Doporučujeme

HAL3000 – počítač podle vašich představ

HAL3000 – počítač podle vašich představ | foto: 100MEGA Distribution s.r.o.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

HAL3000 – počítač podle vašich představ

Společnost HAL3000, tradiční výrobce (zejména herních) počítačových sestav v České republice a generální partner Mistrovství ČR v počítačových hrách, představuje na svých stránkách novou generaci Konfigurátoru, s jehož pomocí můžete jakoukoliv sestavu z široké nabídky doladit přesně na míru.

Konfigurace počítačů HAL3000 jsou navrženy týmem zkušených techniků z kompatibilních a pečlivě vyzkoušených komponent a uvedení do prodeje předchází náročná fáze testování a vývoje.

Nabídka skladových sestav HAL3000 v základu pokrývá potřeby všech typů uživatelů, ale vzhledem k nepřebernému množství kombinací není možné vystihnout každou variantu. Aby si každý mohl přizpůsobit konfiguraci přesně na míru, spustili jsme novou generaci Konfigurátoru, kde si můžete zvolit k výchozí konfiguraci vlastní procesor, paměť RAM, SSD a pevný disk, Wi-Fi kartu nebo verzi operačního systému. Konfigurátor nabízí ověřené komponenty, nemůže se vám stát, že dojde ke kolizi jednotlivých částí počítače. Pokud ovšem vaše představy sahají za možnosti konfigurátoru, nabízí HAL3000 kontakt na tým podpory, kde vám odborníci rádi poradí a zkonzultují vaše přání, případně doporučí optimální skladbu komponent tak, aby splňovala vaše požadavky, ať už jsou jakékoliv.

HAL3000 – počítač podle vašich představ

Populární youtuber Roth Wellden představuje počítač HAL3000 MČR 2019 Ultimate“

Výrobce HAL3000 tak učinil další krok vstříc svému publiku a zákazníkům, kteří chtějí jednoduše upravit konfiguraci počítače na několik kliknutí a znát rovnou cenu výsledné individuální počítačové sestavy. I v případě sestav na míru platí nadstandardní záruka 36 měsíců včetně služby Bezstarostný servis, kdy počítač dopravíme od vás přímo na servis a zpět k vám po opravě zdarma.

HAL3000 – počítač podle vašich představ