Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Templářské sklepy představují exkluzivní řadu vín Sanctus Victoria

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Templářské sklepy Čejkovice představují exkluzivní řadu vín Sanctus Victoria, která nyní rozšířila nabídku předních vinoték a vybraných gastronomických zařízení. Vinařské družstvo přináší přívlastková vína v neotřelém hábu s etiketami obsahujícími úryvky z dávných listin dokládajících existenci templářského řádu na území Českého království.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Templářské sklepy Čejkovice - Sanctus Victoria | foto: Templářské sklepy Čejkovice

Templářské sklepy kladou důraz na kvalitu

Vína řady Sanctus Victoria jsou vyrobena z nejvyšších partií hroznů, které byly několik let pečlivě vybírány z různých vinic vinařského družstva. Výsledkem je devět odrůd s přívlastkem pozdní sběr či výběr z hroznů.

Všechna vína jsou v přívlastkové paritě ročníku 2009. Templářské sklepy Čejkovice vám nabízí to nejlepší, co vzešlo z jejich vinic a sklepů.

Sanctus Victoria - výborné víno v netradičním obalu

Templářské sklepy Čejkovice - obr. 2Pro řadu Sanctus Victoria byla vyvinuta nová láhev z černé skloviny s logem firmy, která je díky svému tvaru ideální pro delší skladování. Vynikající podmínky pro archivaci zaručuje i celokorková zátka nejvyšší kvality.

Při navrhování designu lahve byl zároveň kladen důraz na historii Templářského řádu - na etiketách ze speciálního ručně vytrhávaného papíru jsou uvedeny úryvky z dobových listin dokládající působení řádu na území ČR.

Zákazníci vinařského družstva se tak mohou seznámit nejen s vynikajícími víny této řady, ale dozvědět se i zajímavá historická fakta. Po rozlomení dvou ručně dotiskovaných pečetí na etiketě je možné získat další informace o přesné poloze vinice a složení půdy, kde zrály vybrané hrozny, o jejich cukernatosti při sklizni i o technologickém postupu výroby vína.

Templářské sklepy Čejkovice - obr. 3Každá láhev z této limitované edice je také opatřena unikátním výrobním číslem a na firemních webových stránkách je možné sledovat aktuální stav zásob jednotlivých odrůd.

Co o nové řadě Sanctus Victoria tvrdí odborníci

Sommeliérska legenda Ivo Dvořák, viceprezident Asociace sommelierů ČR a mnohonásobný vítěz prestižních sommelierských soutěží, hodnotí novou kolekci, kterou uvádí na trh Templářské sklepy, následovně:

"Vína řady Sanctus Victoria jsou jednoduše pochopitelná a dobře pitelná zejména jako mladá, kdy dokonale vyniká jejich svěžest a šťavnatost. Převládající tóny zralého ovoce, koření a květů spolu se zaoblenou chutí a přírodním zbytkovým cukrem dávají těmto vínům předpoklad pro úspěch u široké skupiny milovníků vín".

Templářské sklepy Čejkovice - obr. 1O vína čerstvě uvedené kolekce je již nyní velký zájem a dává jí předpoklad k rychlému získání stabilní pozice v segmentu HoReCa.

Řada Sanctus Victoria je určena pouze do vybraných vinoték, gastronomických zařízení, speciálních dárkových prodejen a pro milovníky kvalitních vín. Do budoucna plánují Templářské sklepy vybudovat pro novou řadu v obci Čejkovice menší moderní vinařství s kapacitou 200 000 litrů.

Více informací o vínu Sanctus Victoria, které na trh uvádí Templářské sklepy Čejkovice, naleznete na www.templarske-sklepy.cz a na www.templari.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Franchisingová síť NATURHOUSE hledá zdatné podnikatele

Jan Gonda, Master-franchisant NATURHOUSE pro ČR a SR

Franchising s NATURHOUSE je poměrné jednoduchá cesta k podnikání s jistotou. Franchisor předá celé know how a je...

Remek očekával, že bude mít české následovníky

Remek očekával, že bude mít české následovníky

První československý kosmonaut Vladimír Remek, od jehož startu uplynulo 2. března přesně 40 let, předpokládal, že dříve...

Jak vypadají vítězné návrhy ve studentské architektonické soutěži?

Jak vypadají vítězné návrhy ve studentské architektonické soutěži?

Ceny ve studentské architektonické soutěži Central Group byly rozdány. Vyhlášení výsledků proběhlo v Centru...

Najdete na iDNES.cz