Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Tepelná čerpadla pomohou ušetřit i 70% za náklady na vytápění

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Pro majitele rodinných domů svítá na lepší časy. Tepelná čerpadla – nový zdroj energie přírody výrazně ušetří až 75 % za náklady na vytápění.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Tepelná čerpadla patří k hitům letošního roku. | foto: Master Therm tepelná čerpadla

V dnešní době je velmi složité vybírat z široké nabídky různých zdrojů energie a možností vytápění rodinného domu či bytu. Každá představuje jiné použití, jinou pracnost a jiné náklady.

V současnosti dostává velký prostor využívání alternativních zdrojů energie, které jsou šetrné k životnímu prostředí a vám ušetří náklady na vytápění. Jde o energii přírody. Hudba budoucnosti, na kterou již dnes slyší miliony lidí po celém světě - tepelná čerpadla.

Tepelná čerpadla pracují na jednoduchém principu. Využívají energii ze slunce, která dopadá na zemský povrch, a dokáží ji přeměnit na teplo pro vytápění. Jde o ekonomické a ekologické řešení. Žádný odpad, žádná pracnost a žádné starosti s obsluhou. Vše je plně automatické a majitel tepelného čerpadla pouze volí teplotu, kterou chce ve svém domě mít.

Spočítejte si ušetřené náklady na vytápění

Pomocí jednoduché kalkulačky úspor tepelného čerpadla si může každý na vlastní kůži vyzkoušet a spočítat, kolik mu tepelná čerpadla ušetří. A následně vydělají. Díky rychlé návratnosti v řádu 2 - 7 let zjistíte, že po této době opravdu vyděláváte - v porovnání s jinými zdroji energie.

Zapojte se do tohoto systému a využijte všech nabízených výhod. Tepelná čerpadla v dnešní době patří ke stěžejním produktům a i náš stát to ví. Proto je výrazně podporuje a je možné dosáhnout až 90 000 Kč státní dotace. Proč takovou nabídku nevyužít?

Nevíte si rady?

Informace o tepelných čerpadlech jsou v dnešní době velmi dobře dostupné. Ale jak vybrat správné čerpadlo? K tomu slouží skvělý průvodce nákupem tepelného čerpadla, který krok za krokem seznámí zákazníka s potřebnými informacemi a zákazník je pak sám schopen podle daných kritérií vybrat přesně takové zařízení, které mu zabezpečí teplo a ušetří náklady na vytápění.

Důležité je nechat si zpracovat komplexní cenový návrh, který obsahuje vedle kalkulace nákupu vlastního tepelného čerpadla i náklady na jeho kompletní instalaci. Zákazník tak dostane do ruky zdarma a do 48 hodin detailní propracovanou nabídku určenou přesně pro jeho objekt.

Sám si pak může porovnat, kdy se mu peníze investované do tepelného čerpadla vrátí a kdy začne na tomto jedinečném druhu energie vydělávat.

Úspora a komfort tepelných čerpadel

Tepelná čerpadla patří k hitům letošního roku. Jde o jednoznačně nejprogresivnější produkt, a to hned z několika hledisek. Tepelná čerpadla jsou prakticky nezávislá na cenách energií. Majitel nemusí sledovat jejich zdražování, neboť odebírá zdarma teplo z přírody. Tepelná čerpadla se navíc za několik málo let sama zaplatí. Pak si již člověk užívá vytápění domu, na kterém šetří až 80 % nákladů na vytápění.

Úspora peněz je vidět na první pohled. Komfort pak spočívá v bezobslužném provozu. Regulace zajistí v celém objektu požadované teploty a majitel přesně ví, jakou bude mít v domě pohodu, až se vrátí z práce domů. Žádné složité manévry se zatápěním či nočním vstáváním.

Navíc se jedná o moderní technologii, takže je možné ovládat celé zařízení i pomocí mobilního telefonu či přes internetové připojení. Moderní způsob vytápění totiž umožňuje i moderní způsob ovládání.

A bonus?

Ušetřete nejen náklady na vytápění, ale na energii v celé domácnosti. Díky pořízení tepelného čerpadla totiž přidělují dodavatelé elektrické energie dvoutarifní sazbu, která je méně než poloviční oproti běžné ceně, a to pro celou domácnost.

Šetří se tak nejen na provozu tepelného čerpadla ale prakticky neustále, při každém zapnutí jakéhokoli domácího spotřebiče nebo při svícení. Tepelná čerpadla jsou zkrátka naprosto jedinečný způsob, jak snadno a dlouhodobě šetřit náklady. A navíc přispět k ochraně životního prostředí kolem nás.

Autor:

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Tři důvody pro založení s.r.o. přes zprostředkovatele

Tři důvody pro založení s.r.o. přes zprostředkovatele

Chtěli byste podnikat v rámci společnosti s ručením omezeným? Důvodů by se nejspíše našlo hned několik. Patřilo by mezi...

Univerzita Tomáše Bati patří k nejlepším světovým školám 3. tisíciletí

Univerzita Tomáše Bati patří k nejlepším světovým školám 3. tisíciletí

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně (UTB) patří k nejlepším světovým univerzitám, které vznikly ve 3. tisíciletí.

Najdete na iDNES.cz