Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Tieto úspěšně působí v České republice již téměř deset let

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Tieto je mezinárodní IT společnost působící v bezmála třiceti zemích světa. Se svými 17 000 odborníky je jedním z největších celosvětových poskytovatelů IT služeb.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Tieto Czech s.r.o. | foto: Tieto Czech s.r.o.

Zaměřuje se na odvětví, ve kterých má velmi dobré znalosti o současných trendech a o potřebách svých zákazníků, a to především v oblasti telekomunikací a médií, finančních služeb, energetiky, lesního průmyslu, zdravotnictví a státní sféry.

Tieto poskytuje služby velkým a středně velkým organizacím a úzce spolupracuje s řadou předních světových společností. K nejvýznamnějším zákazníkům v mezinárodním měřítku patří Nokia, Sony Ericsson, RWE, Nordea Bank nebo Stora Enso.

Firma Tieto se nyní rozhodla zahájit obchodní činnosti v oblasti IT služeb i na českém trhu. Cílem je vybudovat standardní obchodní pobočku a posílit povědomí o této obchodní značce mezi českými zákazníky.

Společnost Tieto se stále rozrůstá

Během posledních čtyř let vzrostl počet zaměstnanců čtyřnásobně a nyní je Tieto s více než 1 900 specialisty největším zaměstnavatelem v oblasti poskytování IT v Moravskoslezském kraji a jedním z největších v České republice.

Díky novým projektům a zákazníkům nabízí do konce roku 2010 pracovní příležitost v oblasti IT (informačních technologií) dalším až 100 odborníkům a absolventům. Nabídka volných pozic je široká a uplatnění u nás najde nejen programátor se znalostí technologií C++, .NET/C#, Java nebo PL/SQL, ale i systémový inženýr se znalostí Windows, Network, Unix, SAP systému apod.

Vzdělávání zaměstnanců je pro nás prioritou

Na vzdělávání a rozvoj svých zaměstnanců klade společnost Tieto velký důraz. Nesoustředí se jen na technické znalosti, ale také na rozvoj osobních dovedností, podporu manažerského vzdělávání a kariérní růst. Během dvoudenního vstupního školení se každý nový zaměstnanec seznámí se strukturou společnosti, vnitřními procesy a bezpečnostními pravidly. Poté následuje tří měsíční adaptační program, který zaměstnance připraví pro plnohodnotnou práci v oboru IT. Rovněž tak na něj navazuje tvorba individuálního vzdělávacího plánu a vyhledávání možných kariérních příležitostí. Samozřejmostí je také podpora předávání znalostí uvnitř firmy a spolupráce zkušených kolegů s nováčky.

Spolupráce s Vysokou školou báňskou v oblasti IT

Společnost Tieto navázala úzkou spolupráci s Vysokou školou báňskou - Technickou univerzitou Ostrava. Podílí se například na konzultacích diplomových prací, organizuje studentské praxe, pořádá prezentace a podporuje univerzitní konference.

Letošní průzkum mezi univerzitními studenty ukázal, že Tieto je nejatraktivnějším zaměstnavatelem v oblasti IT, a to jak v Moravskoslezském kraji, tak i v rámci celé České republiky.

"Smysluplná práce a zajímavé projekty jsou hlavními důvody, proč u nás pracují ti nejlepší odborníci v oblasti informačních technologií," říká Eeva-Liisa Mauno, Country Manager Tieto Czech s.r.o. Nabízíme stabilní zaměstnání absolventům i vysoce kvalifikovaným specialistům a umožňujeme jim další vzdělávání, sdílení zkušeností a využívaní nejnovějších technologií," dodává.

Více nalezne na: www.tieto.cz.

Autor:
Témata: Nokia, RWE, SAP, Sony, Windows

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Balená voda od Pražských vodovodů a kanalizací dobývá metropoli

šéf projektu balené vody PVK Miroslav Vavroušek se starostou Městské části...

Pražské vodovody a kanalizace (PVK) nabízejí unikátní zdroj náhradního zásobování – balenou vodu v sáčcích. Obsahuje...

Další z rubriky

Inkoustové tiskárny jsou zase in. Nabízejí mnoho výhod

Inkoustové tiskárny jsou zase IN. Nabízejí mnoho výhod

Také řešíte otázku, jestli jsou dnes lepší laserové nebo inkoustové tiskárny? Kterou si pořídit? Zažité modely, které...

Braňte se proti odposlechům, mohou být kdekoliv

Braňte se proti odposlechům, mohou být kdekoliv

Uvažovali jste někdy nad tím, co by se mohlo stát, kdyby například vaše rozhovory z kanceláře slyšel i někdo další?...

Nové A3 tiskárny od HP s důrazem na bezpečnost

Nové A3 tiskárny od HP s důrazem na bezpečnost

Kanceláře budoucnosti se neobejdou bez výkonné multifunkční tiskárny s maximálním zabezpečením. Společnost HP Inc.,...

Najdete na iDNES.cz