Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Tipy na dárky: pomůcky pro seniory. Usnadněte svým blízkým život

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Také už vaše rodiče nebo prarodiče trápí ztuhlé klouby a jen přesun z místnosti do místnosti jim dělá problém? Dopřejte jim dostatečný komfort, aby se u sebe doma necítili jako ve vězení. Pomůcky pro seniory nestojí mnoho a vaši blízcí zase budou o něco samostatnější.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Tipy na dárky - pomůcky pro seniory. Nástavce na WC | foto: MALKOL CZO, SPOL. S R. O.

Vaši příbuzní, které už dostihlo stáří, vám určitě nechtějí být na obtíž. I když jim stále vysvětlujete, že pomáháte rádi, cítí se provinile, když vás prosí třeba jen o podání nějaké věci. Navraťte svým nejbližším alespoň částečně jejich soběstačnost a usnadněte jim život pomocí praktických pomůcek.

Příjemný a jistý pohyb v koupelně

Nejen senioři, ale všichni, kteří se potýkají s omezením pohybu, ocení nástavce na WC, které výrazně usnadní dosedání i vstávání. Jako součást prevence vzniku proleženin, nebo pro pacienty, kteří jimi již trpí, je ideální měkčený nástavec.

Tipy na dárky - pomůcky pro seniory. Nástavce na WC

Skvělou pomůckou jsou také sedačky do vany, se kterými již pravidelné koupání nebude takový problém. Starší osoby už do vany nevchází tak bezproblémově jako zamlada a svému tělu nemohou tolik věřit. Větší jistotu jim dodá protiskluzová podložka a dosedání usnadní sedačka, která slouží také jako stolička pro snadnější přístup do vany.

Tipy na dárky - pomůcky pro seniory. Sedačky do vany

Pomůcky pro seniory, které uleví bolestem

Od bolesti hlavy a krční páteře pomáhá zdravotní polštář z PU pěny s paměťovým efektem, který také podporuje správné držení krční páteře a cirkulaci krevního oběhu. Ztuhlým svalům a kloubům uleví bylinná léčebná kosmetika s hřejivými, nebo naopak chladivými účinky. Některé typy pomáhají snadněji dýchat, jiné jsou vhodné pro stárnoucí pokožku.

Tipy na dárky - pomůcky pro seniory. Anatomické polštáře

Zpříjemnění života seniorů nabízí i novinka v řadě osvědčených kloubních produktů GS Condro, která je obohacená o unikátní DIAMANT FORTESCIN®, komplex pro péči o kloubní i pojivový aparát. GS Condro DIAMANT® pomáhá udržovat klouby zdravé a podporuje jejich pohyblivost.

Tipy na dárky - pomůcky pro seniory. GS Condro Diamant vánoční

Tradice, kvalita a rychlost dodání zdravotnických potřeb

Všechny tyto pomůcky pro seniory a mnoho dalších, které jim zpříjemní stáří, nabízí společnost Malkol CZO spol. s r.o., která se zabývá dovozem a distribucí zdravotnických potřeb již více než 23 let a je výhradním dovozcem a distributorem výrobků firmy Coloplast do ČR.

Společnost si zakládá na rychlosti vyřízení objednávky. V den, kdy obdrží váš poukaz na zdravotnickou pomůcku, která je zde skladem, je objednávka zpracována a do 14. hodiny převzata sběrným vozem. Balíček vám kurýr předá u vašich dveří ve většině případů již druhý den.

Společnost Malkol patří mezi první firmy, které začaly provozovat zásilkovou službu zdravotních potřeb již počátkem devadesátých let. Dnes si můžete toto kvalitní zboží zakoupit i v jejích 4 kamenných prodejnách v Praze, Brně, Ostravě a Olomouci nebo na e-shopu Zdravotní potřeby Malkol.cz.

Více informací o společnosti Malkol CZO spol. s r.o. a celý její sortiment najdete na http://www.malkol.cz/.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Stoly s centrální nohou jsou zajímavé i praktické

Stoly s centrální nohou jsou zajímavé i praktické

Stůl se čtyřmi nohami najdeme v každém domě. Buďte hraví a originální! Představujeme vám stoly s centrální nohou, které...

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Chcete mít zahradu před zimou uklizenou stejně dobře jako obývací pokoj v neděli odpoledne? Poradíme vám, jak si s tím...

Značka Strongbow osvěží město Brno

Značka Strongbow osvěží město Brno

V rámci kampaně značky Strongbow „Osvěž město jablky“ bylo možné hlasovat pro město, ve kterém bude uspořádána cider...

Dá se při zařizování interiéru spolehnout na jediného partnera?

Luxusní prémiová kuchyně a sestava skříní HANÁK FOTO: HANÁK NÁBYTEK

A kde ho najít? Vyhněte se stresu, ztrátě času i špatným rozhodnutím a najměte jednoho spolehlivého dodavatele. Obraťte...

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Tipsport extraliga se už zase blíží! 14 týmů, 52 kol, 364 zápasů v základní části a elektrizující bitvy v play off....

Další z rubriky

Oborů MBA opět přibylo. Nabídka reaguje na zvyšující se zájem manažerů

Oborů MBA opět přibylo. Nabídka reaguje na zvyšující se zájem manažerů

Jednoroční dálkové programy Master of Business Administration, ve zkratce MBA, stále získávají na popularitě. Zaměřují...

Vyberte ten správný party stan

Vyberte ten správný party stan

K létu neodmyslitelně patří venkovní zábava. Když se ale občas objeví nějaký mráček, je dobré být připraven. Pokud...

Přínos business inteligence řešení vám pomohou zvýšit externí data

Přínos business inteligence řešení vám pomohou zvýšit externí data

Vložte do rukou svých B2B obchodníků účinnou zbraň! Je čas vidět svůj business z větší perspektivy, přes externí data....

Najdete na iDNES.cz