Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Tieto úspěšně působí v České republice již téměř deset let

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Tieto je mezinárodní IT společnost působící v bezmála třiceti zemích světa. Se svými 17 000 odborníky je jedním z největších celosvětových poskytovatelů IT služeb.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Tieto Czech s.r.o. | foto: Tieto Czech s.r.o.

Zaměřuje se na odvětví, ve kterých má velmi dobré znalosti o současných trendech a o potřebách svých zákazníků, a to především v oblasti telekomunikací a médií, finančních služeb, energetiky, lesního průmyslu, zdravotnictví a státní sféry.

Tieto poskytuje služby velkým a středně velkým organizacím a úzce spolupracuje s řadou předních světových společností. K nejvýznamnějším zákazníkům v mezinárodním měřítku patří Nokia, Sony Ericsson, RWE, Nordea Bank nebo Stora Enso.

Firma Tieto se nyní rozhodla zahájit obchodní činnosti v oblasti IT služeb i na českém trhu. Cílem je vybudovat standardní obchodní pobočku a posílit povědomí o této obchodní značce mezi českými zákazníky.

Společnost Tieto se stále rozrůstá

Během posledních čtyř let vzrostl počet zaměstnanců čtyřnásobně a nyní je Tieto s více než 1 900 specialisty největším zaměstnavatelem v oblasti poskytování IT v Moravskoslezském kraji a jedním z největších v České republice.

Díky novým projektům a zákazníkům nabízí do konce roku 2010 pracovní příležitost v oblasti IT (informačních technologií) dalším až 100 odborníkům a absolventům. Nabídka volných pozic je široká a uplatnění u nás najde nejen programátor se znalostí technologií C++, .NET/C#, Java nebo PL/SQL, ale i systémový inženýr se znalostí Windows, Network, Unix, SAP systému apod.

Vzdělávání zaměstnanců je pro nás prioritou

Na vzdělávání a rozvoj svých zaměstnanců klade společnost Tieto velký důraz. Nesoustředí se jen na technické znalosti, ale také na rozvoj osobních dovedností, podporu manažerského vzdělávání a kariérní růst. Během dvoudenního vstupního školení se každý nový zaměstnanec seznámí se strukturou společnosti, vnitřními procesy a bezpečnostními pravidly. Poté následuje tří měsíční adaptační program, který zaměstnance připraví pro plnohodnotnou práci v oboru IT. Rovněž tak na něj navazuje tvorba individuálního vzdělávacího plánu a vyhledávání možných kariérních příležitostí. Samozřejmostí je také podpora předávání znalostí uvnitř firmy a spolupráce zkušených kolegů s nováčky.

Spolupráce s Vysokou školou báňskou v oblasti IT

Společnost Tieto navázala úzkou spolupráci s Vysokou školou báňskou - Technickou univerzitou Ostrava. Podílí se například na konzultacích diplomových prací, organizuje studentské praxe, pořádá prezentace a podporuje univerzitní konference.

Letošní průzkum mezi univerzitními studenty ukázal, že Tieto je nejatraktivnějším zaměstnavatelem v oblasti IT, a to jak v Moravskoslezském kraji, tak i v rámci celé České republiky.

"Smysluplná práce a zajímavé projekty jsou hlavními důvody, proč u nás pracují ti nejlepší odborníci v oblasti informačních technologií," říká Eeva-Liisa Mauno, Country Manager Tieto Czech s.r.o. Nabízíme stabilní zaměstnání absolventům i vysoce kvalifikovaným specialistům a umožňujeme jim další vzdělávání, sdílení zkušeností a využívaní nejnovějších technologií," dodává.

Více nalezne na: www.tieto.cz.

Autor:
Témata: Nokia, RWE, SAP, Sony, Windows

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Optických vláken je v Československu už 4x více než dálnic

Optických vláken je v Československu už 4x více než dálnic.

Internet už dnes každý bereme jako samozřejmost. Ten nejspolehlivější a nejrychlejší funguje díky sítím optických...

Panasonic LUMIX GX800: pro špičkové 4K fotky a videa na sociálních sítě

Panasonic LUMIX GX800: pro špičkové 4K fotky a videa na sociálních sítě.

Stylová kompaktní bezzrcadlovka LUMIX GX800 upoutá pozornost stylovým designem, speciálními funkcemi pro selfíčka,...

Nové A3 tiskárny od HP s důrazem na bezpečnost

Nové A3 tiskárny od HP s důrazem na bezpečnost

Kanceláře budoucnosti se neobejdou bez výkonné multifunkční tiskárny s maximálním zabezpečením. Společnost HP Inc.,...

Najdete na iDNES.cz