Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Tieto se stěhuje do nové budovy Ostrava Tieto Towers

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Tieto je přední severoevropská společnost poskytující služby v oblasti informačních technologií a produktového inženýrství. Je jedním z největších poskytovatelů IT služeb v Evropě, který zaměstnává 18 000 odborníků v téměř 30 zemích a své služby poskytuje ve vybraných odvětvích zákazníkům na celém světě.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Tieto Towers

Tieto v České republice

Česká pobočka společnosti Tieto, která v Ostravě působí od roku 2001, je z hlediska počtu kmenových zaměstnanců třetí největší pobočkou Tieto korporace na světě. První dvě místa zaujímají mateřské země Finsko a Švédsko. V České republice patří společnost Tieto s více než 1 900 zaměstnanci k jednomu z největších zaměstnavatelů v IT oblasti.

Nová moderní budova Ostrava Tieto Towers

Během relativně krátké doby se společnosti Tieto podařilo vybudovat stabilní zázemí pro lidi různých věkových kategorií z různých koutů nejen České republiky, ale i celého světa. Díky silnému potenciálu společnosti, jenž vychází z pevného základu nadnárodní korporace a jenž plně využívá bohatství tohoto regionu, se stabilita společnosti Tieto odráží i v jejím růstu.

Hmatatelným důkazem je i například nová moderní budova Ostrava Tieto Towers.
Stavba architektonicky pozoruhodné budovy, jejímž autorem je architekt Václav Hlaváček, začala v květnu loňského roku. Z celkové plochy 22 000 m2 společnost Tieto obsadí 15 000 m2.  Zbylá plocha je určená pro komerční využití, jako je např. restaurace, kavárna, apod.

Do konce roku 2012 se zaměstnanci společnosti Tieto, kteří doposud v Ostravě pracují ve čtyřech různých budovách, postupně přesídlí do těchto nových prostor. Společnost věří, že tyto moderní, flexibilní a účelné kanceláře pomohou většímu komfortu jejích zaměstnanců.

Budova Ostrava Tieto Towers získala statut zelené budovy

Budova Tieto Towers v IQ parku Ostrava má statut tzv. zelené budovy s britskou ekologickou certifikací BREEAM, což představuje dvacetipětiprocentní úspory energií a vyžaduje splnění náročných požadavků botaniků a ornitologů. Tieto Towers se řadí mezi jedny z prvních kancelářských budov v Moravskoslezském regionu, která tento certifikát získala.

IT Days - Dny otevřených dveří v Tieto Towers

Máte-li zájem se o společnosti Tieto dozvědět více a na vlastní oči vidět pracovní prostředí v Tieto Towers, jste srdečně zváni na IT Days - Dny otevřených dveří, které se uskuteční ve čtvrtek 29. listopadu a v pondělí 10. prosince 2012.

V rámci připraveného programu se můžete blíže seznámit s náplní práce v jednotlivých odděleních, aktuálně nabízenými pracovními pozicemi, požadavky na kandidáty a dalšími výhodami spojenými se zaměstnáním ve společnosti Tieto.

Podrobné informace o společnosti Tieto, nabídkách služeb pro jednotlivá odvětví  a pozvánku na Dny otevřených dveří naleznete na www.tieto.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Pět žhavých trendů automobilismu

Pět žhavých trendů automobilismu

Když se řekne „auto budoucnosti“, co vás napadne? Nejspíše elektromobilní samořídící Tesla, která vám cestou přečte...

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Další z rubriky

Pokročilou Business Intelligence zvládnete i v MS Excel, stačí když…

Pokročilou Business Intelligence zvládnete i v MS Excel, stačí když…

Až dva miliardy řádků dat, možnost pokročilého vyhodnocování dat v čase z různých zdrojů, snadná vizualizace do všech...

Průlom v pohledu na alternativní medicínu

Předání petice na podporu biotroniky do a Senátu Parlamentu České republiky.

Informace o předání petice na podporu biotroniky do Poslanecké sněmovny a Senátu Parlamentu ČR s počtem petentů přes 40...

Sedm tipů jak přežít dlouhý let ve zdraví

7 tipů jak přežít dlouhý let ve zdraví

Ty tam jsou doby, kdy dovolená do zahraničí byla pro mnoho lidí pouhým snem. Stále častěji cestujeme za naše hranice a...

Najdete na iDNES.cz