Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Test obchodů se zlatem: Kde se vyplatí nakupovat investiční zlato?

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Lidové noviny provedly šetření mezi největšími prodejci investičních kovů v České republice. Z výsledku testu vyplývá, že u nás investiční zlato v současnosti nabízí za nejnižší cenu společnost AuPortal.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Test obchodů se zlatem: kde se vyplatí nakupovat investiční zlato? | foto: Heraeus Metallhandelsgesellschaft mbH

Zlato člověka fascinuje odjakživa. Vlastnit šperk či minci ze zlata bylo v minulosti zcela běžné. Ještě naše babičky a dědové ukládali část svých úspor do zlata. Dnes je investiční zlato opět v kurzu. Na konci loňského léta se u nás, stejně jako v zahraničí, strhla "zlatá horečka", která způsobila, že řada lidí znovu objevila zlato jako vhodnou investici a prostředek k ukládání peněz.

Společnost AuPortal, jeden z největších prodejců investičních kovů u nás, umí rostoucí zájem investorů stabilně uspokojit. Již třetím rokem nabízí zákazníkům prostřednictvím přehledných webových stránek www.auportal.cz investiční zlato a stříbro, a to včetně mincí, slitků a cihel od renomovaných výrobců. Vše diskrétně a spolehlivě.

Každý zákazník může k odběru zakoupeného zboží využít služeb České pošty případně kurýra nebo zboží vyzvednout osobně v jednom ze dvou odběrných míst AuPortal. V Praze na Vinohradech v ulici Anglická 26 pod náměstím Míru a v Brně v prodejně AuPortal na náměstí Svobody 17.

Investice do zlata se vyplatí. Investujte právě dnes.

Investice do zlata se vyplatí. Investujte právě dnes. Zdroj : Heraeus Metallhandelsgesellschaft mbH

O investiční zlato je velký zájem

Jak dosvědčuje následující údaj Českého statistického úřadu, zlatý boom je v Česku neoddiskutovatelný. Loni se do Česka dovezlo zlato - s výjimkou kovu pro průmyslové využití - v hodnotě přes 4,1 miliardy korun, což je v meziročním srovnání o šedesát sedm procent více než v roce předchozím.

Zda budeme i letos svědky zlaté horečky se zatím s jistotou odhadnout nedá. Zájem o investiční zlato je ale evidentní. To potvrzuje i Hana Svobodová, obchodní ředitelka společnosti  AuPortal. "Nepřehledná situace na světových trzích zlatu nahrává. Hospodářské či politické faktory mohou totiž cenu zlata přechodně ovlivnit, jeho hodnotu však nikoli. Ta zůstává dlouhodobě stabilní. Zlato je tak jednou z nejbezpečnějších investic vůbec," říká Svobodová.

Výhodu pro investiční zlato potvrzuje i následující srovnání. Zatímco za jeden dolar si koupíte mnohem méně zboží než před deseti lety, za gram zlata lze pořídit zhruba totéž co před celým tisíciletím.

Aktuálně se cena za investiční zlato na světových trzích pohybuje v rozmezí 1 550 - 1 600 dolarů za unci, což odpovídá zhruba 1 042 - 1 075 korunám za gram. Dle šetření Lidových novin, nabízí nejnižší cenu zlata v Česku právě společnost AuPortal (11  300 Kč za 10 g zlata).

AuPortal v těchto dnech připravuje spuštění konceptu Premium market, který jako první v České republice přibližuje investiční zlato nejen zkušeným investorům, ale i široké veřejnosti.

Přesvědčte se sami, jaké možnosti nabízí investiční zlato a stříbro

"Vycházíme ze situace v západních zemích, kde je vlastnictví zlatých slitků a mincí zcela běžné. Naším cílem je uspokojit poptávku všech, jak drobných investorů, tak těch, kteří nakupují pravidelně a ve velkém. Naše cenová politika tomu odpovídá," říká v závěru Hana Svobodová z AuPortal.

"Internetový obchod www.auportal.cz má otevřeno non-stop. Přesvědčte se sami, jaké možnosti nabízí investiční zlato a stříbro právě vám," dodává.

Autor:

Nejčtenější

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Revoluce v úsporách: První hybridní elektrický ohřívač vody

Revoluce v úsporách: První hybridní elektrický ohřívač vody

50% úspora energií při ohřevu vody? Jde to! Nový inteligentní elektrický ohřívač vody Lydos Hybrid firmy Ariston to...

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů!

Mentor Jan Mühlfeit tvrdí, že v každém z nás se skrývá potenciál a že odhalením svých silných i slabých stránek...

Další z rubriky

Plánování směn a nepřítomností zaměstnanců nikdy nebylo snadnější

Plánování směn a nepřítomností zaměstnanců nikdy nebylo snadnější

Máte při plánování směn zaměstnanců problémy s hlídáním jejich počtu směn a dodržováním legislativy? Neztrácejte se v...

Lidé nechtějí čekat týdny na operaci, říká MUDr. Roman Fraško z GHC

Lidé nechtějí čekat týdny na operaci, říká MUDr. Roman Fraško z GHC

Zavedení laparoskopie do chirurgických operačních technik, ke kterému došlo na konci osmdesátých let minulého století,...

Korejských investic do Česka dále přibývá

Korejských investic do Česka dále přibývá

Zájem korejských firem o investice do České republiky se stále zvyšuje. Největší potenciál je nyní v jaderném průmyslu....

Najdete na iDNES.cz