Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

TeamOnline - ekonomický informační systém pro týmovou spolupráci

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Obchodujte, poskytujte služby, distribuujte a řiďte svou firmu s přehledem! Jak na to? Užitečného pomocníka pro své podnikání najdete v komplexním a snadno použitelném informačním systému TeamOnline.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

TeamOnline - ekonomický informační systém pro týmovou spolupráci | foto: TeamOnline a.s.

Ekonomický informační systém TeamOnline vám umožní týmovou spolupráci s možností vzdáleného přístupu přes internet. Tři základní oblasti, které systém řeší, jsou CRM (podpora obchodu), ekonomika a servis, který využijí společnosti poskytující záruční nebo pozáruční servis, garanční prohlídky, revize a údržby.

S TeamOnline bude práce snadnější

Díky ekonomickému systému TeamOnline můžete v oblasti CRM sdílet firemní komunikaci, provázat ji s účetními doklady, sledovat využití pracovníků pomocí prvků groupware, přidělovat jim úkoly a synchronizovat kalendáře a emailové schránky.

V oblasti ekonomiky můžete pomocí TeamOnline automaticky párovat faktury a zjednodušit si práci automatizací běžných operací při použití chytrého předvyplňování hodnot. Umožňuje také kolektivní práci s doklady, čímž se urychlí jejich proces schvalování i řízení oblasti nákupu a prodeje. Systém vás také upozorní, když najde nespárované doklady, zálohové faktury čekající na vyúčtování, skladové zásoby, které je nutno doobjednat. Upozornění přijde pokaždé, když nějaký doklad není v pořádku.

Systém TeamOnline se stane vaším spolehlivým virtuálním kolegou, který vám v mnohém usnadní práci. Je inteligentní a lze ho naučit samostatnosti. Stačí mu jen jednou ukázat, co má dělat, příště už to zvládne sám. Může automaticky propojovat všechny účetní i neúčetní doklady, například interně spojit objednávku či fakturu s emailovou komunikací.

TeamOnline - ekonomický informační systém pro týmovou spolupráci

TeamOnline všechny dokumenty také archivuje, lze ho snadno integrovat s ostatními systémy, jako jsou telefonní ústředny, docházkové systémy, váhy a podobně. Systém se přizpůsobuje vám, ne vy jemu, proto můžete do libovolného formuláře přidávat vlastní políčka, definovat pravidla pro oběh dokladů, automatické operace apod.

TeamOnline je vždy při ruce

Systém můžete  provozovat jako standardní aplikaci nainstalovanou v počítači, nebo si ho můžete spouštět v internetovém prohlížeči. Zároveň vám může zasílat přímo na e-mail či na telefon informace o blížících se termínech nebo zašle požadované informace.

O svá data se nemusíte bát, v systému jsou integrovány bezpečnostní prvky a jednoduše můžete nastavit práva jednotlivých uživatelů pomocí uživatelských rolí, monitorovat změny v dokladech či definovat vnitrofiremní hierarchii.

Před nasazením informačního systému musí v každé firmě dojít k analýze všech procesů, které budou systémem řešeny, aby mohl tyto procesy ekonomický systém věrně a bez kompromisů kopírovat a řídit.

Systém TeamOnline je vhodný pro obchodní firmy, zejména pro společnosti s více pobočkami, účetní firmy, daňové poradce a servisní společnosti.

Společnost TeamOnline a.s., která systém vyvinula, byla založena v roce 2009 jako sesterská organizace společnosti Prodiss s.r.o.

Více informací o společnosti TeamOnline a.s. a jejím stejnojmenném systému pro týmovou spolupráci najdete na www.teamonline.cz.

Autor:

Nejčtenější

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris.

Trápí vás akné, afty, opary, řezné rány, bodnutí hmyzem, popáleniny, bércové vředy nebo puchýře? Vyzkoušejte švýcarský...

Další z rubriky

Kolektivní vyjednávání v automobilce TPCA na Kolínsku je v plném proudu

Kolektivní vyjednávání v automobilce TPCA na Kolínsku je v plném proudu

Vyjednávání v TPCA intenzívně probíhá již od října. Ke shodě zatím ve většině požadavků odborů nedošlo. Stávající...

Noblesní Vánoce a Silvestr zažijete v Hotelu Paříž Praha

Noblesní Vánoce a Silvestr zažijete v Hotelu Paříž Praha

Čas sváteční by měl být o pohodě a zklidnění. Odložte proto starosti stranou, nalaďte se na vánoční notu a představte...

Studium MBA vás posune v kariéře i podnikání

Studium MBA vás posune v kariéře i podnikání

Jak si zajistit šance na lepší pozici a vyšší platové ohodnocení v průběhu několika měsíců? Pokud patříte k hráčům na...

Kompletní dětská výbavička za hubičku
Kompletní dětská výbavička za hubičku

Vše pro miminko pořídíte za výhodnou cenu v Bazaru eMimino.cz

Najdete na iDNES.cz