Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Tepelná čerpadla: skutečná ekonomie a efektivita

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Vytápění objektů v současném a budoucím období bude patřit k velmi nákladným položkám provozu rodinných domů. Nelze předpokládat, že energie obecně zlevní, naopak je nutno počítat se stále vzrůstajícími položkami za plyn, elektřinu a pevná paliva. Za uvedených podmínek představují technologicky nejvýhodnější zdroje tepla tepelná čerpadla.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Tepelné čerpadlo FTT x SWBC-7.8 + 9.5 | foto: EVANET COOL

Elektrický kotel, plynový nebo na pevná paliva fungují tím způsobem, že kolik energie do nich vložíme, tolik obdobně jí získáme.

Tepelná čerpadla budou vždy ekonomičtější než ostatní zdroje

U tepelného čerpadla používáme vloženou energii jen na provoz motorkompresoru. V návaznosti vlivu termodynamických změn při jeho provozu jsme schopni získat i tepelnou energii z jiných médií – vzduchu, vody a země. Pak je zcela zřejmé, že za dodržení fyzikálních posloupností budou tepelná čerpadla vždy ekonomičtější než ostatní lokální zdroje tepla.

Firma EVANET COOL s.r.o. se zabývá provozem tepelných čerpadel již od roku 1998. Vlastním dílčím vývojem a montážemi různých systémů, tedy zdroje z vody, země a vzduchu, byly získány velmi cenné praktické zkušenosti, které doplnily pouhé teorie z počátků prvních tepelných čerpadel z tehdejšího Československa.

Tepelné čerpadlo FTT x SWBC-19.5H-B

Tepelné čerpadlo FTT x SWBC-19.5H-B

Naše myšlenka je v realizaci tepelných čerpadel dle podmínek zadavatele. Neprosazujeme tvrzení, že musíte mít zrovna to nejlepší tepelné čerpadlo na trhu, snažíme se o vytvoření co nejekonomičtějšího provozu.

Zaplacení dodávky s montáží je jedna část, ale ta druhá, podstatnější je, za kolik bude hrazen provoz, resp. vytápění objektu.

Bývá zvykem prosazovat ta "nejlepší" tepelná čerpadla, které jsou u nás na trhu. Všichni výrobci používají stejné či identické technologické celky – kompresory, ventily výměníky. Pak je nasnadě otázka, jak se tak mohou v COP abnormálně rozcházet?

V ČR jsou správnou volbou tepelná čerpadla "vzduch – voda"

AKČNÍ NABÍDKA

Využijte výhodnou nabídku cen výrobce FTT tepelná čerpadla, výkonů 8 až
19 kW, od 56 000 Kč do
96 000 Kč s DPH pro konečného zákazníka.

Firma EVANET COOL s.r.o. se snaží vytvářet nejlepší technické podmínky pro provoz tepelného čerpadla, a tím dosáhnout nejekonomičtějšího provozu v souladu s podmínkami zadavatele. V naší nabídce je celá škála systémů pro tepelná čerpadla, dovolíme si však tvrdit, že pro geografické podmínky České republiky spojené s ekonomií, je vhodný systém "vzduch – voda".

Tepelná čerpadla Acond

Tepelná čerpadla Acond

V nabídce máme kvalitní tepelná čerpadla ACOND a též výrobce FTT, který vychází vstříc zájemcům o svépomocnou přípravu, a tím snížení vstupní investice.

Vlastní montáž je již záležitostí několika hodin. Tomu odpovídají snížené vstupní finanční náklady. Vše je pak sladěno s technologickými podmínkami zadavatele.

Ekonomie provozu není dána tvrzením výrobců, že mají ty nejlepší tepelná čerpadla, ale celou technologickou provázaností.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

Další z rubriky

Svěřte své zboží do našich rukou

Svěřte své zboží do našich rukou

Česká rodinná společnost Lorenc Logistic, s.r.o. se sídlem v Klatovech během svého pětadvacetiletého působení na trhu...

Korejských investic do Česka dále přibývá

Korejských investic do Česka dále přibývá

Zájem korejských firem o investice do České republiky se stále zvyšuje. Největší potenciál je nyní v jaderném průmyslu....

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Najdete na iDNES.cz