Pondělí 1. března 2021, svátek má Bedřich
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pondělí 1. března 2021 Bedřich

Přejděte na IPTV: chytrá televize si zaslouží chytré vysílání

  0:22 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Sledujete rádi filmy na velké televizi v obýváku? Sjíždíte oblíbené seriály na notebooku v posteli? Nebo se cestou do práce díváte na sport na mobilu? S účtem na SledovaniTV je jen na vás, odkud a jak se na televizi díváte!

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

S účtem na SledovaniTV je jen na vás odkud a jak se na televizi díváte! | foto: IPTV

Když se objevil internet, mnozí mediální experti předpovídali konec televize. Ten zatím nenastal, internet naopak pomohl televiznímu vysílání v rozvoji a obohatil jej o nové funkce. IPTV, jak se televizi přes internet také říká, je stále oblíbenějším způsobem příjmu televizního signálu, který využívají statisíce rodin u nás i v zahraničí.

Jedním z největších poskytovatelů IPTV v České republice a na Slovensku je služba SledovaniTV. Jde o ryze českou firmu, která vznikla v roce 2013 a od počátku si její zakladatelé dali za cíl rozvoj IPTV technologie v ČR s důrazem na rychlost a skvělou ovladatelnost. Vzhledem k rostoucí oblíbenosti u uživatelů je jasné, že se to podařilo.

Oblíbenost IPTV roste

Zájem o placené televizní služby roste celosvětově. Některou z jejich forem - satelit, kabelovku nebo IPTV - využívá již 50 % českých domácností. Roste zejména segment IPTV, který na základě dat společnosti Atmedia výrazně posílil. Zatímco v roce 2013 využívaly IPTV 2 % českých domácností, dnes jde o 13 %.

Zájem právě o IPTV, které je jednou z nejrychleji rostoucích platforem, lze vysvětlit právě množstvím funkcí, které nabízí - ostatní z platforem nabízí pouze tzv. lineární televizní vysílání, IPTV jej umí proměnit v nelineární, kdy je na vás, jakým způsobem budete programy sledovat.

Průměrná denní sledovanost s nástupem podzimu a nouzového stavu týden od týdne...

Průměrná denní sledovanost s nástupem podzimu a nouzového stavu týden od týdne roste

Zvyšující se oblibu dokládají i data z české služby sledovanitv.cz. Nástup podzimu i nouzového stavu přitáhl k obrazovkám velké množství uživatelů. Počet denně aktivních zařízení, na kterých uživatel sledoval IPTV, se za pouhý měsíc zvedl o 42,55 %.

Rostl také průměrný čas strávený před televizní obrazovkou. Z 4 hodin a 27 minut v polovině srpna se zvedl na 6 hodin a 39 minut v polovině září. V první polovině října se již jednalo o 7 hodin a 22 minut denně, které naši uživatelé v průměru strávili u televize.

Sledovanost rostla zejména u zpravodajských, dětských a filmových kanálů, stejně tak vzrostlo využívání služby na mobilních zařízeních.

Televize, která se vám přizpůsobí

Úspěch IPTV je ve funkcích, které internet televiznímu vysílání přináší. Vysílání se vám totiž doslova přizpůsobí a vaši chytrou televizi obohatí o skutečně chytré televizní vysílání. Jakmile jednou IPTV ochutnáte, již nechcete klasickou televizi zpět. Posuďte, jak je to návykové:

Pauza. Potřebujete si udělat kafe? Protáhnout se? Odskočit si? Už nemusíte čekat na reklamu, pauzu si uděláte kdykoliv, prostě televizní vysílání pozastavíte a za chvíli opět navážete přesně tam, kde jste skončili, a žádná scéna vám neunikne.

Přetáčení. Chcete přeskočit nudnou část filmu? Nebo si oblíbenou scénu vracet stále dokola a dokola? Obojí je možné. U každého pořadu na každém kanálu můžete libovolně procházet dopředu a dozadu.

Moderní televizní program se postará o to, že vám neuteče žádný oblíbený seriál

Moderní televizní program se postará o to, že vám neuteče žádný oblíbený seriál

Zpětné přehrávání. Se SledovaniTV máte možnost vrátit se k pořadům až 7 dnů zpět. Už nikdy nebudete otrokem televizního programu, ale na televizi se budete dívat ve chvíli, kdy sami budete chtít. Když oblíbený pořad nestíháte, tak se nic neděje, pustíte si ho ve chvíli, kdy budete mít čas.

Nahrávání. Se SledovaniTV získáte i videorekordér. Nebojte, nebudete muset měnit VHSky v set-top-boxu. Videorekordér je virtuální, u vybraného pořadu prostě kliknete na tlačítko „Nahrát“ a je hotovo, o více se starat nemusíte. Nemusíte hlídat ani začátek ani konec, dokonce se můžete k nahrávání rozhodnout až po začátku programu.

U pravidelných seriálů a TV pořadů je k dispozici skvělá vychytávka – možnost nahrávat všechny budoucí díly zcela automaticky. K dispozici máte až 120hodinový prostor pro své nahrávky a přístup k nim máte na všech svých zařízeních.

Volba jazykových stop. Jste příznivci dabingu, nebo naopak zapřísáhlí zastánci originálního znění? SledovaniTV vám vyjde vstříc v obou případech. U vybraných pořadů lze přepínat mezi originálním zněním a dabingem. A měnit to můžete podle aktuální nálady.

Různé kvality vysílání. Chcete mít doma stejný zážitek jako v kině? Ve SledovaniTV najdete kanály ve full HD rozlišení a vybrané i ve 4K kvalitě. Váš internet to určitě zvládne, aplikace není datově náročná, pro sledování ve Full HD vám stačí datový tok 5,00 Mbit/s.

Zároveň máme implementovaný adaptivní datový stream a kvalita vysílání se automaticky přizpůsobí kvalitě vašeho připojení. Nižší kvality vysílání vyžadují ještě menší datový tok - ta vůbec nejnižší potřebuje datový tok pouhých 200 kbps. Obraz je přitom natolik vyladěný, aby byl i při takto nízké kvalitě bez problémů sledovatelný.

EPG neboli elektronický programový průvodce. Ten je sice standardem i v klasickém pozemním digitálním vysílání, ale EPG ve SledovaniTV vám přináší několik zajímavých funkcí navíc. Jednak přístup k výše zmíněným funkcím, ale také možnost sdílení odkazu na zajímavý pořad s přáteli. Můžete je tak upozornit na pořad, který vás zaujal, ale i na informace v něm.

Přehledné rozhraní vám usnadní přístup ke všem vašim oblíbeným pořadům.

Přehledné rozhraní vám usnadní přístup ke všem vašim oblíbeným pořadům.


Videotéka. Víme, že televize není všechno a někdy máte chuť na film nebo seriál, který aktuálně ve vysílání není. SledovaniTV proto nabízí i videotéku s přístupem ke stovkám filmů a seriálů v té nejvyšší kvalitě, novinkou je přístup k filmům z Filmboxu.

Kategorizace. S přibývajícími TV kanály roste i celkový objem televizního obsahu, ze kterého si můžete vybrat. Je toho tolik, až jde z toho hlava kolem. Abyste měli výběr snažší, jsou na SledovaniTV pořady roztříděny podle žánrů (jako třeba komedie, akční, romantické nebo historické pořady) i kategorií (například nejsledovanější). Takže se 7denním archivem máte okamžitý přístup k tisícům pořadů, seriálů a filmů!

Televize kdykoliv a kdekoliv

IPTV nemusí být doménou jen klasické velké televize. Naopak. Televize jsou jen špičkou ledovce, kde lze SledovaniTV využívat – appka je samozřejmě k dispozici pro vybrané modely chytrých televizí od Samsungu, LG, Panasonicu a Hisense, od výrobce Vestel (např. Toshiba, JVC, Sencor), případně pro modely se systémem AndroidTV (např. Sony, Philips, Sharp, Thompson) od jakéhokoliv výrobce.

Zoufat nemusíte, ani pokud je vaše televize starší nebo vůbec není chytrá – pak lze použít náš set-top-box nebo multimediální krabičky se systémem AndroidTV. SledovaniTV funguje také v Apple TV.

SledovaniTV máte kdykoliv po ruce

SledovaniTV máte kdykoliv po ruce

Televizi můžete mít kdykoliv po ruce také ve vašem mobilním zařízení s operačními systémy Android a iOS. Pokud máte aktivní balíček Vodafone Video Pass nebo T-Mobile StreamOn, nebude vám sledování čerpat žádná data. To se výborně hodí na cestách ve vlaku, autobuse, ale třeba i v posteli před spaním!

Své oblíbené kanály přehrajete také na počítači v kterémkoliv moderním prohlížeči. Z mobilu, tabletu či počítače můžete sdílet vysílání do televize pomocí Chromecastu. A absolutní vychytávkou je aplikace pro chytré hodinky Apple Watch, ve které můžete listovat v TV programu nebo poslouchat rádia, které jsou součástí služby SledovaniTV.

K jednomu uživatelskému účtu můžete spárovat až 4 zařízení, z toho maximálně dvě televize nebo set-top-boxy, takže televizi může sledovat celá rodina.

A když říkáme, že televize je tu pro vás kdekoliv a kdykoliv, nemyslíme tím jen široké možnosti zařízení, ale skutečně kdekoliv, kde se připojíte k internetu. SledovaniTV funguje v síti kteréhokoliv internetového poskytovatele nejen v ČR, ale v celé Evropské unii. Takže až příští rok pojedete na dovolenou do Chorvatska, neunikne vám žádný díl oblíbeného seriálu.

Navždy bez závazků

Přijímáte dnes vysílání díky anténě a nebaví vás problémy s DVB-T2? Bojíte se, že za pár let přijde DVB-T3 a vy budete muset opět měnit televizi nebo kupovat set-top-box? Se SledovaniTV tyto problémy odpadají. Stále podporujeme například i aplikace pro televize z roku 2012. Takže už nikdy nemusíte měnit svůj televizní přijímač, pokud vám stále dostačuje.

Je to sice navždy, ale bez závazků. Nemusíte se vázat smlouvou, jen se zaregistrujete a sledujete. Vyzkoušejte si SledovaniTV i vy – na zkoušku od nás dostanete 81 kanálů na první měsíc za 1 Kč.

  • Nejčtenější

5 způsobů, jak si finančně přilepšit pasivním příjmem

Komerční sdělení Peníze by neměly být náš životní cíl, ale jistě se shodneme na tom, že jsou příjemným průvodcem životem. Ne každý má...

Tisíce firem mohou podle Solární asociace zkrachovat

Komerční sdělení Do solárních elektráren před deseti lety investovaly tisíce malých a středních podniků. Aktuálně projednávaná novela...

Žena, která to umí s penězi

Komerční sdělení Prosadila se ve světě velkých peněz. Ve světě, kde je pro ženu těžké uspět. Vystoupala až na kariérní vrchol a na něm...

Central Group výrazně roste a rozšiřuje svůj pracovní tým

Komerční sdělení Central Group je největší rezidenční stavitel u nás. V Praze vlastní kolem 1,5 milionu m2 brownfieldů a pozemků...

{NADPIS reklamního článku dlouhý přes dva řádky}

{POPISEK reklamního článku, také dlouhý přes dva a možná dokonce až tři řádky, končící na tři tečky...}

„Mám sprchu ve spreji!“, zmateně zakřičel. Poté utekl

Komerční sdělení Hádka s policií a útěk do lesů. Po recidivistovi zůstala v autě jen sprcha ve spreji. Sobotní pátrání se protáhlo.

Randění pod rouškou. Reportérka absolvovala sedm pokusů o seznámení

Premium „Jestli si někoho nenajdeš, než ti bude třicet, nainstaluju ti seznamku,“ oznámila mi moje nejlepší kamarádka. Patřím...

Zavřené nezavřené restaurace. Jak vypadá zapovězený společenský život?

Premium Zaplněné stoly, skupinky lidí se sklenicemi vína a smích nesoucí se až na ulici. Nejde o výjev starý víc než rok, ale o...

Mord v hospodě U Dvou koček. Zloději odnesli cigarety, víno a ruce oběti

Premium Okolo pouličních lamp tančily roje vloček. Sníh propůjčil pražským ulicím něžný a romantický vzhled. Jen jediné...

  • Další z rubriky

Polsko se rozhodlo uplatnit svá vlastní pravidla v online sázení

Komerční sdělení Online sázení, sportovní sázení, ruleta, blackjack a podobné zábavky jsou pro mnohé z nás nejen možností, jak strávit...

Originální tonerové kazety od HP jsou správná volba vůči přírodě

Komerční sdělení Nedílnou součástí provozu tiskáren je výměna tonerových kazet. Když je potřeba objednat náhradní tonerové kazety,...

Účetní firma by měla šetřit čas, peníze a vás zbavit všech problémů

Komerční sdělení Outsourcing účetních služeb už není pro podnikatele takovým strašákem, jako tomu bylo před několika lety. Aktuálně více...

Řeřicha prý nevyroste. První hoax o 5G sítích pochází od dánských studentek

Komerční sdělení Zabíjí ptactvo a hmyz, způsobuje rakovinu a v neposlední řadě pomáhá šířit koronavirus. S nástupem bezdrátových sítí...

Gabriela Koukalová: Exmanžel mě podváděl a myslím, že utrácel mé peníze

Bývalá světová šampionka v biatlonu, dnes moderátorka televizního pořadu Showtime, Gabriela Koukalová přiznává v...

VIDEO: 5 triků, jak v obchodě otevřete mikrotenový sáček. Rychle a bez nervů

Suché ruce a mikrotenové sáčky - často náš největší nepřítel v obchodech. Někdy je to v oddělení pečiva či ovoce a...

Zemřel český DJ Thomas Coastline. Bylo mu 35 let

Zemřel známý český DJ Thomas Coastline, vlastním jménem Tomáš Malina. V minulosti prodělal rakovinu tlustého střeva. O...

Chci kratší pracovní týden a pět týdnů dovolené, říká Maláčová

Válka o kurzarbeit dospěla do fáze podepisování podmínek mírové dohody. Alespoň to tak působí z úst ministryně práce a...

ANALÝZA: Lidé nejsou méně ukáznění. Proč rostou počty případů a co dál

Ze současné situace neexistuje žádné jednoduché a levné východisko. Ale jedna cesta nabízí naději na relativně rychlé...

Právě čtete

      Mohlo by vás zajímat