Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Televizory METZ: synonymum kvality a vytříbeného stylu z Německa

Komerční sdělení   15:00aktualizováno  15:00
Německé televizory METZ jsou určeny pro diváky, jimž ke spokojenosti nestačí pouze dobrý obraz. Jsou určeny pro ty, jež chtějí být obrazem i zvukem uchváceni. Nic míň vám televizory METZ nabídnout nedokáží.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

LCD / LED televizory METZ | foto: Perfect Sound Group s.r.o.

Metz je značka s německou dlouholetou tradicí, produkty takto označené představují to nejmodernější z dostupných technologií. Metz je kvalita, spolehlivost a zákaznický servis první třídy. Aby bylo dosaženo těchto standardů, vyvíjí a vyrábí firma své produkty výhradně v Německu a v této tradici hodlá pokračovat i v budoucnu.

Metz se zabývá vývojem a výrobou spotřebitelské elektroniky již déle než 70 let, což z něj dělá jednu z nejstarších firem v oboru. Díky kombinaci zkušeností a technického pokroku může značka Metz nabídnout svým zákazníkům televizory a další produkty, jež představují technickou dokonalost té nejvyšší kvality, výjimečnou přívětivost k uživateli a pohodlný servis, a to i v České republice.

Metz - domácí zábava

Systémy domácí zábavy běžně vyžadují odbornou radu a péči, a to i po samotném prodeji. Právě proto jsou televizory Metz prodávány exkluzivně ve specializovaných obchodech, jejichž seznam najdete na stránkách www.metztv.cz. V těchto obchodech se můžete sami přesvědčit o výjimečné kvalitě značky Metz.

LCD / LED televizory METZ 2

Technologická vyspělost produktů Metz je jasně demonstrována v nové řadě LCD / LED televizorů.

Televizory Metz dokážou uchvátit dokonale přirozenými barvami, ostrostí a hloubkou obrazu, plné HD je samozřejmostí. Většina top modelů je vybavena vestavěným HD rekordérem s velkou pamětí a nabízí variabilitu příjmu dle signálu a potřeb uživatele. Televizory Metz mají vestavěné dva tunery pro digitální, satelitní i kabelový příjem.

Stále se pracuje na dalším vylepšení technologie, vše si můžete zdarma nechat průběžně aktualizovat novým softwarem, takže díky tomu máte stále nový model. Díky technologii celoplošného podsvícení, což nemá většina konkurenčních produktů, a možností volby jeho režimu patří televizory Metz mezi nejúspornější televize na trhu. 

LCD / LED televizory METZ 3

Kvalita zpracování, použité materiály (sklo, hliník), design a spolehlivost patří k dalším devizám této značky. Je to kvalita vyrobená v Evropě těmi nejschopnějšími techniky a především prestižní záležitost pro výjimečné. Přitom ceny, za které se televizory Metz prodávají, vás určitě překvapí a to i v této nejvyšší kvalitativní kategorii.

Televizory METZ - synonymum kvality a vytříbeného stylu

Kromě technického know-how a selektivní distribuce disponují televizory Metz i uživatelsky přívětivým ovládáním. Integrací vhodného modulu jsme se rovněž vyhnuli použití set top boxů nebo satelitních přijímačů. Design je založen na modulární konstrukci těla televizoru, jenž je celosvětově unikátní.

Výhradním dodavatelem televizorů METZ do České republiky je firma Perfect Sound Group s.r.o., jenž je mladou společností zabývající se zastupování zahraničních firem v oboru spotřební elektroniky a ozvučení.

Kontaktní informace:


Autor:

Nejčtenější

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

Všichni cpeme operátorům po celý rok nekřesťanské peníze. Nyní máte šanci si to od nich vybrat zpět! Vytáhnout z nich...

Do měst a obcí míří miliony proti suchu a povodním

Do měst a obcí míří miliony proti suchu a povodním.

Chránit obyvatele před následky sucha i extrémů počasí pomohou starostům nové dotace z fondů EU. Rezort životního...

Uspějí české týmy v Evropské lize? Tipér makula80 míří na 676 700 Kč

Uspějí české týmy v Evropské lize? Tipér makula80 míří na 676 700 Kč

Po Lize mistrů i o postup do play off zahrají i tři české týmy v Evropské lize. Plzni a Slavii tipéři věří, naopak Zlín...

Jak vybrat vánoční stromek a jak se o něj starat

Jak vybrat vánoční stromek a jak se o něj starat

Jen málokdo v ČR nemá na Štědrý den ozdobený stromeček. Většina lidí a určitě všechny rodiny s dětmi pak chtějí vánoční...

Ve výběru barvy vozu jsme konzervativní

Ve výběru barvy vozu jsme konzervativní.

I když automobilky nabízejí stále více různých atraktivních barev, zákazníci u nových automobilů nadále nejraději volí...

Další z rubriky

Jsme součástí kybernetického bojiště, žádný web se útoku nevyhne

Český internet je součástí velkého kybernetického bojiště a žádný web se válce...

Představa hackerů jako mladých kluků, kteří se snaží prolomit obranu tajných vládních institucí, aby odhalili pravdu,...

Mobilní appka roku? Smart Banka od MONETA Money Bank

Mobilní appka roku? Smart Banka od MONETA Money Bank

Pokročilá aplikace pro mobilní telefony Smart Banka se stala absolutním vítězem soutěže Mobilní aplikace roku 2017, kde...

Dodejte létu šťávu vychytávkami Huawei

Dodejte létu šťávu vychytávkami Huawei.

Umíte si vůbec představit vyrazit v létě někam bez svého telefonu v kapse? Sotva! Vždyť celý rok telefon nedáme z ruky....

Najdete na iDNES.cz