Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Těhotenství, rodičovství a výchova formou populárních seriálů

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Připravujete se na příchod svého prvního miminka? A nebo už děti dávno máte? Rodicum.cz portál pro rodiče všech dětí od bříška až po pubertu. Můžete si zde přečíst spoustu zajímavých článků ze světa těhotenství, dětí a rodičů, najít zajímavé tipy a vyměnit si své zkušenosti s ostatními rodiči.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Těhotenství, rodičovství a výchova formou populárních seriálů | foto: Imedium s.r.o.

Na začátku stojí těhotenství

Těhotenství je vstupní brána do rodinného života, do světa dětí a rodičů. Budoucí maminky si často vůbec nedokážou představit, co je po narození děťátka čeká. Trpí četnými těhotenskými obtížemi a obavami z porodu. Nevědí přesně, co všechno je třeba po porodu zařídit a jak zvládnout první dny s miminkem. Seriál Těhotenství týden po týdnu přináší odpovědi na otázky, které trápí nejen prvorodičky, ale i vícečetné těhulky.

Poradí vám například, kdy se máte registrovat v porodnici, kdy je čas do porodnice vyrazit, co užitečného si vzít se sebou kromě klasické výbavy, které sporty jsou v těhotenství vhodné, jak se vyrovnat s psychickou zátěží v těhotenství a mnoho dalšího. Jestliže zde náhodou nenajdete, co hledáte, pročtěte si FAQ, anebo se zapojte do diskuse.

Mezi oblíbené sekce rovněž patří Zajímavosti ze světa těhulek. A pokud ještě nevíte, jaké pro vaše miminko vybrat jméno, načerpejte zde trošku inspirace z českého, ale i zahraničního kalendáře.

Těhotenství, rodičovství a výchova formou populárních seriálů1

Miminka a batolata

Těhotenství, rodičovství a výchova formou populárních seriálů2

Na Těhotenství týden po týdnu navazuje První rok miminka. Začíná na porodním sále, pokračuje odjezdem s porodnice domů, provází vás celým obdobím šestinedělí a končí oslavou prvních narozenin vašeho děťátka.

Přesně v ten okamžik se z miminka stává batole. Ano, také batolata mají svůj seriálek s příznačným názvem První rok batolete. Jenže tentokrát ve formě malé reality show, kde je hlavním hrdinou modrooký chlapeček Míšánek. Také řešíte problém, že vaše batole kouše, anebo hází věci na zem? Hledáte odpovědi na otázky týkající se výživy nebo kojení? Stačí jen nalistovat příslušné kategorie.

Zaostřeno na výchovu

Na Rodicum.cz nepřijdou zkrátka ani předškoláci, školáci a skorodospěláci, ale ani dospěláci, tedy maminky a tatínkové. Zde se dostává do popředí problém jménem výchova. Ten řeší seriál Jak být dobrým rodičem, který zábavným způsobem přibližuje svět dětí a na názorných příkladech rodičům ukazuje, jak s dětmi úspěšně projít všemi etapami jejich vývoje.

Pokud budete pravidelně číst články o výchově na www.rodicum.cz, garantujeme vám, že se výborně pobavíte, ale hlavně složíte teoretickou zkoušku z rodičovství na výbornou. Na vás pak je, jak se svými poznatky naložíte v praxi. 

Spokojené soužití s mužem

Pokud vás zajímají články na téma jak na spokojené soužití s mužem, sledujte unikátní seriál článků na portálu www.atraktivni.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Imitace betonu® přináší jedinečný, moderně nadčasový vzhled

Imitace betonu v showroomu společnosti Lionstone

Moderní minimalistické stěrky imitující betonovou plochu se již delší dobu drží na pomyslném Olympu oblíbenosti povrchů...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Jak topit klimatizací? Ušetříte peníze i životní prostředí

Jak topit klimatizací? Ušetříte peníze i životní prostředí

Právě teď je nejlepší doba pro pořízení klimatizace. Zní vám to nesmyslně? Zima je ale často obdobím slev a ppředevším...

Co ukázala chřipková epidemie? Češi v očkování zaostávají za Evropou

Co ukázala chřipková epidemie? Češi v očkování zaostávají za Evropou

Chřipka je časté virové onemocnění, které postihuje každý rok mezi 5 a 15 % obyvatel Evropy. V regionu Evropy se...

Jaké typy strojků existují v hodinkách a jaké mají (ne)výhody?

Jaké typy strojků existují v hodinkách a jaké mají (ne) výhody?

Stejně, jako by se auto bez pomoci jen těžko hýbalo, kdyby nemělo motor, tak i hodinky potřebují k tomu, aby mohly...

Najdete na iDNES.cz