Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Tepelná čerpadla vzduch voda

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Tepelné čerpadlo představuje vysoce úsporný a komfortní systém vytápění. Tepelné čerpadlo odebírá teplo vodě, vzduchu nebo zemi, a pomocí radiátorů nebo podlahových smyček získaným teplem vytápí. Tepelná čerpadla vzduch voda odebírají energii okolnímu vzduchu a díky tomu nevyžadují nákladné budování zemních kolektorů. Reprezentují investičně nejvýhodnější a přitom úsporný způsob vytápění, ohřevu TUV nebo bazénové vody a chlazení objektu.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Tepelné čerpadlo ušetří až 80 % nákladů za energie | foto: Master Therm

Zajímá Vás cena tepelného čerpadla, výpočet tepelných ztrát, výše dotace na tepelná čerpadla, či další užitečné rady? Pak právě pro Vás tu je portál společnosti Master Therm. Zde se dozvíte nejen ceny a další podstatné informace, ale naleznete zde i mnoho praktických rad týkajících se každodenního provozu tepelných čerpadel vzduch voda.

Jak nakupovat tepelné čerpadlo vzduch voda

Prvním krokem, při výběru tepelného čerpadla a jeho následném nákupu by mělo být zjištění tepelných ztrát vytápěného objektu. Správně zvolený výkon tepelného čerpadla je základním předpokladem budoucích úspor. Dalším krokem je výběr vhodného typu tepelného čerpadla a jeho dodavatele. Tepelná čerpadla vzduch-voda se nabízejí v provedení děleném, kdy vlastní tepelné čerpadlo je umístěno uvnitř objektu a vně se nachází pouze výparník s ventilátorem. Druhou možnost představuje kompaktní konstrukce s umístěním celé technologie tepelného čerpadla do jedné skříně.

Pokud si nevíte rady s výpočtem tepelných ztrát a s výběrem vhodného typu tepelného čerpadla pro Váš objekt, nechejte výběr na našich profesionálech, kteří Vám rádi zdarma poradí a odpoví na všechny případné dotazy týkajících se tepelných čerpadel. Součástí služby je vyhotovení kompletního technického a cenového návrhu zdarma.

Proč koupit tepelné čerpadlo od Master Therm.cz

Vytápění tepelnými čerpadly je mnohem levnější, než vytápění zemním plynem nebo biomasou. Díky instalaci tepelného čerpadla získáte navíc nejvýhodnější sazbu na elektrickou energii, čímž zvýšíte Vaše úspory a stanete se nezávislí na cenách energií. Jakékoliv budoucí zdražování se vás dotkne pouze minimálně, neboť budete čerpat energii, kterou nám příroda nabízí zcela zdarma. Tepelné čerpadlo ušetří díky tomu až 80% nákladů za energie, čímž je zajištěna rychlá návratnost investice na jeho pořízení. Nízká energetická náročnost a využití přírodní, nízkopotenciální energie minimalizuje zátěž na životní prostředí.

Společnost Master Therm

je největším tuzemským výrobcem a exportérem tepelných čerpadel.

Více než 4 000 realizací v tuzemsku i zahraničí svědčí o spokojenosti zákazníků s touto značkou. Znakem firmy je orientace na použití nejvyspělejších technologií, jako jsou elektronické vstřikování chladiva, frekvenční řízení otáček kompresoru nebo monitoring chodu tepelných čerpadel prostřednictvím internetu. Inovační přínos firmy byl mnohokrát oceněn na prestižních mezinárodních výstavách.

Při výběru tepelného čerpadla bychom měli pamatovat i na to, že můžeme získat dotaci na jeho pořízení ze státního programu Zelená úsporám, a to až do výše 85 000 KČ. Cílem programu Zelená úsporám je zajistit realizaci opatření vedoucích k úsporám energie a využití obnovitelných zdrojů energie v rodinných a bytových domech. Všechna tepelná čerpadla Master Therm jsou zapsána do seznamu výrobků a technologii v programu Zelená úsporám a splňují tím nutnou podmínku pro získání státní dotace.

Pokud zvažujete nákup tepelného čerpadla do svého domu či bytu, mnoho dalších informací získáte na webu Master Therm.cz.

Autor:

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Tři důvody pro založení s.r.o. přes zprostředkovatele

Tři důvody pro založení s.r.o. přes zprostředkovatele

Chtěli byste podnikat v rámci společnosti s ručením omezeným? Důvodů by se nejspíše našlo hned několik. Patřilo by mezi...

Operativní leasing BARTH Operák je jednoduchá cesta k novému vozu

Operativní leasing BARTH Operák je jednoduchá cesta k novému vozu

BARTH Operák je operativní leasing, který nabízí více než 100 modelů vozů značek Volkswagen, ŠKODA, Audi, SEAT, Kia a...

Češi cestují stále více, rádi sáhnou po celoročním cestovním pojištění

Češi cestují do ciziny jako nikdy dříve

Češi mají obrovskou chuť ve volném čase cestovat. 64 % Čechů vyráží na pobytové zájezdy a mnoho jich jezdí i na vlastní...

Najdete na iDNES.cz