Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

TECHNOLOGY - GARAGE. Technologie pro autoservisy, pneuservisy, STK

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Společnost TECHNOLOGY - GARAGE z Jablonce nad Nisou se již od roku 1995 specializuje na technologické vybavení pro autoservisy, pneuservisy, STK i dílny v průmyslu, TESMEC stroje a zařízení určené pro výstavbu a rekonstrukci vedení NN, VN a VVN.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

TECHNOLOGY-GARAGE spol. s r.o. | foto: TECHNOLOGY-GARAGE spol. s r.o.

Firma je jedním z největších dodavatelů sortimentu pro autoservisy, pneuservisy, STK i dílny v průmyslu, TESMEC stroje v České republice, s realizacemi i na Slovensku, v Polsku nebo Maďarsku a zajišťuje pro své klienty komplexní služby.

Moderní technologie pro autoservisy, pneuservisy, STK, dílny i energetiku

$1#utm_source=topkontakt-partner&utm_medium=topkontakt" target="_blank">TECHNOLOGY-GARAGE spol. s r.o. - logo ŠkodaNosným sortimentem firmy je zvedací technika OMCN (1, 2, 4sloupové, nůžkové i stojanové zvedáky všech typů pro vozy CAR/VAN i TRUCK/BUS) pro autoservisy, pneuservisní technika TECO a FASEP (vyvažovačky kol, stroje na montáž pneumatik atd.), diagnostika BRAIN BEE, GIULIANO a CTR (přístroje na měření emisí, klimatizace, geometrie, čtečky řídících jednotek…), testery podvozkových skupin VTEQ (válcové zkušebny brzd, testery tlumičů, celé kompletní zkušební linky), odsávání výfukových plynů a zpodin při sváření FILCAR, olejové a tukové hospodářství MECLUBE a ALFA, profi nářadí USAG, kovoobráběcí stroje pro autopravárenství BERCO, hydraulické lisy OMCN 6 - 300 t, svařovací technika TELWIN atd.

Samostatné oddělení má na starosti sortiment strojů a příslušenství TESMEC, což jsou stroje a zařízení pro výstavbu a rekonstrukci vedení VN a VVN (tzv. brzdy, navijáky, brzdy/navijáky, ale i kladky, punčošky, žebříky atd., - příslušenství pro tažení lan a vodičů na stožáry el. vedení, podzemní vedení, nebo el. vedení na dráze).

$1#utm_source=topkontakt-partner&utm_medium=topkontakt" target="_blank">TECHNOLOGY-GARAGE spol. s r.o. - obr. 1

Společnost zastupuje v České republice přímo přední výrobce v daném oboru, a to zejména z Itálie, ale i ze Španělska, Švýcarska nebo Číny, ve většině případů v pozici výhradního importera pro ČR.

Mezi přibližně 6 000 váženými "menšími" i "většími" zákazníky společnosti TECHNOLOGY- GARAGE je i společnost ŠKODA AUTO a.s. (dodáno například více jak 40 ks zvedáků do nového Technologického centra, vývoje vozů Škoda v Mladé Boleslavi…), společnost Mountfield a.s. (dodáno více jak 30 zvedáků zahradních traktůrků na většinu středisek v SR i SR), síť autobazarů AAA AUTO a.s. a další.

Bohatá nabídka doplňků a vybavení pro autoservisy či pneuservisy v TECHNOLOGY – GARAGE

$1#utm_source=topkontakt-partner&utm_medium=topkontakt">TECHNOLOGY-GARAGE spol. s r.o. - obr. 2Aktuálně je v sortimentu firmy k dispozici pro pneuservisy celá kompletní řada nových vyvažovaček kol TECO, pro autoservisy zcela nová diagnostika řídících jednotek vozů řady B - TOUCH a mnoho dalších doplňku a vybavení pro autoservisy či pneuservisy, se kterým se můžete podrobněji seznámit na stránkách $1#utm_source=topkontakt-partner&utm_medium=topkontakt">www.technology - garage.cz.

Kontakt

TECHNOLOGY - GARAGE spol. s r.o.
Liberecká 102, 466 01 Jablonec nad Nisou
tel./fax: 483 360 124, 483 360 141 (146)
tel.: 602 465 892, 602 119 767
e-mail: obchod@technology-garage.cz
www.technology-garage.cz

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Imitace betonu® přináší jedinečný, moderně nadčasový vzhled

Imitace betonu v showroomu společnosti Lionstone

Moderní minimalistické stěrky imitující betonovou plochu se již delší dobu drží na pomyslném Olympu oblíbenosti povrchů...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

Další z rubriky

Zimní sezona se blíží: Jak na pohodlnou přepravu lyží v autě?

Zimní sezona se blíží: Jak na pohodlnou přepravu lyží v autě?

Podzim je v plném proudu. Aktuálně si užíváme babího léta, nicméně zima se blíží mílovými kroky. Patříte-li mezi...

Porovnávač aut, praktický pomocník při výběru nového vozu

Porovnávač aut, praktický pomocník při výběru nového vozu.

Zvažujete koupi nového auta, ale chybí vám přehled a srovnání značek, typů a modelů, které dnes automobilový průmysl...

Pět důvodů, proč si zamilujete nový Jeep Compass

Pět důvodů, proč si zamilujete nový Jeep Compass

Nový Jeep Compass je hrdým pokračovatelem značky Jeep. Ta už téměř 80 let vyrábí odolné a funkční vozy nejen do terénu....

Najdete na iDNES.cz