Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Tepelná čerpadla pomohou ušetřit i 70% za náklady na vytápění

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Pro majitele rodinných domů svítá na lepší časy. Tepelná čerpadla – nový zdroj energie přírody výrazně ušetří až 75 % za náklady na vytápění.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Tepelná čerpadla patří k hitům letošního roku. | foto: Master Therm tepelná čerpadla

V dnešní době je velmi složité vybírat z široké nabídky různých zdrojů energie a možností vytápění rodinného domu či bytu. Každá představuje jiné použití, jinou pracnost a jiné náklady.

V současnosti dostává velký prostor využívání alternativních zdrojů energie, které jsou šetrné k životnímu prostředí a vám ušetří náklady na vytápění. Jde o energii přírody. Hudba budoucnosti, na kterou již dnes slyší miliony lidí po celém světě - tepelná čerpadla.

Tepelná čerpadla pracují na jednoduchém principu. Využívají energii ze slunce, která dopadá na zemský povrch, a dokáží ji přeměnit na teplo pro vytápění. Jde o ekonomické a ekologické řešení. Žádný odpad, žádná pracnost a žádné starosti s obsluhou. Vše je plně automatické a majitel tepelného čerpadla pouze volí teplotu, kterou chce ve svém domě mít.

Spočítejte si ušetřené náklady na vytápění

Pomocí jednoduché kalkulačky úspor tepelného čerpadla si může každý na vlastní kůži vyzkoušet a spočítat, kolik mu tepelná čerpadla ušetří. A následně vydělají. Díky rychlé návratnosti v řádu 2 - 7 let zjistíte, že po této době opravdu vyděláváte - v porovnání s jinými zdroji energie.

Zapojte se do tohoto systému a využijte všech nabízených výhod. Tepelná čerpadla v dnešní době patří ke stěžejním produktům a i náš stát to ví. Proto je výrazně podporuje a je možné dosáhnout až 90 000 Kč státní dotace. Proč takovou nabídku nevyužít?

Nevíte si rady?

Informace o tepelných čerpadlech jsou v dnešní době velmi dobře dostupné. Ale jak vybrat správné čerpadlo? K tomu slouží skvělý průvodce nákupem tepelného čerpadla, který krok za krokem seznámí zákazníka s potřebnými informacemi a zákazník je pak sám schopen podle daných kritérií vybrat přesně takové zařízení, které mu zabezpečí teplo a ušetří náklady na vytápění.

Důležité je nechat si zpracovat komplexní cenový návrh, který obsahuje vedle kalkulace nákupu vlastního tepelného čerpadla i náklady na jeho kompletní instalaci. Zákazník tak dostane do ruky zdarma a do 48 hodin detailní propracovanou nabídku určenou přesně pro jeho objekt.

Sám si pak může porovnat, kdy se mu peníze investované do tepelného čerpadla vrátí a kdy začne na tomto jedinečném druhu energie vydělávat.

Úspora a komfort tepelných čerpadel

Tepelná čerpadla patří k hitům letošního roku. Jde o jednoznačně nejprogresivnější produkt, a to hned z několika hledisek. Tepelná čerpadla jsou prakticky nezávislá na cenách energií. Majitel nemusí sledovat jejich zdražování, neboť odebírá zdarma teplo z přírody. Tepelná čerpadla se navíc za několik málo let sama zaplatí. Pak si již člověk užívá vytápění domu, na kterém šetří až 80 % nákladů na vytápění.

Úspora peněz je vidět na první pohled. Komfort pak spočívá v bezobslužném provozu. Regulace zajistí v celém objektu požadované teploty a majitel přesně ví, jakou bude mít v domě pohodu, až se vrátí z práce domů. Žádné složité manévry se zatápěním či nočním vstáváním.

Navíc se jedná o moderní technologii, takže je možné ovládat celé zařízení i pomocí mobilního telefonu či přes internetové připojení. Moderní způsob vytápění totiž umožňuje i moderní způsob ovládání.

A bonus?

Ušetřete nejen náklady na vytápění, ale na energii v celé domácnosti. Díky pořízení tepelného čerpadla totiž přidělují dodavatelé elektrické energie dvoutarifní sazbu, která je méně než poloviční oproti běžné ceně, a to pro celou domácnost.

Šetří se tak nejen na provozu tepelného čerpadla ale prakticky neustále, při každém zapnutí jakéhokoli domácího spotřebiče nebo při svícení. Tepelná čerpadla jsou zkrátka naprosto jedinečný způsob, jak snadno a dlouhodobě šetřit náklady. A navíc přispět k ochraně životního prostředí kolem nás.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Imitace betonu® přináší jedinečný, moderně nadčasový vzhled

Imitace betonu v showroomu společnosti Lionstone

Moderní minimalistické stěrky imitující betonovou plochu se již delší dobu drží na pomyslném Olympu oblíbenosti povrchů...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Potřebujete křemičité částice nebo kvantové tečky?

Potřebujete křemičité částice nebo kvantové tečky?

Představujeme vám křemičité částice a kvantové tečky Diag NanoTM a magnetické částice Absolute MagTM od výrobce...

Proč teambuilding? Protože pilířem každé firmy je fungující tým

Proč teambuilding? Protože pilířem každé firmy je fungující tým

Každý majitel společnosti, dobrý manažer či personální dávno pochopil, že za úspěšnými projekty a bohatstvím firem...

Korejských investic do Česka dále přibývá

Korejských investic do Česka dále přibývá

Zájem korejských firem o investice do České republiky se stále zvyšuje. Největší potenciál je nyní v jaderném průmyslu....

Najdete na iDNES.cz