Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Tip na dárek: plavba Prahou

Komerční sdělení   11:00aktualizováno  11:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Vybrat dárek pro pár k výročí svatby nebo k narozeninám nebývá jednoduché, i když obdarované dobře znáte. Nechte se inspirovat námětem na originální dárek a darujte plavbu Prahou.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

večeře | foto: unu

Parníky v Praze zná prakticky každý, avšak "většinu našich klientů tvoří zahraniční návštěvníci Prahy", řekla Gabriela Vránová, ředitelka společnosti Prague Inspiration, která se na plavby v Praze specializuje a provozuje webový portál www.parniky.cz.

Pohled z lodi se i pro většinu rodilých Pražanů stává neobvyklým zážitkem, protože se liší od běžných známých pohledů z centra Prahy.

Plavba je vhodná pro lidi nejrůznějšího věku, od dětí po důchodce. "Pro školní skupiny a skautské oddíly organizujeme většinou plavby do zoologické zahrady, zatímco starší páry si oblíbily romantické večeře se švédskými stoly", uvedla Gabriela Vránová.

Pražská flotila je neuvěřitelně bohatá – zahrnuje malé lodě pro rodiny s kapacitou kolem deseti osob až po největší výletní loď Classic River, kam se vejde na čtyři stovky lidí.

parník u mostu 

V podpalubí nové lodi Classic River je stylová dřevěná hospoda, jako zrozená pro setkání s opravdovými námořníky. Na výběr má proto každý, ať už pár, který má zájem o romantickou večeři v plovoucí restauraci s krásnými kulisami zapadajícího slunce, nebo rodina, či skupina přátel, která chce zorganizovat soukromou oslavu.

Soukromé plavby jsou často využívány ke třídním srazům nebo oslavám kulatých výročí členů rodiny, zatímco pravidelné večeře využívají individuální hosté.

"Podle velikosti skupiny zajišťujeme soukromé i pravidelné plavby prakticky na všech lodích v Praze," doplnila Vránová. Na lodích probíhají setkání všeho druhu včetně firemních večírků a svateb. Několik párů si řeklo své ano přímo na palubě lodi.

Classic River na Vltavě

Novinkou na trhu jsou dárkové poukazy, které zahrnují plavbu s večeří ve formě švédského stolu, lahví dobrého vína a dalšími nápoji v ceně. "Obdarovaný jednoduše dostane dárkový poukaz na plavbu pro dva a sám si určí datum plavby," vysvětlila Gabriela Vránová. Není přitom nutné omezit se jen na léto. V Praze lodě totiž v posledních letech plují celoročně.

Udělejte i vy svým známým, rodině a přátelům radost a přijďte se kochat pohledem na Prahu.

Více najdete na ZDE.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Imitace betonu® přináší jedinečný, moderně nadčasový vzhled

Imitace betonu v showroomu společnosti Lionstone

Moderní minimalistické stěrky imitující betonovou plochu se již delší dobu drží na pomyslném Olympu oblíbenosti povrchů...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Vybíráme bezpečnostní pracovní obuv: Když na kvalitě záleží

Zákonné normy pro ochranné pracovní pomůcky

Pohybujete se často při výkonu vašeho povolání v terénu? Nebo manipulujete s těžkými předměty, pracujete v náročných...

Proč teambuilding? Protože pilířem každé firmy je fungující tým

Proč teambuilding? Protože pilířem každé firmy je fungující tým

Každý majitel společnosti, dobrý manažer či personální dávno pochopil, že za úspěšnými projekty a bohatstvím firem...

Potřebujete křemičité částice nebo kvantové tečky?

Potřebujete křemičité částice nebo kvantové tečky?

Představujeme vám křemičité částice a kvantové tečky Diag NanoTM a magnetické částice Absolute MagTM od výrobce...

Najdete na iDNES.cz