Jak na nový a výkonný web? Specialisté z MK-VISION poradí

  7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Vytvořením samotného webu veškerá práce nekončí, ale obvykle teprve začíná. Ve společnosti MK-VISION s.r.o. se specializují nejen na tvorbu webů a eshopů, ale také na následný online marketing a propojení se sociálními sítěmi.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Jak na nový a výkonný web? Specialisté z MK-VISION poradí. | foto: MK-VISION

Jak správně na nový a výkonný web?

Říkáte si: „Docela se daří, firma roste a potřebujete nový web. Novou vizitku, něco šmrncovního…“ A tak se do toho pustíte. Vlastního ajťáka ani kodéra nemáte, tak poptáte člověka nebo firmu, která weby tvoří. Pokud to s vámi myslí vážně a dobře, budou potřebovat znát strategii a další informace pro úspěšnou konstrukci webu. Proč nový web? Koho má oslovit? Jaký má účel? A jaká je vaše představa? A spousta dalších otázek. Pokud si necháte vytvořit nový web nedejbože eshop bez této strategie, můžete záhy zjistit, že nový web je možná hezký, ale to je asi tak vše. Už vás nikdo nedohledá, nesplňuje to, co chcete a potřebujete, a když zadáte dodatečné požadavky, tvůrce krčí rameny, nebo je to zbytečně složité a také zbytečně drahé.

Jak tomu předejít a jak vytvářet takový web, který bude sloužit k vaší spokojenosti?

Jak na nový a výkonný web? Specialisté z MK-VISION poradí.

Pokud již máte nějaký web, bude dobrým počinem analýza GA a Search Console, analýza klíčových slov, SEO audit. To všechno je potřeba vhodně propojit s vašimi představami a prioritami. Není to jednoduché a budete tomu muset věnovat dost času. Nebo si najdete specialistu na tuto problematiku, což je jistě nejefektivnější cesta i s ohledem na vaše finanční a časové zdroje. Nicméně i specialista od vás bude potřebovat informace a zpětné vazby. Bez toho to nepůjde. Specifikace musí být naprosto jasná už před samotnou realizací. Je třeba si předem definovat, proč chcete nový web, komu má sloužit, koho má oslovit, za jakým účelem a jaké informace zde chcete prezentovat.

Internetoví specialisté, kteří přesně vědí, co potřebujete

Ve společnosti MK-VISION s.r.o. se specializují nejen na tvorbu webů a eshopů, ale také na následný online marketing a propojení se sociálními sítěmi. Lidé často ani nevědí, co chtít a na co se ptát, co si zajistit dopředu. Pokud máte dodavatele, který zastřeší a zajistí všechno potřebné, ubude vám mnoho starostí a komunikace. V MK-VISION vás provedou celým procesem, pomohou při tvorbě strategií a analýz, připraví redirecty, abyste nepřišli o návštěvnost stávajících stránek. A co víc? Svoji práci mají rádi a věnují se jí s nadšením. Vždy se snaží najít řešení a pracují tak, jak si přejí, aby pracovali jejich dodavatelé. S respektem, kreativitou, s dostatečnou kvalifikací a zkušenostmi. A ještě s úsměvem. Předáním samotného díla (webu či eshopu) pro ně práce nekončí, ale v naprosté většině případů teprve pořádně začíná. Každý podnikatel obvykle chce, aby jeho web také perfektně obchodně fungoval. Reprezentativní a výkonný web, který dělá klientům radost, je jejich nejlepší vizitkou. A pokud vám váš stávající web nepřináší to, co chcete a očekáváte, určitě se jim ozvěte. Udělají, co bude v jejich silách. A že toho je hodně, se můžete přesvědčit i na jejich stránkách, kde naleznete kompletní portfolio jejich služeb a spoustu dalších užitečných informací a vychytávek.

Nejčtenější

Obujte se do toho! Vyrazte za zážitkem ze svého 1. běžeckého závodu

Obujte se do toho! Doběhněte si pro zážitek ze svého 1. běžeckého závodu

Nazujte běžecké boty a rozběhněte se. Pro radost z pohybu. Pro zážitky. Pro lepší formu i postavu. Nebo třeba proto,...

Nekvalitní aktovka ničí zdraví vašich dětí

Nekvalitní aktovka ničí zdraví vašich dětí

Děti jsou to nejcennější, co máme. Proto by rodiče každého školáka měli být při výběru školní aktovky nebo batohu...

5 trendy sedaček, které rozzáří váš interiér

Sedačka Sammy se hodí do velkých obývacích pokojů.

Chystáte se obléct svůj obývací pokoj do nového designu? Mrkněte se na trendy sedačky, které váš interiér doladí,...

Výhody SSOŠ a Gymnázia Bean? Individuální přístup a atraktivní obory

Výhody SSOŠ a Gymnázia Bean? Individuální přístup a atraktivní obory

Ať již přemýšlíte, kam dát studovat svého potomka, až skončí základní školu, či byste si sami chtěli rozšířit vzdělání,...

Obujte se do toho! Vyrazte za zážitkem ze svého 1. běžeckého závodu

Obujte se do toho! Doběhněte si pro zážitek ze svého 1. běžeckého závodu

Nazujte běžecké boty a rozběhněte se. Pro radost z pohybu. Pro zážitky. Pro lepší formu i postavu. Nebo třeba proto,...

Další z rubriky

Technics OTTAVA™ S SC-C50: špičkový bezdrátový audiosystém

Technics OTTAVA™ S SC-C50: špičkový bezdrátový audiosystém

Hledáte elegantní řešení, jak kvalitně ozvučit obývací pokoj nebo jakoukoli jinou místnost vaší domácnosti? Bezdrátový...

České firmy ohrožuje nevhodné internetové připojení

České firmy ohrožuje nevhodné internetové připojení

Nespolehlivé a nezabezpečené internetové připojení časem přestává plnit nároky podnikání. Častěji trpí výpadky,...

Nová hackerská skupina Black Hats nabízí DDoS útoky na kohokoliv

Nová hackerská skupina Black Hats nabízí DDoS útoky na kohokoliv.

Lze si koupit DDoS útok? Podle reklamy, kterou české servery zaplavila nová hackerská skupina Black Hats, to není žádný...

Najdete na iDNES.cz