Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Televizory METZ: synonymum kvality a vytříbeného stylu z Německa

Komerční sdělení   15:00aktualizováno  15:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Německé televizory METZ jsou určeny pro diváky, jimž ke spokojenosti nestačí pouze dobrý obraz. Jsou určeny pro ty, jež chtějí být obrazem i zvukem uchváceni. Nic míň vám televizory METZ nabídnout nedokáží.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

LCD / LED televizory METZ | foto: Perfect Sound Group s.r.o.

Metz je značka s německou dlouholetou tradicí, produkty takto označené představují to nejmodernější z dostupných technologií. Metz je kvalita, spolehlivost a zákaznický servis první třídy. Aby bylo dosaženo těchto standardů, vyvíjí a vyrábí firma své produkty výhradně v Německu a v této tradici hodlá pokračovat i v budoucnu.

Metz se zabývá vývojem a výrobou spotřebitelské elektroniky již déle než 70 let, což z něj dělá jednu z nejstarších firem v oboru. Díky kombinaci zkušeností a technického pokroku může značka Metz nabídnout svým zákazníkům televizory a další produkty, jež představují technickou dokonalost té nejvyšší kvality, výjimečnou přívětivost k uživateli a pohodlný servis, a to i v České republice.

Metz - domácí zábava

Systémy domácí zábavy běžně vyžadují odbornou radu a péči, a to i po samotném prodeji. Právě proto jsou televizory Metz prodávány exkluzivně ve specializovaných obchodech, jejichž seznam najdete na stránkách www.metztv.cz. V těchto obchodech se můžete sami přesvědčit o výjimečné kvalitě značky Metz.

LCD / LED televizory METZ 2

Technologická vyspělost produktů Metz je jasně demonstrována v nové řadě LCD / LED televizorů.

Televizory Metz dokážou uchvátit dokonale přirozenými barvami, ostrostí a hloubkou obrazu, plné HD je samozřejmostí. Většina top modelů je vybavena vestavěným HD rekordérem s velkou pamětí a nabízí variabilitu příjmu dle signálu a potřeb uživatele. Televizory Metz mají vestavěné dva tunery pro digitální, satelitní i kabelový příjem.

Stále se pracuje na dalším vylepšení technologie, vše si můžete zdarma nechat průběžně aktualizovat novým softwarem, takže díky tomu máte stále nový model. Díky technologii celoplošného podsvícení, což nemá většina konkurenčních produktů, a možností volby jeho režimu patří televizory Metz mezi nejúspornější televize na trhu. 

LCD / LED televizory METZ 3

Kvalita zpracování, použité materiály (sklo, hliník), design a spolehlivost patří k dalším devizám této značky. Je to kvalita vyrobená v Evropě těmi nejschopnějšími techniky a především prestižní záležitost pro výjimečné. Přitom ceny, za které se televizory Metz prodávají, vás určitě překvapí a to i v této nejvyšší kvalitativní kategorii.

Televizory METZ - synonymum kvality a vytříbeného stylu

Kromě technického know-how a selektivní distribuce disponují televizory Metz i uživatelsky přívětivým ovládáním. Integrací vhodného modulu jsme se rovněž vyhnuli použití set top boxů nebo satelitních přijímačů. Design je založen na modulární konstrukci těla televizoru, jenž je celosvětově unikátní.

Výhradním dodavatelem televizorů METZ do České republiky je firma Perfect Sound Group s.r.o., jenž je mladou společností zabývající se zastupování zahraničních firem v oboru spotřební elektroniky a ozvučení.

Kontaktní informace:


Autor:

Nejčtenější

Dá se při zařizování interiéru spolehnout na jediného partnera?

Luxusní prémiová kuchyně a sestava skříní HANÁK FOTO: HANÁK NÁBYTEK

A kde ho najít? Vyhněte se stresu, ztrátě času i špatným rozhodnutím a najměte jednoho spolehlivého dodavatele. Obraťte...

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Chcete mít zahradu před zimou uklizenou stejně dobře jako obývací pokoj v neděli odpoledne? Poradíme vám, jak si s tím...

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Tipsport extraliga se už zase blíží! 14 týmů, 52 kol, 364 zápasů v základní části a elektrizující bitvy v play off....

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Na Třeboňsku je přibližně 500 rybníků, které tvoří geniálně důmyslný systém propojený desítkami kilometrů vodních...

Objevte krásy přírody a pohádkového světa se značkou PANDORA

Objevte krásy přírody a pohádkového světa se značkou PANDORA

Šperkařský dům PANDORA letos na podzim představuje hned dvě nové kolekce šperků s názvy Zrnka života a Královské...

Další z rubriky

Nové fototiskárny HP jedou za vámi. Představí se vám pomocí roadshow

Nové fototiskárny HP jedou za vámi. Představí se vám pomocí roadshow

Máte práce nad hlavu a nemáte čas objíždět obchody s fotoplotry? Nechte si je naživo ukázat třeba před svou kanceláří!...

Firma Copy General uspořádala v NN pojišťovně tzv. digitální rallye

Nové fototiskárny HP jedou za vámi. Představí se vám pomocí roadshow

Služby Copy General pro NN pojišťovnu se dočkaly významného rozšíření. Koncem roku 2017 firma spustila službu...

Internetové bankovnictví v KB je zásadně jednodušší

Internetové bankovnictví v KB je zásadně jednodušší

Pokud uslyšíte slovo banka, pravděpodobně si jako první vybavíte „kamennou“ pobočku své banky. Přitom mnohem častěji, v...

Najdete na iDNES.cz