Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Tipy jak ušetřit při parkování na letišti

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Letiště Václava Havla Praha od loňského roku nabízí nižší ceny za hlídané a pohodlné parkování v blízkosti obou terminálů. Na osm dní tu zaparkujete již za 790 Kč.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Tipy jak ušetřit při parkování na letišti | foto: Letiště Praha, a. s.

Pokud i vy před každou dovolenou řešíte, jak se dostat na letiště, máte nyní po starostech. Nemusíte své kufry vláčet městskou hromadnou dopravou, ani utrácet za taxi, nebo žádat přátelé či rodinné příslušníky, aby vás na letiště odvezli. Pražské letiště totiž snížilo ceny parkování a v porovnání s konkurencí nyní nabízí nejlepší poměr ceny a kvality. Své auto tak stále více cestujících nechává pohodlně zaparkované přímo v areálu letiště. A jak zde získat nejvýhodnější nabídku? Rezervujte si své místo na www.aeroparking.cz, kde získáte nejlepší cenu a garanci, že budete mít kde zaparkovat i během oblíbených letních měsíců. Jak si mezi parkovišti Aeroparkingu vybrat to nejlepší místo pro vaše auto, to poradí naše tipy.

Nejvýhodnější cenu pro dlouhodobé parkování nabízí PD Holiday

Pokud se chystáte na letní dovolenou, je parkovací dům PD Holiday nejlepší a zároveň cenově nejvýhodnější variantou. Za 8 dnů zde zaplatíte 790 Kč, což je zdaleka nejvýhodnější pohodlné parkování široko daleko. Parkovací místa jsou mimo stání na střeše budovy krytá, váš vůz hlYídá ostraha i kamerový systém. Parkoviště je vzdálené přibližně 5 minut chůze od obou terminálů, přičemž cestující mohou zdarma využít pohodlné přepravy moderním minibuse. Přivoláte si ho jednoduše na telefonním čísle, které je uvedeno na zastávce před budovou, a mikrobus pro vás během okamžiku přijede. Nástupní místa se nacházejí u výjezdu z PD Holiday a také přímo před Terminály 1 a 2.

Tipy jak ušetřit při parkování na letišti

Tipy jak ušetřit při parkování na letišti


Ideální varianta bez přesunů přímo u Terminálu 2 je PA Smart

Letíte-li do zemí Schengenského prostoru, budete rozhodně odlétat z Terminálu 2. Pro pohodlné parkování přímo v jeho blízkosti je ideální nechat vaše auto v parkovacím domě PA Smart. Cena za 8 dnů činí 990 Kč. A za co platíte? Zejména za bezprostřední blízkost k Terminálu 2, krytá parkovací stání ve všech patrech vyjma střechy budovy, ostrahu a kamerový systém.

Nejen pro náročné řidiče je určen komfortní PC Comfort

Jste nároční a nesvěříte své auto jen tak někomu? Pak bez ohledu na to, jak dlouhá bude vaše dovolená, je pro vás ideálním místem na zaparkování na Letišti Václava Havla Praha parkovací dům PC Comfort. Jedná se o komfortní parkování přímo před Terminálem 1, kde vás 8 dnů vyjde na 1290 Kč. Všechna stání jsou krytá, hlídaná ostrahou i kamerovým systémem. Během vaší nepřítomnosti se personál parkovacího domu postará o vaše cenné věci, které si zde můžete nechat v úschově. V ceně jsou i další doplňkové služby jako dofouknutí pneumatik či dobití baterie vašeho vozu.

Tipy jak ušetřit při parkování na letišti


Krátkodobé stání pro vyložení a naložení neplatíte

Letiště Václava Havla Praha samozřejmě nabízí i možnost bezplatného stání pro rychlé vysazení a naložení, a to na expresních parkovištích, kde můžete zdarma parkovat po dobu 15 minut. Pokud chcete se svými blízkými na letišti zůstat déle, využijte krátkodobého stání na venkovním parkovišti PB Economy přímo před Terminálem 2. Další variantou je již zmíněný krytý parkovací dům PC Comfort, který je v docházkové vzdálenosti od obou terminálů a s Terminálem 2 je spojen pohodlným krytým nadzemním chodníkem. Na obou parkovištích vás parkování na hodinu vyjde na rozumných 50 Kč, což je cena stejná i nižší než na parkovištích v centru Prahy.

Velkou výhodou pražského letiště je možnost objednat si své místo dopředu online na www.aeroparking.cz. Nemusíte tak mít strach, že na letiště přijedete a budete na poslední chvíli hledat volné místo. Zároveň platbu vyřešíte pohodlně již při rezervaci. V případě, že se na dovolené zdržíte, nebo bude mít váš let zpoždění, nemusíte se strachovat, že bude vaše auto odtažené, nebo dostane botičku. Zkrátka na vás počká přesně tam, kde jste ho zaparkovali, až do vašeho návratu.

Pražské letiště se snaží co nejvíce zjednodušit a zpříjemnit cestujícím jejich cesty a stále inovuje veškeré své služby. Jejich přehled najdete na www.menimeletiste.cz, kde jsou všechny důležité informace týkající se nejen parkování.

Tipy jak ušetřit při parkování na letišti
Autor:

Nejčtenější

Sledujte bitvu Berdych vs. Federer živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte bitvu Berdych vs. Federer živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Jak zvládnou své čtvrtfinálové bitvy poslední dva čeští zástupci na Australian Open? Sledujte první Grand Slam sezóny...

Veletrh Dřevostavby a Moderní vytápění 2018

Čtyři výstavní dny budou nabité vším, co s dřevem a kvalitními dřevostavbami...

Čtyři výstavní dny budou nabité vším, co s dřevem a kvalitními dřevostavbami souvisí, včetně nejnovějších trendů v...

AMAKO: Jedeme naplno a stále zrychlujeme

AMAKO: Jedeme naplno a stále zrychlujeme

Nenechte si ujít v pořadí již 26. ročník Mezinárodního veletrhu elektrotechniky, elektroniky, automatizace, komunikace,...

Ondřej Moravec v kampani Procter & Gamble vzkazuje „Děkuji, maminko“

Ondřej Moravec v kampani Procter & Gamble vzkazuje „Děkuji, maminko“

Společnost Procter & Gamble u příležitosti Zimních olympijských her 2018 v Pchjongčchangu opět vzdává hold všem...

Uživatelé softwaru AURY z celého světa zasedali v Brně

Uživatelé softwaru AURY z celého světa zasedali v Brně

V Brně se konalo již 22. setkání Skupiny uživatelů informačního systému MC CATALOGUE pro podporu kodifikace podle...

Další z rubriky

Češi mohou i letos třídit své odpady také na tuzemských sjezdovkách

Na Dolní Moravě a v dalších 4 vybraných areálech mohou lidé třídit své odpady...

Třídění odpadů mají Češi v krvi. Díky tomu se v této disciplíně stále zlepšují – rok od roku třídí víc, lépe a...

Jedinečný zážitek, Jizerská 50 se pojede nejdříve pod hvězdami a pak tradičně

Jedinečný zážitek, Jizerská 50 se pojede nejdříve pod hvězdami a pak tradičně

Mimořádné sportovní dobrodružství nabízí legenda mezi českými závody v běhu na lyžích, Jizerská 50. Ta nejdříve první...

Vysoká škola podnikání a práva nabízí profesionální MBA program

Vysoká škola podnikání a práva nabízí profesionální MBA program

Chcete kariérně růst a rozvíjet svůj manažerský potenciál? Toužíte znát nejnovější trendy v oblasti leadershipu a...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz