iDNES.cz

Opravdu ucelená správa bezpečnostních systémů. To je DSS 8.0

– KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Dahua Security Software 8.0 – výkonný nástroj pro komplexní správu bezpečnostních systémů, který nepostrádá bohaté analytické funkce při zachování příjemného uživatelského prostředí.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Opravdu ucelená správa bezpečnostních systémů. To je DSS 8.0 | foto: TSS Group s.r.o.

Sen o komplexním systému sdružujícím celé spektrum bezpečnostních technologií „pod jednou střechou“ se po intenzivním vývoji stal realitou a my vám tak nyní můžeme představit Dahua Security Software 8.0. Díky své univerzálnosti je vhodný pro instalace menšího, ale i velkého rozsahu, u kterých se naplno projeví robustnost celého řešení. „Vysoký výkon, široké možnosti integrace, maximální využití umělé inteligence, uživatelská přívětivost a srozumitelnost. Tak bychom mohli stručně charakterizovat DSS 8.0,“ shrnuje produktový specialista pro oblast kamerových systémů ve společnosti TSS Group Ivan Žiak. A právě kombinace uvedených vlastností znamená pro uživatele především zvýšení kvality a efektivity při zajišťování bezpečnosti dané lokality.

Jednoduchá instalace a intuitivní ovládání

Ačkoli je DSS 8.0 velmi komplexní systém, není jeho instalace a následná konfigurace náročná. Software splňuje vysoké bezpečnostní standardy a jeho uživatelé pracují ve vizuálně příjemném a intuitivním prostředí. Příznivou zprávou je i podpora 22 národních prostředí včetně českého. Výhodou je také možnost integrace přístupového a docházkového systému včetně videotelefonů. Připojit lze například parkovací modul pro řízení firemních parkovišť, LED tabuli nebo ITC kamery pro čtení RZ a radary pro měření rychlosti. Pracovat lze i s POS terminály. Software DSS 8.0 je založen na otevřené architektuře a je možné jej dále integrovat prostřednictvím API nebo SDK do jiných systémů. Za zmínku jistě stojí i možnost případného využití ONVIF kompatibilních zařízení třetích stran.

Opravdu ucelená správa bezpečnostních systémů. To je DSS 8.0

Rozsáhlé systémy? Žádný problém!

DSS 8.0 je ideální pro ucelený monitoring objektů v reálném čase a své uplatnění může najít prakticky v každém odvětví. Může se jednat o obchodní řetězce, logistická centra, průmyslové podniky, ale také o veřejná prostranství, například parky. Byla zvolena architektura typu klient-server, která je výhodná především v případě rozsáhlých instalací, protože připojení k jednotlivým zařízením (kamery, NVR atd.) zprostředkovává server. V případě velkých objektů lze samozřejmě vytvářet a ovládat rozsáhlé videostěny přesně dle požadavků uživatele. U menších instalací lze výstup konfigurovat do více oken v rámci jednoho klientského PC.

Opravdu ucelená správa bezpečnostních systémů. To je DSS 8.0

Neuniknete ani v přestrojení

Klíčovým nástrojem je DeepXplore neboli unikátní vyhledávání na základě tzv. „digitálního podpisu“ obličeje, barvy oblečení, vlasů, brýlí, RZ vozidla a dalších parametrů. Na mapě lze vyhledat/trasovat známé i neznámé osoby a vozidla pro každý okamžik rozpoznání obličeje či RZ. „Využití algoritmů umělé inteligence umožňuje rychle vyhledávat vozidla i osoby napříč celým systémem. To přináší zásadní zvýšení efektivity při řešení různých událostí. Pro bližší představu – umělá inteligence umí rozpoznat obličej nebo RZ vozidla již za 0,15 sekundy,“ přibližuje specialista společnosti TSS Group.

19 let zkušeností společnosti TSS Group

TSS Group je lídrem na českém a slovenském trhu v oblasti komplexního zabezpečení objektů, vozidel a GPS monitoringu. Posláním společnosti je poskytovat svým obchodním partnerům a zaměstnancům stabilitu charakteristickou pro větší firmy a pružnost typickou pro firmy menšího rozsahu. Díky dlouhodobému partnerství s vedoucími výrobci v oboru bezpečnostních technologií mají zákazníci TSS Group k dispozici špičkové produkty s vysokou přidanou hodnotou. Interní tým zkušených programátorů otevírá široké možnosti individualizace bezpečnostních systémů přesně podle požadavků jejich uživatelů. Zákazníci mají mimo jiné k dispozici vysoce profesionální technickou podporu.

Více si o Dahua Security Software 8.0 můžete přečíst zde. V případě jakýchkoli dotazů se na nás můžete obrátit prostřednictvím následujících kontaktů.

zpět na článek