Tepelné studio pro každého

Komerční sdělení   0:01aktualizováno  0:01 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Letošní chvílemi až tropické léto nám zamávalo na rozloučenou a prakticky během jediného víkendu nastoupil podzim. A to je nejvyšší čas postarat se o teplo, případně teplou vodu v našich domácnostech pro nadcházející chladné období.

Tepelné studio pro každého | foto: PRE

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Pojďme si představit nabídku části prodejny Centra služeb PRE nazvané Tepelné studio, které je v pražské Jungmannově ulici. Co se pod názvem Tepelné studio skrývá? Najdete zde veškeré služby pro domácnosti spojené s elektřinou, případně i plynem, poskytované Pražskou energetikou a její dceřinou společností PREměření.

Vytápění

PRE nabízí řešení vytápění na míru v domácnostech i rodinných domech. V širokém sortimentu najdete kvalitní a cenově dostupná tepelná zařízení na elektřinu a plyn - od přímotopů a akumulačních kamen přes elektrokotle, kondenzační plynové kotle až po tepelná čerpadla. PRE prodává zařízení jak samostatně, tak s montáží, kdy vyřeší všechno za vás.

Tepelné studio pro každého

Ohřev vody

Pro ohřev užitkové vody nabízí Tepelné studio podle potřeb zákazníků bojlery, malé zásobníkové ohřívače a průtokové ohřívače vody od renomovaných značek. Zařízení je možné zakoupit samostatně nebo s dodávkou včetně montáže.

Klimatizace

Klimatizace jako nejúčinnější způsob chlazení v letních měsících prodávají pražští energetici jak nástěnné s venkovní a vnitřní jednotkou (tzv. split), nebo mobilní. Poradí nejvhodnější typ a výkon klimatizačního zařízení s ohledem na velikost prostor i na spotřebu elektřiny. V případě zájmu zajistí i instalaci a servis klimatizačních jednotek.

Fotovoltaiky

PRE instaluje fotovoltaické elektrárny na klíč. Navrhne řešení, vypracuje projekt, namontuje solární panely včetně připojení na elektroinstalaci v domě, vyřídí za vás dotační příspěvek a postará se také o záruční i pozáruční servis elektrárny.

Tepelné studio pro každého

Osvětlení

Víte, že změnou osvětlení můžete také výrazně ušetřit? Specialisté Centra služeb PRE posoudí energetickou náročnost stávajícího osvětlení, navrhnou ideální řešení a vypočítají návratnost investice do nových svítidel. Odběratelům elektřiny od PRE prodají se slevou i samostatné světelné zdroje (žárovky).

Odvětrávání

V prodejně zajistí systém efektivního větrání v rodinných i bytových domech s ohledem na minimální velikost zařízení, jeho nízkou hlučnost a nenáročný provoz.

Elektroinstalační práce

V souvislosti s instalacemi uvedených zařízení nesmíme zapomenout na nabídku komplexních elektroinstalačních služeb. Kromě připojení zařízení k elektroinstalaci v bytě nebo domě a potřebných úprav odběrného místa s tím souvisejících (změna jističe, příkonu, distribuční sazby apod.) pražští energetici instalují bytové rozvody, rekonstruují hlavní domovní vedení nebo realizují revize elektroinstalace i spotřebičů.

Tepelné studio pro každého

Půjčování měřicích přístrojů

Termokamera pro zjišťování úniků tepla, detektor předmětů ve stěnách a podlahách, detektor úniku plynu nebo měřič spotřeby elektřiny jednotlivých domácích spotřebičů, to jsou měřicí zařízení, která si v Centru služeb PRE můžete lehce zapůjčit. Odběratelům PRE poskytnou 50 % slevu z výpůjčky.

Jak vidíte, Tepelné studio je tu skutečně pro každého. Vždyť, kdo nepoužívá elektřinu a zároveň nechce ušetřit? PRE se vždy snaží vyjít vstříc zákazníkovým potřebám, ale také mu poradit s pořízením takového zařízení, které bude s ohledem na spotřebu k jeho kapse nejšetrnější.

Pokud budete v budoucnu řešit v domácnosti nebo na chalupě instalaci nebo výměnu některého z uvedených zařízení, neváhejte a zastavte se nejdříve v Centru služeb PRE, kde můžete řadu věcí vidět na vlastní oči a „osahat“ si je.

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Mountfield překvapuje: ve velkém se pustil do vánočních dekorací

Vánoční dekorace Mountfield.

Mountfield letos pojímá Vánoce ve velkém stylu. Připravil pro zákazníky ohromný výběr vánočních dekorací. Od LED...

Kupka, Toyen, Štyrský. Aukce roku umění v Mánesu

Toyen-Čedičové skály

V pražské výstavní síni Mánes se dne 28. října 2018 od 14 hodin uskuteční prestižní aukce uměleckých děl, kterou pořádá...

Na televizorech QLED se nevypaluje obraz, potvrdily zahraniční testy

Na televizorech QLED se nevypaluje obraz, potvrdily zahraniční testy

Společnost RTINGS připravila už tři testy týkající se vypalování a retence obrazu.* Z výsledků jasně vyplynulo, že u...

Myslete na budoucnost, nikdy není brzy začít spořit na důchod

Myslete na budoucnost – nikdy není brzy začít spořit na důchod

Dnes už víme, že do důchodu odejdeme nejpozději v 65 letech. Nikdo nám ale nezaručí, že to bude platit i za pár let....

Jak s dětmi mluvit o penězích? Těmto frázím se raději vyhněte

Jak s dětmi mluvit o penězích? Těmto frázím se raději vyhněte.

Peníze jsou každodenní součástí našeho života. Děti se s nimi od nízkého věku setkávají například při nakupování nebo v...

Další z rubriky

Mary Kay představuje účinnou zbraň proti předčasnému stárnutí pleti

Mary Kay představuje účinnou zbraň proti předčasnému stárnutí pleti

Vyhlaste boj předčasnému stárnutí pleti! Značka Mary Kay právě uvádí na trh nový zázrak v péči o pleť – TimeWise®...

TIMO aneb Tvoje intimní MOda

TIMO aneb Tvoje intimní MOda

„Krása ženy začíná v prádle,“ říká Ing. Markéta Jiráčková, která již desátým rokem spolu se svou sestrou Ing. Terezií...

Blahodárné účinky jógy: pomáhá na záda, bolest hlavy i pro štěstí

Blahodárné účinky jógy – pomáhá na záda, bolest hlavy i pro štěstí

Jaké jsou účinky jógy? Tento doslova celosvětový horký trend dává v mnohém odpověď na bolesti, které nás v dnešním...

Najdete na iDNES.cz