pomůcek.

Příjemný a jistý pohyb v koupelně

Nejen senioři, ale všichni, kteří se potýkají s omezením pohybu, ocení nástavce na WC, které výrazně usnadní dosedání i vstávání. Jako součást prevence vzniku proleženin, nebo pro pacienty, kteří jimi již trpí, je ideální měkčený nástavec.

Tipy na dárky - pomůcky pro seniory. Nástavce na WC

Skvělou pomůckou jsou také sedačky do vany, se kterými již pravidelné koupání nebude takový problém. Starší osoby už do vany nevchází tak bezproblémově jako zamlada a svému tělu nemohou tolik věřit. Větší jistotu jim dodá protiskluzová podložka a dosedání usnadní sedačka, která slouží také jako stolička pro snadnější přístup do vany.

Tipy na dárky - pomůcky pro seniory. Sedačky do vany

Pomůcky pro seniory, které uleví bolestem

Od bolesti hlavy a krční páteře pomáhá zdravotní polštář z PU pěny s paměťovým efektem, který také podporuje správné držení krční páteře a cirkulaci krevního oběhu. Ztuhlým svalům a kloubům uleví bylinná léčebná kosmetika s hřejivými, nebo naopak chladivými účinky. Některé typy pomáhají snadněji dýchat, jiné jsou vhodné pro stárnoucí pokožku.

Tipy na dárky - pomůcky pro seniory. Anatomické polštáře

Zpříjemnění života seniorů nabízí i novinka v řadě osvědčených kloubních produktů GS Condro, která je obohacená o unikátní DIAMANT FORTESCIN®, komplex pro péči o kloubní i pojivový aparát. GS Condro DIAMANT® pomáhá udržovat klouby zdravé a podporuje jejich pohyblivost.

Tipy na dárky - pomůcky pro seniory. GS Condro Diamant vánoční

Tradice, kvalita a rychlost dodání zdravotnických potřeb

Všechny tyto pomůcky pro seniory a mnoho dalších, které jim zpříjemní stáří, nabízí společnost Malkol CZO spol. s r.o., která se zabývá dovozem a distribucí zdravotnických potřeb již více než 23 let a je výhradním dovozcem a distributorem výrobků firmy Coloplast do ČR.

Společnost si zakládá na rychlosti vyřízení objednávky. V den, kdy obdrží váš poukaz na zdravotnickou pomůcku, která je zde skladem, je objednávka zpracována a do 14. hodiny převzata sběrným vozem. Balíček vám kurýr předá u vašich dveří ve většině případů již druhý den.

Společnost Malkol patří mezi první firmy, které začaly provozovat zásilkovou službu zdravotních potřeb již počátkem devadesátých let. Dnes si můžete toto kvalitní zboží zakoupit i v jejích 4 kamenných prodejnách v Praze, Brně, Ostravě a Olomouci nebo na e-shopu Zdravotní potřeby Malkol.cz.

Více informací o společnosti Malkol CZO spol. s r.o. a celý její sortiment najdete na http://www.malkol.cz/.

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte bitvu Berdych vs. Federer živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte bitvu Berdych vs. Federer živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Jak zvládnou své čtvrtfinálové bitvy poslední dva čeští zástupci na Australian Open? Sledujte první Grand Slam sezóny...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Další z rubriky

Operátoři v roli Ježíšků. Který letos přišel s nejlepšími dárky?

Operátoři v roli Ježíšků: Který letos přišel s nejlepšími dárky?

Ani tento rok mobilní operátoři nezapomněli pro své zákazníky přichystat sváteční nadílku. Své vánoční kampaně spustili...

Pomoc místo slev. Jubilejní rok ve znamení iniciativy {SPOLEČNĚ}

dm oslavila 25 let na českém trhu

Unikátní narozeninová iniciativa {SPOLEČNĚ} podpořila u příležitosti 25. narozenin společnosti dm v roce 2017 celkem...

AMAKO: Jedeme naplno a stále zrychlujeme

AMAKO: Jedeme naplno a stále zrychlujeme

Nenechte si ujít v pořadí již 26. ročník Mezinárodního veletrhu elektrotechniky, elektroniky, automatizace, komunikace,...

Najdete na iDNES.cz