Skutečně dokonalé domácí kino už není utopie

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Sledování televize je pro většinu Čechů jedním z hlavních způsobů relaxace, a o Vánocích to platí dvojnásob. Jak povýšit tuto zábavu na novou úroveň a kvalitní kino si zřídit jednoduše přímo v obýváku? Elegantní řešení nabízejí špičkové televizory Samsung QLED.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Skutečně dokonalé domácí kino už není utopie | foto: Samsung

Letos se řady televizorů Samsung s technologií QLED rozrostly o několik nových modelů o různých velikostech úhlopříčky od 49″ až po 85″. Své nové majitele nadchnou světem nekonečné barevnosti a fantastického kontrastu. Potěší i řadou velmi zajímavých a praktických funkcí, které si bude užívat každý filmový i sportovní fanoušek.

Na stěně neviditelná, po zapnutí uhrančivá

Co všechny letošní QLED TV spojuje je čistý design a minimum rušivých elementů. Ve výbavě tak mají například režim Ambient, díky kterému se obrazovka televizoru barevně přizpůsobí svému okolí jako chameleon nebo přehrává slideshow s oblíbenými fotkami. Obraz, zvuk, internet i napájení do televizoru dodává jediný kabel One Invisible Connection, který lze navíc šikovně schovat do jeho stojanu.

Skutečně dokonalé domácí kino už není utopie

Prémiové parametry, dlouhá živostnost

Řada QLED TV využívá technologii Quantum Dot, která má v porovnání s OLED panely stabilnější, a především trvalejší obraz. Samosvítící body používané v OLED panelech se skládají z organických sloučenin, které jsou při zobrazování statického obrazu (např. loga televizní stanice) extrémně přetěžovány, rychle ztrácejí své fyzikální vlastnosti, a jednotlivé body se tak snadno vypálí. U QLED panelů vyrobených z anorganických materiálů, jež jsou zárukou dlouhodobě stabilní a vysoké kvality obrazu, toto riziko nehrozí.

Skutečně dokonalé domácí kino už není utopie

Revoluce jménem 8K

Největší novinku tohoto roku představuje první 8K televizor na světě. Obraz, který modely série QLED Q900R ve velikostech 65″, 75″ a 85″ nabízejí, je až 16x jemnější než dosavadní standard Full HD a má nejvyšší svítivost na trhu: 4000 Nit. Obraz tak uvidíte v plné kvalitě i za prudkého sluníčka. A že ještě nebylo natočeno tolik filmů v 8K kvalitě? Nevadí, umělá inteligence 8K AI Upscaling zvýrazní detaily přehrávaného obsahu, sníží šum a zvýší ostrost na úroveň kvality 8K. Julia Roberts a Richard Gere vám nikdy nebyli blíž.

K dokonalému obrazu dokonalý zvuk

Správné domácí kino potřebuje také pořádný zvuk. Ve spolupráci s firmou Harman Kardon proto společnost Samsung vyvinula bezdrátový Cinematic soundbar s podporou Dolby Atmos. Ve dvou konfiguracích HW-N850 a HW-N950 tak dostanete 5.1.2- nebo 7.1.4kanálový a neskutečně podmanivý trojrozměrný zvuk, který vás naprosto pohltí do děje.

Cena Cinematic soundbaru HW-N850 je 25 990 Kč a cena HW-N950 je 
39 990 Kč.

CES 2019

Veletrh spotřební elektroniky CES se koná od 8. do 11. ledna. Tradičně se představí novinky ze světa smartphonů, televizí a ostatních IT odvětví. Sledujte dění z veletrhu CES 2019 online.

Mezi žhavá témata letošního veletrhu patří sítě 5G a autonomní automobily. Samsung představil modulární microLED televizi, LG srolovatlenou OLED obrazovku do podstavce. Vyzkoušeli jsme také první smartphone s ohebným displejem.

Nejčtenější

Tři ženy úspěšně zhubly. Jak ale vypadají o půl roku později?

Ke konci projektu se účastnice sešly při závěrečném společném focení. Zleva...

Díky programu Cambridge Weight Plan změnily tři ženy životní styl a odměnou jim bylo, že po pár měsících oblékly menší...

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny.

Uvažujete o koupi nové flotily tiskáren a nevíte si rady při výběru? Inkoustová technologie HP PageWide je něco jako...

Udělejte něco pro sebe, pořiďte si infrasaunu

Infrasauna Rowen pro 4 osoby nabízí saunování pro celou rodinu. Má 11...

Ta je skvělá nejen pro parádní relaxaci v teple, což přijde v zimních měsících opravdu vhod, ale pečuje i o zdraví. A...

Cesty začínají na veletrzích Go a Regiontour, za poznáním i za jídlem

Cesty začínají na veletrzích, za poznáním i za jídlem

Na brněnském výstavišti se ve dnech 17.–20. ledna odehrají veletrhy cestovního ruchu GO a Regiontour. První den patří...

Pět kroků k povánočnímu úklidu

Kontejner

Vánoční svátky už jsou definitivně za námi. Také vám Ježíšek přinesl spoustu nových věcí a je potřeba uvolnit pro ně...

Další z rubriky

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny.

Uvažujete o koupi nové flotily tiskáren a nevíte si rady při výběru? Inkoustová technologie HP PageWide je něco jako...

Od startupu k mezinárodnímu byznysu. Rozhodněte se pro cloud

FORPSI

CEO společnosti Aruba S.p.A. (mateřská společnost INTERNET CZ, která působí na českém trhu pod značkami FORPSI/FORPSI...

Skutečně dokonalé domácí kino už není utopie

Skutečně dokonalé domácí kino už není utopie

Sledování televize je pro většinu Čechů jedním z hlavních způsobů relaxace, a o Vánocích to platí dvojnásob. Jak...

Najdete na iDNES.cz