Od startupu k mezinárodnímu byznysu. Rozhodněte se pro cloud

Komerční sdělení   0:01aktualizováno  0:01 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
CEO společnosti Aruba S.p.A. (mateřská společnost INTERNET CZ, která působí na českém trhu pod značkami FORPSI/FORPSI Cloud) Stefano Cecconi vysvětluje, proč je načase se přesunout z vlastních řešení na cloud.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

FORPSI | foto: FORPSI

Ještě před několika málo lety byla každá společnost nucena vytvářet vlastní IT infrastrukturu, nikoliv však proto, že by to bylo nejlepší řešení – v té době to bylo řešení jediné. Bylo tomu tak hlavně z důvodu nízké úrovně konektivity a tradičního přístupu k technologiím. Na trhu byl nedostatek technologických standardů a specifických technologií. Dnes představuje cloud spolehlivou a dostupnou alternativu k vlastnímu řešení.

Společnosti ve velké míře přesunují svá úložiště a software do cloudu, což jim otevírá nové cesty ke zvýšení efektivity práce. Cloud už dávno není pouze nejlevnějším řešením, ale je široce vnímán jako řešení nejlepší.

Proč přejít do cloudu?

Samoobslužné systémy, platba pouze za využité zdroje, škálovatelnost – to jsou jen některé z argumentů, proč přejít do cloudu. Pro společnost s inovativním a technologicky zaměřeným modelem je výběr správného cloudového řešení velkým krokem. Správným výběrem řešení docílíte situace, kdy pro vás technologie již nebude bariérou, ale naopak odrazovým můstkem pro rozvoj společnosti.

Žádný byznys není pro cloud příliš malý. Ať už se jedná o škálovatelnost, nebo například disaster recovery, z benefitů přesunu do cloudu může těžit kdokoliv.

Mějme na paměti, že cloud je jedno z možných řešení, nikoliv však jediné. Je na každém z nás, aby našel ideální řešení pro své zákazníky. To znamená, že každá služba musí být nastavena tak, aby byl využit její plný potenciál a koncový zákazník se nemusel starat o IT stránku věci a plně se soustředil na své obchodní aktivity.

Jednoduchá škálovatelnost

Přesun do cloudu umožňuje pružně reagovat na růst společnosti. Cloud nabízí škálovatelnost dvěma způsoby: horizontálně, tedy přidáváním či odebíráním serverů z infrastruktury, nebo vertikálně, rozšiřováním či redukováním komponentů (vCPU, RAM, HD) jednotlivých serverů.

Cloudová řešení umožňují společnostem najít ideální řešení pro každé stádium rozvoje. Máte možnost kdykoliv zvýšit či snížit využívané zdroje v závislosti na chodu společnosti. Můžete začít s relativně malou infrastrukturou, postupně navyšovat zdroje a eliminovat tak například problém příliš dlouhé doby odezvy, který by jinak plynul z neškálovatelných fyzických zdrojů.

Přesun do cloudu - o krok dál než konkurence

Cloud je nejlepším opatřením proti výpadkům. Platí to od startupu až po mezinárodní společnosti. Ať už se jedná o přírodní vlivy, nebo lidský faktor. Cloud je také nejspolehlivějším způsobem, jak rychle reagovat na výkyvy v provozu.

Stává se každodenní součástí našich životů, ať už osobních či pracovních. Brzy budou cloudová řešení nedílnou součástí vašich obchodních procesů. Společnosti, které se pro přesun nerozhodnou včas, riskují ztrátu mnoha příležitostí, které cloud nabízí. Riskují ale také ztrátu zákazníků, kteří v dnešní době očekávají flexibilní služby vytvořené jim na míru.

Více informací o FORPSI Cloud najdete na www.forpsicloud.cz.

Nejčtenější

Vědci zjistili, kdy je nejlepší čas pro pauzu na kafe

Vědci zjistili, kdy je nejlepší čas pro pauzu na kafe

Také si dáváte první kafe v práci hned po ránu? Tak si běžte k nadřízeným pro pochvalu. Vědci právě prokázali, že jste...

Zajímá vás, jak vzniká moderní dřevostavba? Budete překvapeni

Zajímá vás, jak vzniká moderní dřevostavba? Budete překvapeni

Pokud se zajímáte o dřevostavby, možná vás bude zajímat, jak vlastně moderní dřevostavba vzniká, a pokud si ji...

Češi se možná konečně dočkají povinné pauzy na kafe

Češi se možná konečně dočkají povinné pauzy na kafe

Krátké a pravidelné pauzy na kafe jsou v mnoha zemích samozřejmostí. Jako třeba „fika“. Švédská pauza na kafe, která je...

Jak pronajmout byt bez starostí? Záda vám kryje služba StálýNájem.cz

Jak pronajmout byt bez starostí? Záda vám kryje služba StálýNájem.cz

Potíže s neplatiči nájemného a jejich časté střídání v bytě, devastace nemovitosti a s tím související finanční ztráty...

Bydlení ve Vochově - venkovský klid a Plzeň na dosah

Bydlení ve Vochově   - venkovský klid a Plzeň na dosah

Plzeň jako čtvrté největší město republiky přináší spoustu pracovních příležitostí a patří k sídlům, která nabízejí...

Další z rubriky

Nespolehlivé připojení k internetu kriticky ohrožuje podnikání a firmy

Nespolehlivé připojení k internetu kriticky ohrožuje podnikání a firmy

Leckteré firmy dosud přistupují na internet přes tzv. ADSL linky, původně navržené pro připojení k internetu domácností...

Technics OTTAVA™ S SC-C50: špičkový bezdrátový audiosystém

Technics OTTAVA™ S SC-C50: špičkový bezdrátový audiosystém

Hledáte elegantní řešení, jak kvalitně ozvučit obývací pokoj nebo jakoukoli jinou místnost vaší domácnosti? Bezdrátový...

Skutečně dokonalé domácí kino už není utopie

Skutečně dokonalé domácí kino už není utopie

Sledování televize je pro většinu Čechů jedním z hlavních způsobů relaxace, a o Vánocích to platí dvojnásob. Jak...

Najdete na iDNES.cz