Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Tepelná čerpadla: skutečná ekonomie a efektivita

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Vytápění objektů v současném a budoucím období bude patřit k velmi nákladným položkám provozu rodinných domů. Nelze předpokládat, že energie obecně zlevní, naopak je nutno počítat se stále vzrůstajícími položkami za plyn, elektřinu a pevná paliva. Za uvedených podmínek představují technologicky nejvýhodnější zdroje tepla tepelná čerpadla.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Tepelné čerpadlo FTT x SWBC-7.8 + 9.5 | foto: EVANET COOL

Elektrický kotel, plynový nebo na pevná paliva fungují tím způsobem, že kolik energie do nich vložíme, tolik obdobně jí získáme.

Tepelná čerpadla budou vždy ekonomičtější než ostatní zdroje

U tepelného čerpadla používáme vloženou energii jen na provoz motorkompresoru. V návaznosti vlivu termodynamických změn při jeho provozu jsme schopni získat i tepelnou energii z jiných médií – vzduchu, vody a země. Pak je zcela zřejmé, že za dodržení fyzikálních posloupností budou tepelná čerpadla vždy ekonomičtější než ostatní lokální zdroje tepla.

Firma EVANET COOL s.r.o. se zabývá provozem tepelných čerpadel již od roku 1998. Vlastním dílčím vývojem a montážemi různých systémů, tedy zdroje z vody, země a vzduchu, byly získány velmi cenné praktické zkušenosti, které doplnily pouhé teorie z počátků prvních tepelných čerpadel z tehdejšího Československa.

Tepelné čerpadlo FTT x SWBC-19.5H-B

Tepelné čerpadlo FTT x SWBC-19.5H-B

Naše myšlenka je v realizaci tepelných čerpadel dle podmínek zadavatele. Neprosazujeme tvrzení, že musíte mít zrovna to nejlepší tepelné čerpadlo na trhu, snažíme se o vytvoření co nejekonomičtějšího provozu.

Zaplacení dodávky s montáží je jedna část, ale ta druhá, podstatnější je, za kolik bude hrazen provoz, resp. vytápění objektu.

Bývá zvykem prosazovat ta "nejlepší" tepelná čerpadla, které jsou u nás na trhu. Všichni výrobci používají stejné či identické technologické celky – kompresory, ventily výměníky. Pak je nasnadě otázka, jak se tak mohou v COP abnormálně rozcházet?

V ČR jsou správnou volbou tepelná čerpadla "vzduch – voda"

AKČNÍ NABÍDKA

Využijte výhodnou nabídku cen výrobce FTT tepelná čerpadla, výkonů 8 až
19 kW, od 56 000 Kč do
96 000 Kč s DPH pro konečného zákazníka.

Firma EVANET COOL s.r.o. se snaží vytvářet nejlepší technické podmínky pro provoz tepelného čerpadla, a tím dosáhnout nejekonomičtějšího provozu v souladu s podmínkami zadavatele. V naší nabídce je celá škála systémů pro tepelná čerpadla, dovolíme si však tvrdit, že pro geografické podmínky České republiky spojené s ekonomií, je vhodný systém "vzduch – voda".

Tepelná čerpadla Acond

Tepelná čerpadla Acond

V nabídce máme kvalitní tepelná čerpadla ACOND a též výrobce FTT, který vychází vstříc zájemcům o svépomocnou přípravu, a tím snížení vstupní investice.

Vlastní montáž je již záležitostí několika hodin. Tomu odpovídají snížené vstupní finanční náklady. Vše je pak sladěno s technologickými podmínkami zadavatele.

Ekonomie provozu není dána tvrzením výrobců, že mají ty nejlepší tepelná čerpadla, ale celou technologickou provázaností.

Autor:

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Lidé si stále půjčují. Využívají ale dostatečně srovnávačů půjček?
Lidé si stále půjčují. Využívají ale dostatečně srovnávačů půjček?

Poptávka po bankovních i nebankovních půjčkách roste. Faktem ale zůstává, že lidé často sáhnou po první nabídce, která se jim naskytne a ta nemusí být...  celý článek

Marek Tichý, ředitel korporátního financování.
Prodej firmy je pro většinu podnikatelů životním krokem

Generace podnikatelů, kteří založili svoji firmu po roce 1989, stárne a začíná přemýšlet, jak s firmou naložit do budoucna. Někteří se nechtějí své firmy vzdát...  celý článek

Pět pravidel pro bezpečnou platbu na internetu
Pět pravidel pro bezpečnou platbu na internetu

On-line platby jsou každým rokem populárnější, protože jsou pohodlnější, levnější a ve svém důsledku i bezpečnější než například platba na dobírku. Jen je...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.