Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Templářské sklepy představují exkluzivní řadu vín Sanctus Victoria

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Templářské sklepy Čejkovice představují exkluzivní řadu vín Sanctus Victoria, která nyní rozšířila nabídku předních vinoték a vybraných gastronomických zařízení. Vinařské družstvo přináší přívlastková vína v neotřelém hábu s etiketami obsahujícími úryvky z dávných listin dokládajících existenci templářského řádu na území Českého království.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Templářské sklepy Čejkovice - Sanctus Victoria | foto: Templářské sklepy Čejkovice

Templářské sklepy kladou důraz na kvalitu

Vína řady Sanctus Victoria jsou vyrobena z nejvyšších partií hroznů, které byly několik let pečlivě vybírány z různých vinic vinařského družstva. Výsledkem je devět odrůd s přívlastkem pozdní sběr či výběr z hroznů.

Všechna vína jsou v přívlastkové paritě ročníku 2009. Templářské sklepy Čejkovice vám nabízí to nejlepší, co vzešlo z jejich vinic a sklepů.

Sanctus Victoria - výborné víno v netradičním obalu

Templářské sklepy Čejkovice - obr. 2Pro řadu Sanctus Victoria byla vyvinuta nová láhev z černé skloviny s logem firmy, která je díky svému tvaru ideální pro delší skladování. Vynikající podmínky pro archivaci zaručuje i celokorková zátka nejvyšší kvality.

Při navrhování designu lahve byl zároveň kladen důraz na historii Templářského řádu - na etiketách ze speciálního ručně vytrhávaného papíru jsou uvedeny úryvky z dobových listin dokládající působení řádu na území ČR.

Zákazníci vinařského družstva se tak mohou seznámit nejen s vynikajícími víny této řady, ale dozvědět se i zajímavá historická fakta. Po rozlomení dvou ručně dotiskovaných pečetí na etiketě je možné získat další informace o přesné poloze vinice a složení půdy, kde zrály vybrané hrozny, o jejich cukernatosti při sklizni i o technologickém postupu výroby vína.

Templářské sklepy Čejkovice - obr. 3Každá láhev z této limitované edice je také opatřena unikátním výrobním číslem a na firemních webových stránkách je možné sledovat aktuální stav zásob jednotlivých odrůd.

Co o nové řadě Sanctus Victoria tvrdí odborníci

Sommeliérska legenda Ivo Dvořák, viceprezident Asociace sommelierů ČR a mnohonásobný vítěz prestižních sommelierských soutěží, hodnotí novou kolekci, kterou uvádí na trh Templářské sklepy, následovně:

"Vína řady Sanctus Victoria jsou jednoduše pochopitelná a dobře pitelná zejména jako mladá, kdy dokonale vyniká jejich svěžest a šťavnatost. Převládající tóny zralého ovoce, koření a květů spolu se zaoblenou chutí a přírodním zbytkovým cukrem dávají těmto vínům předpoklad pro úspěch u široké skupiny milovníků vín".

Templářské sklepy Čejkovice - obr. 1O vína čerstvě uvedené kolekce je již nyní velký zájem a dává jí předpoklad k rychlému získání stabilní pozice v segmentu HoReCa.

Řada Sanctus Victoria je určena pouze do vybraných vinoték, gastronomických zařízení, speciálních dárkových prodejen a pro milovníky kvalitních vín. Do budoucna plánují Templářské sklepy vybudovat pro novou řadu v obci Čejkovice menší moderní vinařství s kapacitou 200 000 litrů.

Více informací o vínu Sanctus Victoria, které na trh uvádí Templářské sklepy Čejkovice, naleznete na www.templarske-sklepy.cz a na www.templari.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Pět žhavých trendů automobilismu

Pět žhavých trendů automobilismu

Když se řekne „auto budoucnosti“, co vás napadne? Nejspíše elektromobilní samořídící Tesla, která vám cestou přečte...

Další z rubriky

I vy v sobě najdete talent. Začněte malovat

Máme pro vás skvělou zprávu. I vy můžete namalovat třeba takhle krásnou květinu!

Věděli jste, že i vy můžete začít kreslit nebo malovat? Ano, zvládnete to také a ještě si nádherně odpočinete u...

Pokročilou Business Intelligence zvládnete i v MS Excel, stačí když…

Pokročilou Business Intelligence zvládnete i v MS Excel, stačí když…

Až dva miliardy řádků dat, možnost pokročilého vyhodnocování dat v čase z různých zdrojů, snadná vizualizace do všech...

Průlom v pohledu na alternativní medicínu

Předání petice na podporu biotroniky do a Senátu Parlamentu České republiky.

Informace o předání petice na podporu biotroniky do Poslanecké sněmovny a Senátu Parlamentu ČR s počtem petentů přes 40...

Najdete na iDNES.cz