Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Tajemství modelek a missek odhaleno. Zvětšení poprsí nesmí být znatelné

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Všechny jsou krásné a působí přirozeně. To je trend současné doby. Vychrtlost či baculatost neletí. Chce to něco mezi. Toto pravidlo platí i u poprsí. Jedničky jsou málo, trojky moc. Plastická chirurgie dokáže zázraky. Zvětšení poprsí ano, ale ne na první dojem poznatelné.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Tajemství modelek a „missek“ odhaleno. Zvětšení poprsí nesmí být znatelné | foto: MEDICOM VIP – specialisté na tumescentní liposukci a zvětšování poprsí

Marcela Vovsová, iMiss 2010, je další z modelek a "missek", která podstoupila augmentaci nebo-li zvětšení poprsí u MUDr. Michala Pulse, CSc. na klinice plastické a estetické chirurgie MEDICOM VIP. Pan doktor je specialista na "modelkovské dvojky", které obdivují nejen muži.

Tato velikost má totiž pro ženy obrovské výhody. Poprsí je neomezuje ve sportu ani v jiných aktivitách a jejich nositelky mohou odložit push-up podprsenky. Vypadají skvěle a nemusí se obávat bolestí zad.

Tajemství modelek a „missek“ odhaleno. Zvětšení poprsí nesmí být znatelné1

Modelky chtějí přirozená prsa

Tajemství modelek a „missek“ odhaleno. Zvětšení poprsí nesmí být znatelné2

A tak to má být, dobře provedené zvětšení poprsí by nemělo být na první pohled poznat. Proto si Marcela nechala objem prsou jen lehce doplnit. Implantáty Polytech velikosti 250 ml, uložené pod sval, jí zvětšily prsa přibližně o jednu velikost. Aplikované silikony nejsou nijak patrné a celkový dojem poprsí je přirozený.

Velikost implantátů od 250 do 350 ml patří v současné době mezi nejvíce používanou. Implantáty se v mnohém zdokonalily a po čase se již nemusí měnit. Doporučuje se ovšem kontrola prsů ultrazvukem vždy za 1 až 2 roky. Operace není složitá a anestezie se ženy nemusí obávat. Zvětšení poprsí patří mezi nejčastěji prováděné estetické plastické operace.

Zvětšení poprsí pro lepší pocit

marcela

Drobné poprsí Marcelu dlouho trápilo, i když partnerovi to nevadilo. Rozhodla se sama pro sebe. Nechtěla nijak velká prsa, jen o trošku větší, aby nebyla omezená při výběru oblečení. Nyní je šťastnější a sebevědomější. Získala větší jistotu. Poprsí má pevné a přirozeně velké k její postavě.

marcela1

Marcelu rozhodně nemůžeme řadit do skupiny modelek, které podstupují plastickou operaci kvůli práci či mužům. Žije totiž naprosto normálním a klidným životem. Má stálého přítele a práci, kterou bychom u ženy jejího formátu nečekali. Pracuje jako zdravotní sestra na psychiatrii. Vystudovala navíc i Vyšší školu záchranářskou. Ve volném čase se ráda věnuje adrenalinovým sportům.

Marcela i po operaci zvětšení poprsí působí sympaticky a skromně. Právem je čtyřnásobnou Miss sympatie. Když se s ní setkáte, na nic si nehraje. Možná díky svému půvabu a jemnosti se prosadila v zahraničí. Pokud se nevěnuje pacientům, pracuje jako modelka převážně v Istanbulu.

Jak operace zvětšení poprsí probíhá a co po ní čekat?

Tajemství modelek a „missek“ odhaleno. Zvětšení poprsí nesmí být znatelné2

Plastická operace zvětšení poprsí se provádí v přibližně hodinové narkóze. Hospitalizace trvá jeden den. S rekonvalescencí je nutné počítat měsíc. Po tuto dobu se nosí trvale speciální kompresivní podprsenka. Ta udržuje poprsí a implantáty ve správné poloze. Po operaci ženy musí zapomenout na modeling i domácí práce. Fyzická námaha je tabu.

Minimálně týden až deset dní po zvětšení poprsí je nezbytné opravdu "vypnout" a nechat se obskakovat. Po této době je možné začít lehce pracovat, např. na počítači a účastnit se společenských akcí. Kompresivní podprsenku však nelze odložit a vyměnit ji za běžné prádlo. To si žena může dopřát až po dvou měsících po úplném zhojení.

Druhý měsíc po operaci doporučuje MUDr. Puls sportovní podprsenku bez kostic. Jizvička se pak lépe hojí. V tomto období žena již normálně funguje, i když při námaze se mohou prsa ještě ozvat. Sport se doporučuje nejprve rekreačně a nejdříve po dvou měsících. Hojení tkání je dlouhodobý proces a zapojení do života je pozvolné.

Na závěr

Pooperační období nelze uspěchat. Implantáty jsou na celý život. Dopřát si atraktivní dekolt nelze zaměnit s pořízením šatů. Výměna není tak snadná. Jakákoliv další operace přináší rizika. Proto se u zvětšení poprsí vyplatí nepodceňovat rady zkušeného plastického chirurga a svěřit se do rukou profesionálů.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Imitace betonu® přináší jedinečný, moderně nadčasový vzhled

Imitace betonu v showroomu společnosti Lionstone

Moderní minimalistické stěrky imitující betonovou plochu se již delší dobu drží na pomyslném Olympu oblíbenosti povrchů...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Připravte se na jaro: detoxikací dobijete energii a posílíte imunitu

Připravte se na jaro:  Detoxikací dobijete energii a posílíte imunitu

Jarní měsíce bývají zaměřené na očistu organismu, ať už je důvodem snaha shodit přebytečná kila nebo se jen cítit...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

Hanka Kynychová sází na odvodnění organismu

Hanka Kynychová sází na odvodnění organismu

Trápí vás kila navíc, která ne a ne shodit? Máte celulitidu nebo otoky? Třeba jste jen zavodněná a pomůže vám odvodnění...

Udělejte si na MDŽ radost novou kosmetikou

Udělejte si na MDŽ radost novou kosmetikou

Arome.cz Mezinárodní den žen si žádá oslavu. A pokud ne oslavu, tak alespoň nákupy. Co takhle podtrhnout svou ženskost novou výra...

Najdete na iDNES.cz