Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Tieto se stěhuje do nové budovy Ostrava Tieto Towers

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Tieto je přední severoevropská společnost poskytující služby v oblasti informačních technologií a produktového inženýrství. Je jedním z největších poskytovatelů IT služeb v Evropě, který zaměstnává 18 000 odborníků v téměř 30 zemích a své služby poskytuje ve vybraných odvětvích zákazníkům na celém světě.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Tieto Towers

Tieto v České republice

Česká pobočka společnosti Tieto, která v Ostravě působí od roku 2001, je z hlediska počtu kmenových zaměstnanců třetí největší pobočkou Tieto korporace na světě. První dvě místa zaujímají mateřské země Finsko a Švédsko. V České republice patří společnost Tieto s více než 1 900 zaměstnanci k jednomu z největších zaměstnavatelů v IT oblasti.

Nová moderní budova Ostrava Tieto Towers

Během relativně krátké doby se společnosti Tieto podařilo vybudovat stabilní zázemí pro lidi různých věkových kategorií z různých koutů nejen České republiky, ale i celého světa. Díky silnému potenciálu společnosti, jenž vychází z pevného základu nadnárodní korporace a jenž plně využívá bohatství tohoto regionu, se stabilita společnosti Tieto odráží i v jejím růstu.

Hmatatelným důkazem je i například nová moderní budova Ostrava Tieto Towers.
Stavba architektonicky pozoruhodné budovy, jejímž autorem je architekt Václav Hlaváček, začala v květnu loňského roku. Z celkové plochy 22 000 m2 společnost Tieto obsadí 15 000 m2.  Zbylá plocha je určená pro komerční využití, jako je např. restaurace, kavárna, apod.

Do konce roku 2012 se zaměstnanci společnosti Tieto, kteří doposud v Ostravě pracují ve čtyřech různých budovách, postupně přesídlí do těchto nových prostor. Společnost věří, že tyto moderní, flexibilní a účelné kanceláře pomohou většímu komfortu jejích zaměstnanců.

Budova Ostrava Tieto Towers získala statut zelené budovy

Budova Tieto Towers v IQ parku Ostrava má statut tzv. zelené budovy s britskou ekologickou certifikací BREEAM, což představuje dvacetipětiprocentní úspory energií a vyžaduje splnění náročných požadavků botaniků a ornitologů. Tieto Towers se řadí mezi jedny z prvních kancelářských budov v Moravskoslezském regionu, která tento certifikát získala.

IT Days - Dny otevřených dveří v Tieto Towers

Máte-li zájem se o společnosti Tieto dozvědět více a na vlastní oči vidět pracovní prostředí v Tieto Towers, jste srdečně zváni na IT Days - Dny otevřených dveří, které se uskuteční ve čtvrtek 29. listopadu a v pondělí 10. prosince 2012.

V rámci připraveného programu se můžete blíže seznámit s náplní práce v jednotlivých odděleních, aktuálně nabízenými pracovními pozicemi, požadavky na kandidáty a dalšími výhodami spojenými se zaměstnáním ve společnosti Tieto.

Podrobné informace o společnosti Tieto, nabídkách služeb pro jednotlivá odvětví  a pozvánku na Dny otevřených dveří naleznete na www.tieto.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

Další z rubriky

Tři výhody, které dostanete od T-Mobile. Stačí být v Magentě 1

3 výhody, které dostanete od T-Mobile - stačí být v Magentě 1

Parádních výhod vás u T-Mobile čeká mnohem víc, tady jsme jich vybrali jen pár. U nás prostě platí: čím víc služeb si...

Smixin, revoluce v mytí rukou

Smixin, revoluce v mytí rukou

Jedná se o inteligentního pomocníka, který je navíc šetrný k životnímu prostředí. Nemusíte na nic sáhnout, Smixin sám...

Jak vypadají vítězné návrhy ve studentské architektonické soutěži?

Jak vypadají vítězné návrhy ve studentské architektonické soutěži?

Ceny ve studentské architektonické soutěži Central Group byly rozdány. Vyhlášení výsledků proběhlo v Centru...

Najdete na iDNES.cz