Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Televizory METZ: synonymum kvality a vytříbeného stylu z Německa

Komerční sdělení   15:00aktualizováno  15:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Německé televizory METZ jsou určeny pro diváky, jimž ke spokojenosti nestačí pouze dobrý obraz. Jsou určeny pro ty, jež chtějí být obrazem i zvukem uchváceni. Nic míň vám televizory METZ nabídnout nedokáží.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

LCD / LED televizory METZ | foto: Perfect Sound Group s.r.o.

Metz je značka s německou dlouholetou tradicí, produkty takto označené představují to nejmodernější z dostupných technologií. Metz je kvalita, spolehlivost a zákaznický servis první třídy. Aby bylo dosaženo těchto standardů, vyvíjí a vyrábí firma své produkty výhradně v Německu a v této tradici hodlá pokračovat i v budoucnu.

Metz se zabývá vývojem a výrobou spotřebitelské elektroniky již déle než 70 let, což z něj dělá jednu z nejstarších firem v oboru. Díky kombinaci zkušeností a technického pokroku může značka Metz nabídnout svým zákazníkům televizory a další produkty, jež představují technickou dokonalost té nejvyšší kvality, výjimečnou přívětivost k uživateli a pohodlný servis, a to i v České republice.

Metz - domácí zábava

Systémy domácí zábavy běžně vyžadují odbornou radu a péči, a to i po samotném prodeji. Právě proto jsou televizory Metz prodávány exkluzivně ve specializovaných obchodech, jejichž seznam najdete na stránkách www.metztv.cz. V těchto obchodech se můžete sami přesvědčit o výjimečné kvalitě značky Metz.

LCD / LED televizory METZ 2

Technologická vyspělost produktů Metz je jasně demonstrována v nové řadě LCD / LED televizorů.

Televizory Metz dokážou uchvátit dokonale přirozenými barvami, ostrostí a hloubkou obrazu, plné HD je samozřejmostí. Většina top modelů je vybavena vestavěným HD rekordérem s velkou pamětí a nabízí variabilitu příjmu dle signálu a potřeb uživatele. Televizory Metz mají vestavěné dva tunery pro digitální, satelitní i kabelový příjem.

Stále se pracuje na dalším vylepšení technologie, vše si můžete zdarma nechat průběžně aktualizovat novým softwarem, takže díky tomu máte stále nový model. Díky technologii celoplošného podsvícení, což nemá většina konkurenčních produktů, a možností volby jeho režimu patří televizory Metz mezi nejúspornější televize na trhu. 

LCD / LED televizory METZ 3

Kvalita zpracování, použité materiály (sklo, hliník), design a spolehlivost patří k dalším devizám této značky. Je to kvalita vyrobená v Evropě těmi nejschopnějšími techniky a především prestižní záležitost pro výjimečné. Přitom ceny, za které se televizory Metz prodávají, vás určitě překvapí a to i v této nejvyšší kvalitativní kategorii.

Televizory METZ - synonymum kvality a vytříbeného stylu

Kromě technického know-how a selektivní distribuce disponují televizory Metz i uživatelsky přívětivým ovládáním. Integrací vhodného modulu jsme se rovněž vyhnuli použití set top boxů nebo satelitních přijímačů. Design je založen na modulární konstrukci těla televizoru, jenž je celosvětově unikátní.

Výhradním dodavatelem televizorů METZ do České republiky je firma Perfect Sound Group s.r.o., jenž je mladou společností zabývající se zastupování zahraničních firem v oboru spotřební elektroniky a ozvučení.

Kontaktní informace:


Autor:

Nejčtenější

Sledujte šlágr jara Plzeň – Sparta živě na TV Tipsport a vsaďte si

Sledujte šlágr jara Plzeň – Sparta živě na TV Tipsport a vsaďte si

Kdo zvládne lépe šlágr jara? Sázkaři věří spíš Spartě a Plzeň tak bude po dlouhé době v neděli v roli outsidera....

Pneumatiky TOMKET byly úspěšně hodnoceny v nezávislém testu

Pneumatiky TOMKET byly úspěšně hodnoceny v  nezávislém testu.

Venkovní teploty nezadržitelně míří vzhůru, a tak nastává každoroční výměna pneumatik. Část motoristů řešící nákup nové...

Plánujete lité podlahy? Kvalitu vám zaručí prověřené realizační firmy

Plánujete lité podlahy? Kvalitu vám zaručí prověřené realizační firmy

Sehnat správného řemeslníka může být jako sázka do loterie. Někdy to zkrátka nevyjde a výsledný projekt vypadá hůr, než...

Keramika Soukup: rodinné impérium zrozené z vize a houževnatosti

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh Keramiky Soukup připomíná „americký sen“. Jejímu majiteli se podařilo vybudovat prosperující podnik navzdory...

Vybíráme vhodnou plechovou střechu pro rekonstrukce

SATJAM Šindel - je až neuvěřitelné do jaké podoby se dá plech zpracovat

Ocel nebo hliník, malý nebo velký formát, barvu klasickou nebo v poslední době velmi oblíbené tmavší odstíny? Nejen...

Další z rubriky

Obraz jako v hollywoodském filmovém studiu

Obraz jako v hollywoodském filmovém studiu.

Televizory osazené panely OLED nabízejí v současnosti nejvyspělejší zobrazovací technologie. Panasonic EZ950 uspokojí i...

Inkoustové tiskárny jsou zase in. Nabízejí mnoho výhod

Inkoustové tiskárny jsou zase IN. Nabízejí mnoho výhod

Také řešíte otázku, jestli jsou dnes lepší laserové nebo inkoustové tiskárny? Kterou si pořídit? Zažité modely, které...

Nové A3 tiskárny od HP s důrazem na bezpečnost

Nové A3 tiskárny od HP s důrazem na bezpečnost

Kanceláře budoucnosti se neobejdou bez výkonné multifunkční tiskárny s maximálním zabezpečením. Společnost HP Inc.,...

Najdete na iDNES.cz